Acqua di Parma Luce di Rosa
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Luce di Rosa by Acqua di Parma opens with pink pepper and bergamot, a bright, slightly spiced start before the florals take over. Rose sits at the centre, backed by peony and magnolia for a softer, more powdery edge than a single-note rose. The base settles into musk, cedar and amber, warm and close rather than heavy. Released in 2019, it's unisex and suits anyone who wants rose without it reading as too formal or too sweet. Voters wear it in spring and summer, across the day and into the evening. The longevity vote leans moderate. Most wearers still call its sillage moderate. A 3ml decant is enough to wear it through a run of warmer days and see how it sits with you.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Luce di Rosa
Luce di Rosa vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Merk
- Acqua di Parma
- Geurprofiel
- Voor dames
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Acqua di Parma Luce di Rosa, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 40%Matig
Sillage
Meeste stemmen: 50%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 38%Lente
Moment van de dag
Meeste stemmen: 48%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid
- Zeer zwak6%
- Zwak18%
- Matig (Meeste stemmen)40%
- Langdurig30%
- Eeuwig6%
Sillage
- Intiem15%
- Gemiddeld (Meeste stemmen)50%
- Sterk30%
- Enorm5%
Seizoen
- Lente (Meeste stemmen)38%
- Zomer30%
- Herfst20%
- Winter12%
Moment van de dag
- Overdag (Meeste stemmen)48%
- Kantoor0%
- Avond35%
- Avondje uit17%
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Acqua di Parma Luce di Rosa mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bijna uitverkocht
Deelt Pioenroos · Magnolia
Deelt Pioenroos · Magnolia
Deelt Pioenroos · Roze peper
Deelt Roze peper · Roos
- Bespaar 37%
Deelt Pioenroos · Magnolia
Deelt Pioenroos · Ceder
Deelt Magnolia · Roos
- Bespaar 36%
Deelt Roze peper · Ceder
Combineer met
Acqua di Parma Luce di Rosa + een van deze
- Sale · 10% korting
Voegt Sandelhout · Jasmijn toe
Voegt Patchoeli · Sandelhout toe
Voegt Citroen · Jasmijn toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Citroen · Sandelhout toe
Meer van Acqua di Parma
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 36%
- Bespaar 35%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Acqua di Parma Luce di Rosa naar?
Acqua di Parma Luce di Rosa opent met Bergamot en Roze peper. In het hart vind je Magnolia, Pioenroos en Roos. Het droogt af naar Amber, Ceder en Muskus.
Blijft Acqua di Parma Luce di Rosa lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (40% van de stemmen), en 36% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (50% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Acqua di Parma Luce di Rosa geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor lente, maar de zomer krijgt toch nog 30% van de seizoensstemmen.
Is Acqua di Parma Luce di Rosa geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 12% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Acqua di Parma Luce di Rosa voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het zowel overdag als ’s avonds: 48% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 52% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Acqua di Parma Luce di Rosa op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 0% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Acqua di Parma Luce di Rosa?
Luce di Rosa is gemaakt door Acqua di Parma. Het kwam uit in 2019.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Acqua di Parma Luce di Rosa dragen?
Een 10ml-decant van Acqua di Parma Luce di Rosa bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Acqua di Parma kan ik proberen?
Naast Acqua di Parma Luce di Rosa heeft 10ML ook Colonia, Fico di Amalfi en Arancia di Capri van Acqua di Parma, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Acqua di Parma Luce di Rosa het originele parfum?
Ja. Elke decant van Acqua di Parma Luce di Rosa wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Acqua di Parma, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







