Acqua di Parma Mandorlo di Sicilia
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Mandorlo di Sicilia van Acqua di Parma opent met bittere amandel en steranijs, scherper gemaakt door bergamot en sinaasappel voor een heldere, licht gekruide start. Vanille-orchidee, oranjebloesem en heliotroop maken het hart zachter, en het komt tot rust in tonkaboon, witte musk en vanille voor een warme, zoete amandelafsluiting die nooit zwaar wordt. Het kwam uit in 2013, gaat makkelijk over genders heen en past bij iedereen die van een gourmandgeur houdt die licht gedragen wordt in plaats van dik opgebracht. Wie erover stemt, draagt het het hele jaar door, van lente tot winter, en grijpt ernaar overdag en tot in de avond. Bij sillage komen de meeste dragers uit op gemiddeld. De stem over houdbaarheid loopt van matig tot langdurig, dus het blijft aanwezig zonder luid te zijn. Met een 3ml-decant draag je Mandorlo di Sicilia een seizoen lang voordat je beslist over meer.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Mandorlo di Sicilia
Mandorlo di Sicilia vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
Het oordeel van de community
Vanille bepaalt Mandorlo di Sicilia na een opening van bittere amandel, steranijs en bergamot, met heliotroop ertussen. De grootste groep vindt de geurduur gematigd, en de meesten vinden de sillage gematigd. De geur voelt zich thuis op lentedagen; herfst en avonden werken ook.
Samengevat met AI uit beoordelingen van parfumcommunity’s
- Topeerste indruk
- Bergamot
- Bittere amandel
- Sinaasappel
- Steranijs
- Hartna een paar minuten
- Heliotroop
- Oranjebloesem
- Vanilleorchidee
- Merk
- Acqua di Parma
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Acqua di Parma Mandorlo di Sicilia, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
- Bergamot
- Bittere amandel
- Sinaasappel
- Steranijs
Hart15 min – 2 uur
- Heliotroop
- Oranjebloesem
- Vanilleorchidee
Basis2 uur – 3–6 uur
- Houdt aan
- 3–6 uur
- Matig
- Sillage
- Gemiddeld, 2 van 4
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 42%Matig
Sillage
Meeste stemmen: 50%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 28%Lente
Moment van de dag
Meeste stemmen: 45%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid
- Zeer zwak8%
- Zwak22%
- Matig (Meeste stemmen)42%
- Langdurig23%
- Eeuwig5%
Sillage
- Intiem18%
- Gemiddeld (Meeste stemmen)50%
- Sterk27%
- Enorm5%
Seizoen
- Lente (Meeste stemmen)28%
- Zomer25%
- Herfst28%
- Winter19%
Moment van de dag
- Overdag (Meeste stemmen)45%
- Kantoor0%
- Avond35%
- Avondje uit20%
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Acqua di Parma Mandorlo di Sicilia mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Steranijs · Tonkaboon
Deelt Vanilleorchidee · Tonkaboon
- Bespaar 38%
Deelt Bittere amandel · Sinaasappel
Deelt Heliotroop · Tonkaboon
Deelt Sinaasappel · Oranjebloesem
Deelt Bittere amandel · Tonkaboon
- Klantfavoriet
Deelt Sinaasappel · Bergamot
Deelt Oranjebloesem · Bergamot
Combineer met
Acqua di Parma Mandorlo di Sicilia + een van deze
Voegt Jasmijn · Citroen toe
Voegt Sandelhout · Jasmijn toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Citroen · Sandelhout toe
Voegt Neroli · Roos toe
Meer van Acqua di Parma
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 36%
- Bespaar 35%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Acqua di Parma Mandorlo di Sicilia naar?
Acqua di Parma Mandorlo di Sicilia opent met Bergamot, Bittere amandel, Sinaasappel en Steranijs. In het hart vind je Heliotroop, Oranjebloesem en Vanilleorchidee. Het droogt af naar Tonkaboon, Vanille en Witte musk.
Blijft Acqua di Parma Mandorlo di Sicilia lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (42% van de stemmen), en 28% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (50% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Acqua di Parma Mandorlo di Sicilia geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor lente en herfst, maar de zomer krijgt toch nog 25% van de seizoensstemmen.
Is Acqua di Parma Mandorlo di Sicilia geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 19% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Acqua di Parma Mandorlo di Sicilia voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het zowel overdag als ’s avonds: 45% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 55% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Acqua di Parma Mandorlo di Sicilia op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 0% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Acqua di Parma Mandorlo di Sicilia?
Mandorlo di Sicilia is gemaakt door Acqua di Parma. Het kwam uit in 2013.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Acqua di Parma Mandorlo di Sicilia dragen?
Een 10ml-decant van Acqua di Parma Mandorlo di Sicilia bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Acqua di Parma kan ik proberen?
Naast Acqua di Parma Mandorlo di Sicilia heeft 10ML ook Colonia, Fico di Amalfi en Arancia di Capri van Acqua di Parma, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Acqua di Parma Mandorlo di Sicilia het originele parfum?
Ja. Elke decant van Acqua di Parma Mandorlo di Sicilia wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Acqua di Parma, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







