Bvlgari Eau Parfumée au Thé Vert
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Eau Parfumée au Thé Vert by Bvlgari opens on green tea rather than closing on it, tucking the leaf into the base. Bergamot, cardamom, coriander, lemon and mandarin start it crisp and citrus-forward, with a touch of orange blossom. Bulgarian rose, jasmine and lily-of-the-valley soften the middle into something floral and calm. The dry-down brings that green tea back, alongside amber, cedar, musk and precious woods, for a warm, quiet finish. It suits men and women alike, anyone after a scent that reads like a daily habit rather than a statement. Voters keep it for spring and summer, worn mostly by day. In the vote, longevity leans moderate and so does sillage, keeping it close to the skin rather than filling a room. A 3ml decant is enough to carry you through a working week of tasting it.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Eau Parfumée au Thé Vert
Eau Parfumée au Thé Vert vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Hartna een paar minuten
- Bulgaarse roos
- Jasmijn
- Lelietje-van-dalen
- Basiswat blijft hangen
- Amber
- Ceder
- Groene thee
- Muskus
- Kostbare houtsoorten
- Sandelhout
- Merk
- Bvlgari
- Geurprofiel
- Unisex
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Bvlgari Eau Parfumée au Thé Vert, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
Hart15 min – 2 uur
- Bulgaarse roos
- Jasmijn
- Lelietje-van-dalen
Basis2 uur – 3–6 uur
- Amber
- Ceder
- Groene thee
- Muskus
- Kostbare houtsoorten
- Sandelhout
- Houdt aan
- 3–6 uur
- Matig
- Sillage
- Gemiddeld, 2 van 4
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 38%Matig
Sillage
Meeste stemmen: 44%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 42%Zomer
Moment van de dag
Meeste stemmen: 44%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 250 stemmen
- Zeer zwak12%30 stemmen
- Zwak30%75 stemmen
- Matig (Meeste stemmen)38%95 stemmen
- Langdurig16%40 stemmen
- Eeuwig4%10 stemmen
Sillage, 250 stemmen
- Intiem22%55 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)44%110 stemmen
- Sterk24%60 stemmen
- Enorm10%25 stemmen
Seizoen, 250 stemmen
- Lente34%85 stemmen
- Zomer (Meeste stemmen)42%105 stemmen
- Herfst18%45 stemmen
- Winter6%15 stemmen
Moment van de dag, 250 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)44%110 stemmen
- Kantoor30%75 stemmen
- Avond18%45 stemmen
- Avondje uit8%20 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Bvlgari Eau Parfumée au Thé Vert mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Kostbare houtsoorten · Lelietje-van-dalen
- Klantfavoriet
Deelt Groene thee · Mandarijn
Deelt Groene thee · Bulgaarse roos
Deelt Mandarijn · Oranjebloesem
Deelt Kardemom · Bulgaarse roos
Deelt Citroen · Oranjebloesem
- Bespaar 35%
Deelt Groene thee · Mandarijn
Deelt Koriander · Kardemom
Combineer met
Bvlgari Eau Parfumée au Thé Vert + een van deze
- Bijna uitverkocht
Voegt Vanille · Lavendel toe
Voegt Patchoeli · Nootmuskaat toe
Voegt Vanille · Patchoeli toe
- Bespaar 34%
Voegt Patchoeli · Lavendel toe
Meer van Bvlgari
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 37%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Bvlgari Eau Parfumée au Thé Vert naar?
Bvlgari Eau Parfumée au Thé Vert opent met Bergamot, Kardemom, Koriander en Citroen. In het hart vind je Bulgaarse roos, Jasmijn en Lelietje-van-dalen. Het droogt af naar Amber, Ceder, Groene thee en Muskus.
Blijft Bvlgari Eau Parfumée au Thé Vert lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (38% van de stemmen), en 20% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (44% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Bvlgari Eau Parfumée au Thé Vert geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: lente en zomer zijn de seizoenen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 42% van de seizoensstemmen.
Is Bvlgari Eau Parfumée au Thé Vert geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 6% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Bvlgari Eau Parfumée au Thé Vert voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 74% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 26% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Bvlgari Eau Parfumée au Thé Vert op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere momenten van de dag, maar kantoor krijgt toch nog 30% van de stemmen voor het moment van de dag.
Wie maakt Bvlgari Eau Parfumée au Thé Vert?
Eau Parfumée au Thé Vert is gemaakt door Bvlgari.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Bvlgari Eau Parfumée au Thé Vert dragen?
Een 10ml-decant van Bvlgari Eau Parfumée au Thé Vert bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Bvlgari kan ik proberen?
Naast Bvlgari Eau Parfumée au Thé Vert heeft 10ML ook Omnia Crystalline, Bvlgari Man In Black en Le Gemme Tygar van Bvlgari, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Bvlgari Eau Parfumée au Thé Vert het originele parfum?
Ja. Elke decant van Bvlgari Eau Parfumée au Thé Vert wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Bvlgari, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







