Creed Virgin Island Water
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Virgin Island Water van Creed is een zonnige citrusgeur met een romig kokoshart. Limoen, witte bergamot en mandarijn bruisen bovenaan, en kokos verzacht ze bijna meteen. Gember voegt een warme tinteling toe, terwijl ylang-ylang, jasmijn en hibiscus een lichte, tropische bloemennoot brengen. In de drydown komen witte rum, suikerriet en musk naar voren, zoet en glad zonder zwaar te worden. Uitgebracht in 2007 wordt hij door mannen en vrouwen gedragen en past hij bij wie een vakantiestemming wil dragen op een gewone dinsdag. Stemmers dragen hem in de zomer, overdag, en hij is ontspannen genoeg voor werk. De meeste dragers noemen de geurduur gematigd, en de sillage duidelijk ook. Met een 10ml-decant kom je een hele zomer vol warme middagen door.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Virgin Island Water
Virgin Island Water vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
Het oordeel van de community
Virgin Island Water is een tropische mix van citrus en kokos die begint met limoen en kokos, waarna witte rum en suikerriet zoetheid toevoegen. De meesten vinden de geurduur en sillage matig. Het ontspannen karakter past bij casual zomerse dagen, en ook de lente en een dag op kantoor werken.
Samengevat met AI uit beoordelingen van parfumcommunity’s
- Topeerste indruk
- Kokos
- Limoen
- Siciliaanse mandarijn
- Witte bergamot
- Hartna een paar minuten
- Gember
- Hibiscus
- Indiase jasmijn
- Ylang-ylang
- Basiswat blijft hangen
- Muskus
- Suikerriet
- Witte rum
- Merk
- Creed
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Creed Virgin Island Water, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 50%Matig
Sillage
Meeste stemmen: 56%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 55%Zomer
Moment van de dag
Meeste stemmen: 50%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 3.166 stemmen
- Zeer zwak6%202 stemmen
- Zwak10%304 stemmen
- Matig (Meeste stemmen)50%1.593 stemmen
- Langdurig28%890 stemmen
- Eeuwig6%177 stemmen
Sillage, 3.712 stemmen
- Intiem22%812 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)56%2.097 stemmen
- Sterk14%526 stemmen
- Enorm7%277 stemmen
Seizoen, 3.166 stemmen
- Lente30%950 stemmen
- Zomer (Meeste stemmen)55%1.741 stemmen
- Herfst10%317 stemmen
- Winter5%158 stemmen
Moment van de dag, 3.166 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)50%1.583 stemmen
- Kantoor25%792 stemmen
- Avond15%475 stemmen
- Avondje uit10%316 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Creed Virgin Island Water mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Klantfavoriet
Deelt Suikerriet · Muskus
- Sale · 10% korting
Deelt Siciliaanse mandarijn · Gember
Deelt Indiase jasmijn · Ylang-ylang
Deelt Limoen · Gember
- Bespaar 36%
Deelt Limoen · Muskus
Deelt Kokos · Ylang-ylang
Deelt Limoen · Gember
- Bijna uitverkocht
Deelt Indiase jasmijn · Ylang-ylang
Combineer met
Creed Virgin Island Water + een van deze
- Bijna uitverkocht
Voegt Tuberoos · Sandelhout toe
Voegt Jasmijn · Mandarijn toe
Voegt Tuberoos · Vetiver toe
- Bespaar 30%
Voegt Roos · Sandelhout toe
Meer van Creed
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 38%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Creed Virgin Island Water naar?
Creed Virgin Island Water opent met Kokos, Limoen, Siciliaanse mandarijn en Witte bergamot. In het hart vind je Gember, Hibiscus, Indiase jasmijn en Ylang-ylang. Het droogt af naar Muskus, Suikerriet en Witte rum.
Blijft Creed Virgin Island Water lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (50% van de stemmen), en 34% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (56% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Creed Virgin Island Water geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: zomer is het seizoen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 55% van de seizoensstemmen.
Is Creed Virgin Island Water geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 5% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Creed Virgin Island Water voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 75% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 25% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Creed Virgin Island Water op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere momenten van de dag, maar kantoor krijgt toch nog 25% van de stemmen voor het moment van de dag.
Wie maakt Creed Virgin Island Water?
Virgin Island Water is gemaakt door Creed. Het kwam uit in 2007.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Creed Virgin Island Water dragen?
Een 10ml-decant van Creed Virgin Island Water bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Creed kan ik proberen?
Naast Creed Virgin Island Water heeft 10ML ook Aventus, Green Irish Tweed en Silver Mountain Water van Creed, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Creed Virgin Island Water het originele parfum?
Ja. Elke decant van Creed Virgin Island Water wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Creed, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







