Amouage Opus XVI Timber
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Opus XVI Timber by Amouage is built entirely around wood, dry and resinous from the first spray to the last. Cardamom, cocoa, cypress, juniper berries and pink pepper open it sharp and a little bitter. Fir, lavandin and olibanum move through the heart, keeping it green and slightly smoky rather than sweet. The base is where the timber theme lands: cedar, palo santo, patchouli, sandalwood and vanilla, warm and earthy without turning soft. It suits anyone who wants a scent that reads as solid rather than pretty, worn through the colder months. Voters keep it for fall and winter, and it works equally by day or into the evening and night. Longevity leans long-lasting in the vote, while sillage sits closer to moderate. A 10ml decant is enough to test it through a full season.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Opus XVI Timber
Opus XVI Timber vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Kardemom
- Cacao
- Cipres
- Jeneverbessen
- Roze peper
- Hartna een paar minuten
- Spar
- Lavandin
- Olibanum
- Basiswat blijft hangen
- Ceder
- Palo santo
- Patchoeli
- Sandelhout
- Vanille
- Merk
- Amouage
- Geurprofiel
- Unisex
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Amouage Opus XVI Timber, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
- Kardemom
- Cacao
- Cipres
- Jeneverbessen
- Roze peper
Hart15 min – 2 uur
- Spar
- Lavandin
- Olibanum
Basis2 uur – 7–12 uur
- Ceder
- Palo santo
- Patchoeli
- Sandelhout
- Vanille
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Gemiddeld, 2 van 4
- Wanneer te dragen
Moment van de dagAvondAvondje uit
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 42%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 41%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 43%Winter
Moment van de dag
Meeste stemmen: 41%Avond
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 240 stemmen
- Zeer zwak4%10 stemmen
- Zwak15%35 stemmen
- Matig31%75 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)42%100 stemmen
- Eeuwig8%20 stemmen
Sillage, 230 stemmen
- Intiem13%30 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)41%95 stemmen
- Sterk39%90 stemmen
- Enorm7%15 stemmen
Seizoen, 325 stemmen
- Lente11%35 stemmen
- Zomer6%20 stemmen
- Herfst40%130 stemmen
- Winter (Meeste stemmen)43%140 stemmen
Moment van de dag, 270 stemmen
- Overdag26%70 stemmen
- Kantoor0%0 stemmen
- Avond (Meeste stemmen)41%110 stemmen
- Avondje uit33%90 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Amouage Opus XVI Timber mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Klantfavoriet
Deelt Palo santo · Vanille
Deelt Cacao · Sandelhout
Deelt Spar · Kardemom
- Bespaar 36%
Deelt Cipres · Jeneverbessen
Deelt Palo santo · Sandelhout
Deelt Spar · Sandelhout
- Bijna uitverkocht
Deelt Jeneverbessen · Roze peper
Deelt Cipres · Jeneverbessen
Combineer met
Amouage Opus XVI Timber + een van deze
Voegt Bergamot · Tonkaboon toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Kaneel · Jasmijn toe
Voegt Bergamot · Agarhout (oud) toe
Voegt Vetiver · Bergamot toe
Meer van Amouage
- Bespaar 37%
- Bespaar 37%
- Bijna uitverkocht
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Amouage Opus XVI Timber naar?
Amouage Opus XVI Timber opent met Kardemom, Cacao, Cipres en Jeneverbessen. In het hart vind je Spar, Lavandin en Olibanum. Het droogt af naar Ceder, Palo santo, Patchoeli en Sandelhout.
Blijft Amouage Opus XVI Timber lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (42% van de stemmen), en 50% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (41% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Amouage Opus XVI Timber geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 6% van de seizoensstemmen.
Is Amouage Opus XVI Timber geschikt voor de winter?
Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 43% van de seizoensstemmen.
Is Amouage Opus XVI Timber voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 74% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 26% naar overdag of kantoor.
Kan ik Amouage Opus XVI Timber op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 0% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Amouage Opus XVI Timber?
Opus XVI Timber is gemaakt door Amouage.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Amouage Opus XVI Timber dragen?
Een 10ml-decant van Amouage Opus XVI Timber bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Amouage kan ik proberen?
Naast Amouage Opus XVI Timber heeft 10ML ook Reflection Man, Interlude Man en Honour Woman van Amouage, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Amouage Opus XVI Timber het originele parfum?
Ja. Elke decant van Amouage Opus XVI Timber wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Amouage, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







