BDK Parfums Oud Paradiso
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Oud Paradiso by BDK Parfums opens on an odd, appealing collision: pineapple and a cold note of ice cream, brightened by bergamot, saffron and a curl of incense. The heart is rose, but Bulgarian and Turkish rose pushed toward something darker and denser, more velvet than petal. Released in 2026, it suits anyone who likes a rose taken somewhere unexpected rather than kept soft and pretty. Voters keep it for winter and fall, almost entirely for evening and night wear. Most wearers vote its longevity long-lasting, and most call the sillage strong, so it needs very little to fill a room. A 3ml decant is enough to work out if that fruit-and-rose combination is yours before committing further.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Oud Paradiso
Oud Paradiso vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Merk
- BDK Parfums
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
BDK Parfums Oud Paradiso, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 60%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 50%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 45%Winter
Moment van de dag
Meeste stemmen: 45%Avond
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid
- Zeer zwak0%
- Zwak2%
- Matig10%
- Langdurig (Meeste stemmen)60%
- Eeuwig28%
Sillage
- Intiem5%
- Gemiddeld25%
- Sterk (Meeste stemmen)50%
- Enorm20%
Seizoen, 200 stemmen
- Lente10%20 stemmen
- Zomer3%5 stemmen
- Herfst43%85 stemmen
- Winter (Meeste stemmen)45%90 stemmen
Moment van de dag, 190 stemmen
- Overdag13%25 stemmen
- Kantoor5%10 stemmen
- Avond (Meeste stemmen)45%85 stemmen
- Avondje uit37%70 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je BDK Parfums Oud Paradiso mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bijna uitverkocht
Deelt Ananas · Saffraan
Deelt Ananas · Saffraan
Deelt Wierook · Saffraan
Deelt Wierook · Saffraan
- Bespaar 35%
Deelt Ananas · Bulgaarse roos
Deelt Roomijs · Bergamot
Deelt Saffraan · Bulgaarse roos
- Bespaar 36%
Deelt Ananas · Bulgaarse roos
Combineer met
BDK Parfums Oud Paradiso + een van deze
Voegt Agarhout (oud) · Patchoeli toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Muskus · Agarhout (oud) toe
Voegt Labdanum · Leer toe
Voegt Patchoeli · Muskus toe
Meer van BDK Parfums
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 37%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt BDK Parfums Oud Paradiso naar?
BDK Parfums Oud Paradiso opent met Bergamot, Roomijs, Wierook en Ananas. In het hart vind je Bulgaarse roos en Turkse roos.
Blijft BDK Parfums Oud Paradiso lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (60% van de stemmen), en 88% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (50% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is BDK Parfums Oud Paradiso geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 3% van de seizoensstemmen.
Is BDK Parfums Oud Paradiso geschikt voor de winter?
Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 45% van de seizoensstemmen.
Is BDK Parfums Oud Paradiso voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 82% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 18% naar overdag of kantoor.
Kan ik BDK Parfums Oud Paradiso op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 5% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt BDK Parfums Oud Paradiso?
Oud Paradiso is gemaakt door BDK Parfums. Het kwam uit in 2026.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van BDK Parfums Oud Paradiso dragen?
Een 10ml-decant van BDK Parfums Oud Paradiso bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van BDK Parfums kan ik proberen?
Naast BDK Parfums Oud Paradiso heeft 10ML ook Velvet Tonka, Gris Charnel Extrait en Impadia van BDK Parfums, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van BDK Parfums Oud Paradiso het originele parfum?
Ja. Elke decant van BDK Parfums Oud Paradiso wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van BDK Parfums, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







