BDK Parfums · Eau de Parfum
BDK Parfums Vanille Caviar
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Vanille Caviar by BDK Parfums treats vanilla as the whole point rather than a background note. Calamus and cassis open it with a sharp, slightly green snap that keeps the sweetness from arriving too soon. Cacao, osmanthus and vanilla take over at the heart, rich and a little floral. The base is warm and resinous: labdanum and Peru balsam wrap the vanilla in an amber glow that lingers close to the skin. An eau de parfum from 2025, it suits men and women who want their gourmand notes grown-up rather than sugary. Voters keep it for winter and autumn, almost always after dark. Longevity votes land clearly on long-lasting, though the sillage vote only leans strong. A 3ml decant is a fair way to test whether that resinous vanilla wears well on your skin.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Vanille Caviar
Vanille Caviar vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Merk
- BDK Parfums
- Concentratie
- Eau de Parfum
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
BDK Parfums Vanille Caviar, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Hoofdakkoordenamber, vanille, warm, zoet, harsachtig
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 50%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 46%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 46%Winter
Moment van de dag
Meeste stemmen: 73%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 180 stemmen
- Zeer zwak3%5 stemmen
- Zwak6%10 stemmen
- Matig17%30 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)50%90 stemmen
- Eeuwig25%45 stemmen
Sillage, 185 stemmen
- Intiem8%15 stemmen
- Gemiddeld27%50 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)46%85 stemmen
- Enorm19%35 stemmen
Seizoen, 185 stemmen
- Lente8%15 stemmen
- Zomer5%10 stemmen
- Herfst41%75 stemmen
- Winter (Meeste stemmen)46%85 stemmen
Moment van de dag, 110 stemmen
- Overdag27%30 stemmen
- Kantoor0%0 stemmen
- Avond0%0 stemmen
- Avondje uit (Meeste stemmen)73%80 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je BDK Parfums Vanille Caviar mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bijna uitverkocht
Deelt Perubalsem · Cacao
Deelt Osmanthus · Vanille
Deelt Cacao · Vanille
- Sale · 10% korting
Deelt Perubalsem · Vanille
Deelt Perubalsem · Labdanum
Deelt Perubalsem · Vanille
- Bespaar 36%
Deelt Perubalsem · Labdanum
Deelt Labdanum · Vanille
Combineer met
BDK Parfums Vanille Caviar + een van deze
- Bijna uitverkocht
Voegt Saffraan · Benzoë toe
Voegt Jasmijn · Sandelhout toe
Voegt Kaneel · Leer toe
- Bespaar 37%
Voegt Saffraan · Jasmijn toe
Meer van BDK Parfums
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 37%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt BDK Parfums Vanille Caviar naar?
BDK Parfums Vanille Caviar opent met Kalmoes en Cassis. In het hart vind je Cacao, Osmanthus en Vanille. Het droogt af naar Labdanum en Perubalsem. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als amber, vanille, warm, zoet en harsachtig.
Blijft BDK Parfums Vanille Caviar lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (50% van de stemmen), en 75% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (46% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is BDK Parfums Vanille Caviar geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 5% van de seizoensstemmen.
Is BDK Parfums Vanille Caviar geschikt voor de winter?
Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 46% van de seizoensstemmen.
Is BDK Parfums Vanille Caviar voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 73% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 27% naar overdag of kantoor.
Kan ik BDK Parfums Vanille Caviar op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 0% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt BDK Parfums Vanille Caviar?
Vanille Caviar is gemaakt door BDK Parfums. Het kwam uit in 2025. De concentratie is Eau de Parfum.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van BDK Parfums Vanille Caviar dragen?
Een 10ml-decant van BDK Parfums Vanille Caviar bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van BDK Parfums kan ik proberen?
Naast BDK Parfums Vanille Caviar heeft 10ML ook Velvet Tonka, Gris Charnel Extrait en Impadia van BDK Parfums, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van BDK Parfums Vanille Caviar het originele parfum?
Ja. Elke decant van BDK Parfums Vanille Caviar wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van BDK Parfums, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







