Acqua di Parma Arancia di Capri
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Arancia di Capri by Acqua di Parma is bright Mediterranean citrus built on Sicilian mandarin rather than anything sharp. It opens sparkling, with mandarin orange, petit grain and a touch of cardamom giving it warmth alongside the zest. Orange blossom and coriander carry the middle, keeping it floral without turning sweet too soon. White musk, amber and caramel settle the base, adding a soft, golden warmth that stops the citrus from thinning out. Launched in 1999, it is unisex and suits anyone drawn to bright citrus over something heavier. Voters wear it in spring and summer, strictly by day. The longevity vote leans moderate, while the sillage vote sits clearly on moderate too. A 10ml decant carries you through a full summer before you decide on the bottle.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Arancia di Capri
Arancia di Capri vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Kardemom
- Petitgrain
- Siciliaanse mandarijn
- Hartna een paar minuten
- Merk
- Acqua di Parma
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Acqua di Parma Arancia di Capri, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 40%Matig
Sillage
Meeste stemmen: 50%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 45%Zomer
Moment van de dag
Meeste stemmen: 60%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid
- Zeer zwak8%
- Zwak25%
- Matig (Meeste stemmen)40%
- Langdurig22%
- Eeuwig5%
Sillage
- Intiem20%
- Gemiddeld (Meeste stemmen)50%
- Sterk25%
- Enorm5%
Seizoen
- Lente35%
- Zomer (Meeste stemmen)45%
- Herfst12%
- Winter8%
Moment van de dag
- Overdag (Meeste stemmen)60%
- Kantoor0%
- Avond25%
- Avondje uit15%
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Acqua di Parma Arancia di Capri mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Koriander · Kardemom
- Klantfavoriet
Deelt Koriander · Amber
Deelt Koriander · Kardemom
Deelt Koriander · Kardemom
Deelt Oranjebloesem · Witte musk
- Bijna uitverkocht
Deelt Koriander · Amber
Deelt Karamel · Oranjebloesem
Deelt Koriander · Kardemom
Combineer met
Acqua di Parma Arancia di Capri + een van deze
Voegt Ceder · Kaneel toe
Voegt Jasmijn · Roos toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Sandelhout · Jasmijn toe
Voegt Nootmuskaat · Neroli toe
Meer van Acqua di Parma
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 36%
- Bespaar 38%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Acqua di Parma Arancia di Capri naar?
Acqua di Parma Arancia di Capri opent met Kardemom, Petitgrain en Siciliaanse mandarijn. In het hart vind je Koriander en Oranjebloesem. Het droogt af naar Amber, Karamel en Witte musk.
Blijft Acqua di Parma Arancia di Capri lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (40% van de stemmen), en 27% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (50% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Acqua di Parma Arancia di Capri geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: zomer is het seizoen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 45% van de seizoensstemmen.
Is Acqua di Parma Arancia di Capri geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 8% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Acqua di Parma Arancia di Capri voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 60% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 40% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Acqua di Parma Arancia di Capri op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 0% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Acqua di Parma Arancia di Capri?
Arancia di Capri is gemaakt door Acqua di Parma. Het kwam uit in 1999.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Acqua di Parma Arancia di Capri dragen?
Een 10ml-decant van Acqua di Parma Arancia di Capri bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Acqua di Parma kan ik proberen?
Naast Acqua di Parma Arancia di Capri heeft 10ML ook Colonia, Fico di Amalfi en Colonia Oud van Acqua di Parma, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Acqua di Parma Arancia di Capri het originele parfum?
Ja. Elke decant van Acqua di Parma Arancia di Capri wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Acqua di Parma, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







