Creed Citrus Bigarade, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

Citrus Bigarade van Creed, flacon met de belangrijkste geurnoten: Citroen, Petitgrain en Mandarijn
  1. Eerste spray0–15 min

  2. Hart15 min – 2 uur

  3. Basis2 uur – 3–6 uur

Houdt aan
3–6 uur
Matig
Sillage
Gemiddeld, 2 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenZomer

Moment van de dagOverdag

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 38%Matig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 42%Gemiddeld

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 44%Zomer

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 44%Overdag

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid, 250 stemmen

  • Zeer zwak8%20 stemmen
  • Zwak22%55 stemmen
  • Matig (Meeste stemmen)38%95 stemmen
  • Langdurig24%60 stemmen
  • Eeuwig8%20 stemmen

Sillage, 250 stemmen

  • Intiem18%45 stemmen
  • Gemiddeld (Meeste stemmen)42%105 stemmen
  • Sterk28%70 stemmen
  • Enorm12%30 stemmen

Seizoen, 250 stemmen

  • Lente34%85 stemmen
  • Zomer (Meeste stemmen)44%110 stemmen
  • Herfst16%40 stemmen
  • Winter6%15 stemmen

Moment van de dag, 250 stemmen

  • Overdag (Meeste stemmen)44%110 stemmen
  • Kantoor30%75 stemmen
  • Avond18%45 stemmen
  • Avondje uit8%20 stemmen

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 8,91Eerder € 13,90BESPAAR 36%
    • Per ml: € 2,97/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 45,27Eerder € 100,90BESPAAR 55%
    • Per ml: € 1,51/ml49% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Creed Citrus Bigarade mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Decant van Atkinsons Mint & Tonic

    Atkinsons

    Mint & Tonic

    3ml: was € 12,90, nu € 8,37

    Deelt Munt · Gember

  • Sale · 10% korting
    Decant van Atkinsons Posh on the Green

    Atkinsons

    Posh on the Green

    3ml: was € 9,00, nu € 8,10, 10% korting

    Deelt Petitgrain · Munt

  • Decant van Afnan 9am Dive

    Afnan

    9am Dive

    3ml: was € 9,90, nu € 6,90

    Deelt Munt · Gember

  • Decant van Guerlain Aqua Allegoria Bergamote Calabria

    Guerlain

    Aqua Allegoria Bergamote Calabria

    3ml: was € 11,90, nu € 7,83

    Deelt Petitgrain · Gember

  • Decant van Gucci Fiori di Neroli

    Gucci

    Fiori di Neroli

    3ml: was € 29,90, nu € 18,63

    Deelt Petitgrain · Mandarijn

  • Decant van Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver

    Guerlain

    Aqua Allegoria Nerolia Vetiver

    3ml: was € 12,90, nu € 8,10

    Deelt Petitgrain · Citroen

  • Bijna uitverkocht
    Decant van BDK Parfums Villa Neroli

    BDK Parfums

    Villa Neroli

    3ml: was € 13,90, nu € 8,64

    Deelt Petitgrain · Citroen

  • Decant van Parfums de Marly Castley

    Parfums de Marly

    Castley

    3ml: was € 14,90, nu € 9,18

    Deelt Petitgrain · Gember

Combineer met

Creed Citrus Bigarade + een van deze

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Nishane Hacivat

    Nishane

    Hacivat

    3ml: was € 18,90, nu € 12,15

    Voegt Bergamot · Ceder toe

  • Decant van Atelier des Ors Pomelo Riviera

    Atelier des Ors

    Pomelo Riviera

    3ml: was € 13,90, nu € 8,64

    Voegt Grapefruit · Bergamot toe

  • Decant van Acqua di Parma Fico di Amalfi La Spugnatura

    Acqua di Parma

    Fico di Amalfi La Spugnatura

    3ml: was € 15,90, nu € 9,81

    Voegt Ceder · Jasmijn toe

  • Bespaar 36%
    Decant van Dior Ambre Nuit

    Dior

    Ambre Nuit

    3ml: was € 27,90, nu € 17,91

    Voegt Patchoeli · Bergamot toe

Meer van Creed

Creed laat zijn verhaal beginnen in 1760, en de parfums delen nog steeds een heldere, verzorgde stijl die eerder moeiteloos dan luid overkomt.

Ontdek Creed (36)
  • Bijna uitverkocht
    Decant van Creed Aventus

    Creed

    Aventus

    3ml: was € 18,90, nu € 11,88

  • Decant van Creed Green Irish Tweed

    Creed

    Green Irish Tweed

    3ml: was € 18,90, nu € 12,24

  • Decant van Creed Silver Mountain Water

    Creed

    Silver Mountain Water

    3ml: was € 18,90, nu € 12,24

  • Bespaar 35%
    Decant van Creed Virgin Island Water

    Creed

    Virgin Island Water

    3ml: was € 18,90, nu € 12,24

  • Decant van Creed Millésime Impérial

    Creed

    Millésime Impérial

    3ml: was € 18,90, nu € 12,24

  • Decant van Creed Royal Oud

    Creed

    Royal Oud

    3ml: was € 20,90, nu € 13,14

  • Decant van Creed Aventus for Her

    Creed

    Aventus for Her

    3ml: was € 23,90, nu € 14,85

  • Sale · 10% korting
    Decant van Creed Love in Black

    Creed

    Love in Black

    3ml: was € 15,60, nu € 14,04, 10% korting

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Creed Citrus Bigarade naar?

Creed Citrus Bigarade opent met Citroen en Petitgrain. In het hart vind je Mandarijn en Peper. Het droogt af naar Gember, Munt en Vetiver.

Blijft Creed Citrus Bigarade lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (38% van de stemmen), en 32% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (42% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Creed Citrus Bigarade geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: zomer is het seizoen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 44% van de seizoensstemmen.

Is Creed Citrus Bigarade geschikt voor de winter?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 6% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.

Is Creed Citrus Bigarade voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 74% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 26% naar avonden en avondjes uit.

Kan ik Creed Citrus Bigarade op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere momenten van de dag, maar kantoor krijgt toch nog 30% van de stemmen voor het moment van de dag.

Wie maakt Creed Citrus Bigarade?

Citrus Bigarade is gemaakt door Creed. Het kwam uit in 2020.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Creed Citrus Bigarade dragen?

Een 10ml-decant van Creed Citrus Bigarade bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van Creed kan ik proberen?

Naast Creed Citrus Bigarade heeft 10ML ook Aventus, Green Irish Tweed en Silver Mountain Water van Creed, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van Creed Citrus Bigarade het originele parfum?

Ja. Elke decant van Creed Citrus Bigarade wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Creed, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.