Amouage Opus XVI Timber, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

Opus XVI Timber van Amouage, flacon met de belangrijkste geurnoten: Cipres, Kardemom en Lavandin
  1. Eerste spray0–15 min

  2. Hart15 min – 2 uur

    • Spar
    • Lavandin
    • Olibanum
  3. Basis2 uur – 7–12 uur

Houdt aan
7–12 uur
Langdurig
Sillage
Gemiddeld, 2 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenWinterHerfst

Moment van de dagAvondAvondje uit

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 42%Langdurig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 41%Gemiddeld

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 43%Winter

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 41%Avond

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid, 240 stemmen

  • Zeer zwak4%10 stemmen
  • Zwak15%35 stemmen
  • Matig31%75 stemmen
  • Langdurig (Meeste stemmen)42%100 stemmen
  • Eeuwig8%20 stemmen

Sillage, 230 stemmen

  • Intiem13%30 stemmen
  • Gemiddeld (Meeste stemmen)41%95 stemmen
  • Sterk39%90 stemmen
  • Enorm7%15 stemmen

Seizoen, 325 stemmen

  • Lente11%35 stemmen
  • Zomer6%20 stemmen
  • Herfst40%130 stemmen
  • Winter (Meeste stemmen)43%140 stemmen

Moment van de dag, 270 stemmen

  • Overdag26%70 stemmen
  • Kantoor0%0 stemmen
  • Avond (Meeste stemmen)41%110 stemmen
  • Avondje uit33%90 stemmen

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 13,77Eerder € 21,90BESPAAR 37%
    • Per ml: € 4,59/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 99,00Eerder € 219,90BESPAAR 55%
    • Per ml: € 3,30/ml28% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Amouage Opus XVI Timber mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Klantfavoriet
    Decant van Matière Première Vanilla Powder

    Matière Première

    Vanilla Powder

    3ml: was € 22,90, nu € 14,67

    Deelt Palo santo · Vanille

  • Decant van Atelier des Ors Cocoa Kimiya

    Atelier des Ors

    Cocoa Kimiya

    3ml: was € 24,90, nu € 16,02

    Deelt Cacao · Sandelhout

  • Decant van Maison Crivelli Musc Nurasana

    Maison Crivelli

    Musc Nurasana

    3ml: was € 34,90, nu € 21,87

    Deelt Spar · Kardemom

  • Bespaar 36%
    Decant van Parfums de Marly Valero

    Parfums de Marly

    Valero

    3ml: was € 25,90, nu € 16,47

    Deelt Cipres · Jeneverbessen

  • Decant van Initio Parfums Privés Paragon

    Initio Parfums Privés

    Paragon

    3ml: was € 17,90, nu € 11,61

    Deelt Palo santo · Sandelhout

  • Decant van Tiziana Terenzi Gold Rose Oudh

    Tiziana Terenzi

    Gold Rose Oudh

    3ml: was € 14,90, nu € 9,18

    Deelt Spar · Sandelhout

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Maison Francis Kurkdjian Gentle Fluidity Gold

    Maison Francis Kurkdjian

    Gentle Fluidity Gold

    3ml: was € 24,90, nu € 15,48

    Deelt Jeneverbessen · Roze peper

  • Decant van Dior Bois d'Argent

    Dior

    Bois d'Argent

    3ml: was € 22,90, nu € 14,76

    Deelt Cipres · Jeneverbessen

Combineer met

Amouage Opus XVI Timber + een van deze

  • Decant van Creed Sublime Vanille

    Creed

    Sublime Vanille

    3ml: was € 24,90, nu € 15,93

    Voegt Bergamot · Tonkaboon toe

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Xerjoff XJ 1861 Naxos

    Xerjoff

    XJ 1861 Naxos

    3ml: was € 17,90, nu € 11,43

    Voegt Kaneel · Jasmijn toe

  • Decant van Atelier des Ors Lune Feline

    Atelier des Ors

    Lune Feline

    3ml: was € 15,90, nu € 9,90

    Voegt Bergamot · Agarhout (oud) toe

  • Decant van Ex Nihilo The Hedonist

    Ex Nihilo

    The Hedonist

    3ml: was € 22,90, nu € 14,22

    Voegt Vetiver · Bergamot toe

Meer van Amouage

Amouage werd in 1983 in Oman opgericht, en de parfums weerspiegelen nog steeds de lange band van het land met wierook en harsen.

Ontdek Amouage (33)
  • Bespaar 37%
    Decant van Amouage Reflection Man

    Amouage

    Reflection Man

    3ml: was € 21,90, nu € 13,77

  • Decant van Amouage Interlude Man

    Amouage

    Interlude Man

    3ml: was € 21,90, nu € 13,77

  • Decant van Amouage Honour Woman

    Amouage

    Honour Woman

    3ml: was € 19,90, nu € 12,69

  • Decant van Amouage Epic Woman

    Amouage

    Epic Woman

    3ml: was € 21,90, nu € 13,77

  • Bespaar 37%
    Decant van Amouage Guidance

    Amouage

    Guidance

    3ml: was € 23,90, nu € 15,12

  • Decant van Amouage Dia Woman

    Amouage

    Dia Woman

    3ml: was € 21,90, nu € 13,77

  • Decant van Amouage Epic Man

    Amouage

    Epic Man

    3ml: was € 21,90, nu € 13,77

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Amouage Guidance 46

    Amouage

    Guidance 46

    3ml: was € 29,90, nu € 19,17

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Amouage Opus XVI Timber naar?

Amouage Opus XVI Timber opent met Kardemom, Cacao, Cipres en Jeneverbessen. In het hart vind je Spar, Lavandin en Olibanum. Het droogt af naar Ceder, Palo santo, Patchoeli en Sandelhout.

Blijft Amouage Opus XVI Timber lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (42% van de stemmen), en 50% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (41% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Amouage Opus XVI Timber geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 6% van de seizoensstemmen.

Is Amouage Opus XVI Timber geschikt voor de winter?

Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 43% van de seizoensstemmen.

Is Amouage Opus XVI Timber voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 74% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 26% naar overdag of kantoor.

Kan ik Amouage Opus XVI Timber op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 0% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.

Wie maakt Amouage Opus XVI Timber?

Opus XVI Timber is gemaakt door Amouage.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Amouage Opus XVI Timber dragen?

Een 10ml-decant van Amouage Opus XVI Timber bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van Amouage kan ik proberen?

Naast Amouage Opus XVI Timber heeft 10ML ook Reflection Man, Interlude Man en Honour Woman van Amouage, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van Amouage Opus XVI Timber het originele parfum?

Ja. Elke decant van Amouage Opus XVI Timber wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Amouage, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.