BDK Parfums Oud Paradiso, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

Oud Paradiso van BDK Parfums, flacon met de belangrijkste geurnoten: Ananas, Roomijs en Bulgaarse roos
  1. Eerste spray0–15 min

  2. Hart15 min – 2 uur

    • Bulgaarse roos
    • Turkse roos
Houdt aan
7–12 uur
Langdurig
Sillage
Sterk, 3 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenWinterHerfst

Moment van de dagAvondAvondje uit

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 60%Langdurig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 50%Sterk

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 45%Winter

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 45%Avond

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid

  • Zeer zwak0%
  • Zwak2%
  • Matig10%
  • Langdurig (Meeste stemmen)60%
  • Eeuwig28%

Sillage

  • Intiem5%
  • Gemiddeld25%
  • Sterk (Meeste stemmen)50%
  • Enorm20%

Seizoen, 200 stemmen

  • Lente10%20 stemmen
  • Zomer3%5 stemmen
  • Herfst43%85 stemmen
  • Winter (Meeste stemmen)45%90 stemmen

Moment van de dag, 190 stemmen

  • Overdag13%25 stemmen
  • Kantoor5%10 stemmen
  • Avond (Meeste stemmen)45%85 stemmen
  • Avondje uit37%70 stemmen

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 11,97Eerder € 18,90BESPAAR 37%
    • Per ml: € 3,99/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 84,24Eerder € 186,90BESPAAR 55%
    • Per ml: € 2,81/ml30% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je BDK Parfums Oud Paradiso mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Boadicea the Victorious Aqua Sapphire

    Boadicea the Victorious

    Aqua Sapphire

    3ml: was € 50,90, nu € 32,13

    Deelt Ananas · Saffraan

  • Decant van Lattafa Qaed Al Fursan

    Lattafa

    Qaed Al Fursan

    3ml: was € 9,90, nu € 6,90

    Deelt Ananas · Saffraan

  • Decant van Matière Première Crystal Saffron

    Matière Première

    Crystal Saffron

    3ml: was € 22,90, nu € 14,67

    Deelt Wierook · Saffraan

  • Decant van Atelier des Ors Noir by Night

    Atelier des Ors

    Noir by Night

    3ml: was € 15,90, nu € 9,90

    Deelt Wierook · Saffraan

  • Bespaar 35%
    Decant van Creed Acqua Fiorentina

    Creed

    Acqua Fiorentina

    3ml: was € 15,90, nu € 10,26

    Deelt Ananas · Bulgaarse roos

  • Decant van Kayali Yum Pistachio Gelato | 33

    Kayali

    Yum Pistachio Gelato | 33

    3ml: was € 15,90, nu € 9,81

    Deelt Roomijs · Bergamot

  • Decant van Atelier des Ors Larmes du Desert

    Atelier des Ors

    Larmes du Desert

    3ml: was € 15,90, nu € 9,90

    Deelt Saffraan · Bulgaarse roos

  • Bespaar 36%
    Decant van Tiziana Terenzi Gumin

    Tiziana Terenzi

    Gumin

    3ml: was € 23,90, nu € 15,39

    Deelt Ananas · Bulgaarse roos

Combineer met

BDK Parfums Oud Paradiso + een van deze

  • Decant van Lattafa Oud for Glory

    Lattafa

    Oud for Glory

    3ml: was € 9,90, nu € 6,90

    Voegt Agarhout (oud) · Patchoeli toe

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Montale Black Aoud

    Montale

    Black Aoud

    3ml: was € 10,90, nu € 7,02

    Voegt Muskus · Agarhout (oud) toe

  • Decant van Boadicea the Victorious Imperial

    Boadicea the Victorious

    Imperial

    3ml: was € 20,90, nu € 12,96

    Voegt Labdanum · Leer toe

  • Decant van Comme des Garçons Blackpepper

    Comme des Garçons

    Blackpepper

    3ml: was € 10,90, nu € 7,11

    Voegt Patchoeli · Muskus toe

Meer van BDK Parfums

BDK Parfums is een Parijs huis dat David Benedek in 2016 oprichtte, voortbouwend op een familieband met parfum die drie generaties teruggaat tot 1959.

Ontdek BDK Parfums (20)
  • Decant van BDK Parfums Velvet Tonka

    BDK Parfums

    Velvet Tonka

    3ml: was € 13,90, nu € 8,55

  • Bijna uitverkocht
    Decant van BDK Parfums Gris Charnel Extrait

    BDK Parfums

    Gris Charnel Extrait

    3ml: was € 16,90, nu € 10,71

  • Decant van BDK Parfums Impadia

    BDK Parfums

    Impadia

    3ml: was € 17,90, nu € 11,34

  • Decant van BDK Parfums 312 Saint-Honoré

    BDK Parfums

    312 Saint-Honoré

    3ml: was € 13,90, nu € 9,00

  • Decant van BDK Parfums Nuit de Sable

    BDK Parfums

    Nuit de Sable

    3ml: was € 14,90, nu € 9,54

  • Decant van BDK Parfums Tubéreuse Impériale

    BDK Parfums

    Tubéreuse Impériale

    3ml: was € 13,90, nu € 8,55

  • Bespaar 37%
    Decant van BDK Parfums Stellar Silk

    BDK Parfums

    Stellar Silk

    3ml: was € 18,90, nu € 11,97

  • Decant van BDK Parfums Bouquet de Hongrie

    BDK Parfums

    Bouquet de Hongrie

    3ml: was € 12,90, nu € 8,10

Veelgestelde vragen

Waar ruikt BDK Parfums Oud Paradiso naar?

BDK Parfums Oud Paradiso opent met Bergamot, Roomijs, Wierook en Ananas. In het hart vind je Bulgaarse roos en Turkse roos.

Blijft BDK Parfums Oud Paradiso lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (60% van de stemmen), en 88% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (50% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is BDK Parfums Oud Paradiso geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 3% van de seizoensstemmen.

Is BDK Parfums Oud Paradiso geschikt voor de winter?

Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 45% van de seizoensstemmen.

Is BDK Parfums Oud Paradiso voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 82% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 18% naar overdag of kantoor.

Kan ik BDK Parfums Oud Paradiso op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 5% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.

Wie maakt BDK Parfums Oud Paradiso?

Oud Paradiso is gemaakt door BDK Parfums. Het kwam uit in 2026.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van BDK Parfums Oud Paradiso dragen?

Een 10ml-decant van BDK Parfums Oud Paradiso bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van BDK Parfums kan ik proberen?

Naast BDK Parfums Oud Paradiso heeft 10ML ook Velvet Tonka, Gris Charnel Extrait en Impadia van BDK Parfums, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van BDK Parfums Oud Paradiso het originele parfum?

Ja. Elke decant van BDK Parfums Oud Paradiso wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van BDK Parfums, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.