Amouage Opus XIV Royal Tobacco, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

Opus XIV Royal Tobacco van Amouage, flacon met de belangrijkste geurnoten: Anijs, Elemihars en Tabak
  1. Eerste spray0–15 min

  2. Hart15 min – 2 uur

  3. Basis2 uur – 7–12 uur

Houdt aan
7–12 uur
Langdurig
Sillage
Sterk, 3 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenWinter

Moment van de dagAvondje uit

Het best voorUitgaan

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 52%Langdurig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 61%Sterk

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 60%Winter

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 55%Avondje uit

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid, 1.348 stemmen

  • Zeer zwak0%4 stemmen
  • Zwak1%8 stemmen
  • Matig8%110 stemmen
  • Langdurig (Meeste stemmen)52%698 stemmen
  • Eeuwig39%528 stemmen

Sillage, 1.327 stemmen

  • Intiem1%11 stemmen
  • Gemiddeld18%235 stemmen
  • Sterk (Meeste stemmen)61%816 stemmen
  • Enorm20%265 stemmen

Seizoen, 1.348 stemmen

  • Lente4%54 stemmen
  • Zomer1%13 stemmen
  • Herfst35%472 stemmen
  • Winter (Meeste stemmen)60%809 stemmen

Moment van de dag, 1.348 stemmen

  • Overdag6%81 stemmen
  • Kantoor1%14 stemmen
  • Avond38%512 stemmen
  • Avondje uit (Meeste stemmen)55%741 stemmen

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 13,77Eerder € 21,90BESPAAR 37%
    • Per ml: € 4,59/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 99,00Eerder € 219,90BESPAAR 55%
    • Per ml: € 3,30/ml28% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Amouage Opus XIV Royal Tobacco mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Bespaar 38%
    Decant van Prada Paradigme Le Parfum

    Prada

    Paradigme Le Parfum

    3ml: was € 17,90, nu € 11,16

    Deelt Perubalsem · Pokhout

  • Decant van Lalique Encre Noire À l'Extrême

    Lalique

    Encre Noire À l'Extrême

    3ml: was € 9,90, nu € 6,90

    Deelt Elemihars · Benzoë

  • Decant van Dior Sauvage Eau Forte

    Dior

    Sauvage Eau Forte

    3ml: was € 13,90, nu € 8,64

    Deelt Elemihars · Lavendel

  • Decant van Mancera Red Tobacco Intense

    Mancera

    Red Tobacco Intense

    3ml: was € 11,90, nu € 7,29

    Deelt Tabak · Pokhout

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Creed Oud Zarian

    Creed

    Oud Zarian

    3ml: was € 30,90, nu € 19,62

    Deelt Zoethout · Mirre

  • Decant van Guerlain Vetiver Parfum

    Guerlain

    Vetiver Parfum

    3ml: was € 13,90, nu € 8,91

    Deelt Zoethout · Tabak

  • Decant van Nishane Mana

    Nishane

    Mana

    3ml: was € 53,90, nu € 34,11

    Deelt Pokhout · Labdanum

  • Bespaar 35%
    Decant van Parfums de Marly Herod

    Parfums de Marly

    Herod

    3ml: was € 17,90, nu € 11,61

    Deelt Osmanthus · Tabak

Combineer met

Amouage Opus XIV Royal Tobacco + een van deze

  • Decant van Frédéric Malle Northern Love

    Frédéric Malle

    Northern Love

    3ml: was € 26,90, nu € 16,74

    Voegt Patchoeli · Saffraan toe

  • Decant van Fragrance du Bois Cavort

    Fragrance du Bois

    Cavort

    3ml: was € 20,90, nu € 12,96

    Voegt Kaneel · Sandelhout toe

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Mancera Red Tobacco

    Mancera

    Red Tobacco

    3ml: was € 9,90, nu € 6,57

    Voegt Jasmijn · Patchoeli toe

  • Decant van Penhaligon's The Blazing Mr Sam

    Penhaligon's

    The Blazing Mr Sam

    3ml: was € 20,90, nu € 12,96

    Voegt Ceder · Saffraan toe

Meer van Amouage

Amouage werd in 1983 in Oman opgericht, en de parfums weerspiegelen nog steeds de lange band van het land met wierook en harsen.

Ontdek Amouage (33)
  • Bespaar 37%
    Decant van Amouage Reflection Man

    Amouage

    Reflection Man

    3ml: was € 21,90, nu € 13,77

  • Decant van Amouage Interlude Man

    Amouage

    Interlude Man

    3ml: was € 21,90, nu € 13,77

  • Decant van Amouage Honour Woman

    Amouage

    Honour Woman

    3ml: was € 19,90, nu € 12,69

  • Decant van Amouage Epic Woman

    Amouage

    Epic Woman

    3ml: was € 21,90, nu € 13,77

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Amouage Guidance

    Amouage

    Guidance

    3ml: was € 23,90, nu € 15,12

  • Decant van Amouage Dia Woman

    Amouage

    Dia Woman

    3ml: was € 21,90, nu € 13,77

  • Decant van Amouage Epic Man

    Amouage

    Epic Man

    3ml: was € 21,90, nu € 13,77

  • Bespaar 36%
    Decant van Amouage Sequence

    Amouage

    Sequence

    3ml: was € 28,90, nu € 18,36

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Amouage Opus XIV Royal Tobacco naar?

Amouage Opus XIV Royal Tobacco opent met Anijs, Basilicum, Bergamot en Kardemom. In het hart vind je Fenegriek, Lavendel, Zoethout en Oranjebloesem. Het droogt af naar Agarhout (oud), Benzoë, Berkenteer en Bourbon-vanille.

Blijft Amouage Opus XIV Royal Tobacco lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (52% van de stemmen), en 91% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (61% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Amouage Opus XIV Royal Tobacco geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor winter; de zomer krijgt slechts 1% van de seizoensstemmen.

Is Amouage Opus XIV Royal Tobacco geschikt voor de winter?

Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 60% van de seizoensstemmen.

Is Amouage Opus XIV Royal Tobacco voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 93% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 7% naar overdag of kantoor.

Kan ik Amouage Opus XIV Royal Tobacco op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 1% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.

Wie maakt Amouage Opus XIV Royal Tobacco?

Opus XIV Royal Tobacco is gemaakt door Amouage. Het kwam uit in 2022.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Amouage Opus XIV Royal Tobacco dragen?

Een 10ml-decant van Amouage Opus XIV Royal Tobacco bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van Amouage kan ik proberen?

Naast Amouage Opus XIV Royal Tobacco heeft 10ML ook Reflection Man, Interlude Man en Honour Woman van Amouage, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van Amouage Opus XIV Royal Tobacco het originele parfum?

Ja. Elke decant van Amouage Opus XIV Royal Tobacco wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Amouage, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.