Creed Citrus Bigarade
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Citrus Bigarade by Creed opens on petitgrain and lemon, sharp and green rather than sweet. Mandarin orange softens the middle, with a flick of pepper keeping it lively. The base turns savoury: vetiver, ginger and a cool trace of mint carry it through without going heavy. Launched in 2020, it sits equally well on men and women who want a citrus that reads clean rather than fruity. Voters wear it mostly in spring and summer, at the office and through the working day. Wearers lean toward calling it moderate to long-lasting, and the sillage vote leans the same way, so it tends to sit close rather than project far. A 3ml decant is enough to test it through a full working week before you decide on more.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Citrus Bigarade
Citrus Bigarade vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Merk
- Creed
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Creed Citrus Bigarade, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 38%Matig
Sillage
Meeste stemmen: 42%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 44%Zomer
Moment van de dag
Meeste stemmen: 44%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 250 stemmen
- Zeer zwak8%20 stemmen
- Zwak22%55 stemmen
- Matig (Meeste stemmen)38%95 stemmen
- Langdurig24%60 stemmen
- Eeuwig8%20 stemmen
Sillage, 250 stemmen
- Intiem18%45 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)42%105 stemmen
- Sterk28%70 stemmen
- Enorm12%30 stemmen
Seizoen, 250 stemmen
- Lente34%85 stemmen
- Zomer (Meeste stemmen)44%110 stemmen
- Herfst16%40 stemmen
- Winter6%15 stemmen
Moment van de dag, 250 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)44%110 stemmen
- Kantoor30%75 stemmen
- Avond18%45 stemmen
- Avondje uit8%20 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Creed Citrus Bigarade mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Munt · Gember
- Sale · 10% korting
Deelt Petitgrain · Munt
Deelt Munt · Gember
Deelt Petitgrain · Gember
Deelt Petitgrain · Mandarijn
Deelt Petitgrain · Citroen
- Bijna uitverkocht
Deelt Petitgrain · Citroen
Deelt Petitgrain · Gember
Combineer met
Creed Citrus Bigarade + een van deze
- Bijna uitverkocht
Voegt Bergamot · Ceder toe
Voegt Grapefruit · Bergamot toe
Voegt Ceder · Jasmijn toe
- Bespaar 36%
Voegt Patchoeli · Bergamot toe
Meer van Creed
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 35%
- Sale · 10% korting
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Creed Citrus Bigarade naar?
Creed Citrus Bigarade opent met Citroen en Petitgrain. In het hart vind je Mandarijn en Peper. Het droogt af naar Gember, Munt en Vetiver.
Blijft Creed Citrus Bigarade lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (38% van de stemmen), en 32% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (42% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Creed Citrus Bigarade geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: zomer is het seizoen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 44% van de seizoensstemmen.
Is Creed Citrus Bigarade geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 6% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Creed Citrus Bigarade voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 74% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 26% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Creed Citrus Bigarade op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere momenten van de dag, maar kantoor krijgt toch nog 30% van de stemmen voor het moment van de dag.
Wie maakt Creed Citrus Bigarade?
Citrus Bigarade is gemaakt door Creed. Het kwam uit in 2020.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Creed Citrus Bigarade dragen?
Een 10ml-decant van Creed Citrus Bigarade bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Creed kan ik proberen?
Naast Creed Citrus Bigarade heeft 10ML ook Aventus, Green Irish Tweed en Silver Mountain Water van Creed, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Creed Citrus Bigarade het originele parfum?
Ja. Elke decant van Creed Citrus Bigarade wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Creed, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







