Creed Love in White for Summer
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Love in White for Summer by Creed opens bright and floral, Bulgarian rose and magnolia lifted by Calabrian bergamot. The base carries jasmine, apple, ambergris and sandalwood together, giving the drydown a soft, clean calm with a thread of fresh apple running through it. Launched in 2018, both men and women pick it up, looking for a summer floral that never turns syrupy. Summer is the only season voters name for it, worn from daylight hours into the early evening. The longevity vote leans moderate. The sillage vote leans moderate too, staying close rather than filling a room. A 3ml decant is enough to carry it through a run of warm days before deciding on more.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Love in White for Summer
Love in White for Summer vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Bulgaarse roos
- Calabrische bergamot
- Magnolia
- Basiswat blijft hangen
- Merk
- Creed
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Creed Love in White for Summer, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
- Bulgaarse roos
- Calabrische bergamot
- Magnolia
Basis2 uur – 3–6 uur
- Houdt aan
- 3–6 uur
- Matig
- Sillage
- Gemiddeld, 2 van 4
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 38%Matig
Sillage
Meeste stemmen: 41%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 56%Zomer
Moment van de dag
Meeste stemmen: 36%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 250 stemmen
- Zeer zwak6%16 stemmen
- Zwak15%37 stemmen
- Matig (Meeste stemmen)38%96 stemmen
- Langdurig32%80 stemmen
- Eeuwig8%21 stemmen
Sillage, 250 stemmen
- Intiem13%33 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)41%103 stemmen
- Sterk35%87 stemmen
- Enorm11%27 stemmen
Seizoen, 250 stemmen
- Lente28%71 stemmen
- Zomer (Meeste stemmen)56%141 stemmen
- Herfst11%27 stemmen
- Winter4%11 stemmen
Moment van de dag, 250 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)36%90 stemmen
- Kantoor16%40 stemmen
- Avond30%75 stemmen
- Avondje uit18%45 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Creed Love in White for Summer mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Magnolia · Appel
- Klantfavoriet
Deelt Magnolia · Appel
Deelt Magnolia · Bulgaarse roos
Deelt Grijze amber · Jasmijn
Deelt Calabrische bergamot · Bulgaarse roos
- Bespaar 36%
Deelt Appel · Bulgaarse roos
Deelt Magnolia · Grijze amber
Deelt Appel · Jasmijn
Combineer met
Creed Love in White for Summer + een van deze
- Bespaar 38%
Voegt Muskus · Vanille toe
Voegt Zwarte bes · Muskus toe
Voegt Muskus · Amber toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Zwarte bes · Vanille toe
Meer van Creed
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 35%
- Bespaar 38%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Creed Love in White for Summer naar?
Creed Love in White for Summer opent met Bulgaarse roos, Calabrische bergamot en Magnolia. Het droogt af naar Grijze amber, Appel, Jasmijn en Sandelhout.
Blijft Creed Love in White for Summer lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (38% van de stemmen), en 40% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (41% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Creed Love in White for Summer geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: zomer is het seizoen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 56% van de seizoensstemmen.
Is Creed Love in White for Summer geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 4% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Creed Love in White for Summer voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het zowel overdag als ’s avonds: 52% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 48% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Creed Love in White for Summer op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 16% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Creed Love in White for Summer?
Love in White for Summer is gemaakt door Creed. Het kwam uit in 2018.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Creed Love in White for Summer dragen?
Een 10ml-decant van Creed Love in White for Summer bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Creed kan ik proberen?
Naast Creed Love in White for Summer heeft 10ML ook Aventus, Green Irish Tweed en Silver Mountain Water van Creed, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Creed Love in White for Summer het originele parfum?
Ja. Elke decant van Creed Love in White for Summer wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Creed, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







