New Notes · Extrait de Parfum
New Notes Latte Pistachio
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Latte Pistachio by New Notes reads exactly like its name: a creamy, nutty gourmand built around real pistachio. Lemon and orange open it zesty and quick, with pistachio close behind. Cardamom and coriander warm the heart, and milk softens everything into something velvety rather than sharp. Amber, musk and sandalwood settle the base warm and creamy, closer to dessert than perfume. Made as an extrait de parfum and released in 2025, it works for men and women who like their gourmands warm rather than sugary. Voters wear it in winter and fall, both after dark and during the day. Longevity leans long-lasting on the vote, while the sillage vote sits closer to moderate, so it stays close without demanding attention. A 3ml decant carries you through a week of cold mornings before you commit to more.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Latte Pistachio
Latte Pistachio vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Citroen
- Sinaasappel
- Pistache
- Basiswat blijft hangen
- Merk
- New Notes
- Concentratie
- Extrait de Parfum
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
New Notes Latte Pistachio, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Hoofdakkoordengourmand, nootachtig, romig, zoet, warm
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
- Citroen
- Sinaasappel
- Pistache
Hart15 min – 2 uur
Basis2 uur – 7–12 uur
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Gemiddeld, 2 van 4
- Wanneer te dragen
Moment van de dagAvondje uitOverdag
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 36%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 41%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 38%Winter
Moment van de dag
Meeste stemmen: 52%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 180 stemmen
- Zeer zwak6%10 stemmen
- Zwak14%25 stemmen
- Matig33%60 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)36%65 stemmen
- Eeuwig11%20 stemmen
Sillage, 160 stemmen
- Intiem16%25 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)41%65 stemmen
- Sterk34%55 stemmen
- Enorm9%15 stemmen
Seizoen, 195 stemmen
- Lente15%30 stemmen
- Zomer10%20 stemmen
- Herfst36%70 stemmen
- Winter (Meeste stemmen)38%75 stemmen
Moment van de dag, 115 stemmen
- Overdag48%55 stemmen
- Kantoor0%0 stemmen
- Avond0%0 stemmen
- Avondje uit (Meeste stemmen)52%60 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je New Notes Latte Pistachio mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bijna uitverkocht
Deelt Pistache · Kardemom
Deelt Sinaasappel · Koriander
Deelt Pistache · Kardemom
Deelt Melk · Kardemom
Deelt Sinaasappel · Koriander
- Bespaar 38%
Deelt Sinaasappel · Citroen
Deelt Melk · Amber
Deelt Koriander · Kardemom
Combineer met
New Notes Latte Pistachio + een van deze
Voegt Bergamot · Ceder toe
Voegt Jasmijn · Roos toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Nootmuskaat · Bergamot toe
Voegt Ceder · Jasmijn toe
Meer van New Notes
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 37%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt New Notes Latte Pistachio naar?
New Notes Latte Pistachio opent met Citroen, Sinaasappel en Pistache. In het hart vind je Kardemom, Koriander en Melk. Het droogt af naar Amber, Muskus en Sandelhout. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als gourmand, nootachtig, romig, zoet en warm.
Blijft New Notes Latte Pistachio lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (36% van de stemmen), en 47% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (41% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is New Notes Latte Pistachio geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 10% van de seizoensstemmen.
Is New Notes Latte Pistachio geschikt voor de winter?
Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 38% van de seizoensstemmen.
Is New Notes Latte Pistachio voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het zowel overdag als ’s avonds: 48% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 52% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik New Notes Latte Pistachio op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 0% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt New Notes Latte Pistachio?
Latte Pistachio is gemaakt door New Notes. Het kwam uit in 2025. De concentratie is Extrait de Parfum.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van New Notes Latte Pistachio dragen?
Een 10ml-decant van New Notes Latte Pistachio bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van New Notes kan ik proberen?
Naast New Notes Latte Pistachio heeft 10ML ook Caramelo Vanilla, Latte di Cherry en Cocktail Maracuja van New Notes, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van New Notes Latte Pistachio het originele parfum?
Ja. Elke decant van New Notes Latte Pistachio wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van New Notes, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







