Creed Neroli Sauvage
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Neroli Sauvage by Creed is a bright citrus built on very few notes, and worn well because of it. Bergamot and grapefruit open it sharp and juicy, with almost nothing softening the entry. There is no crowded heart here: the citrus simply fades into a smooth base of ambergris that turns the whole thing warmer and quieter by the hour. Composed by Olivier Creed and launched in 1994, it is unisex, suited to anyone who likes a fragrance kept simple rather than layered. Voters wear it in spring and summer, mostly by day. The longevity vote leans moderate, with a fair few calling it long-lasting, and the sillage vote leans the same way, moderate with strong close behind. A 10ml decant is plenty to wear it through a season before deciding on the bottle.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Neroli Sauvage
Neroli Sauvage vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Basiswat blijft hangen
- Merk
- Creed
- Parfumeur
- Olivier Creed
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Creed Neroli Sauvage, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
Basis2 uur – 3–6 uur
- Houdt aan
- 3–6 uur
- Matig
- Sillage
- Gemiddeld, 2 van 4
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 40%Matig
Sillage
Meeste stemmen: 44%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 38%Lente
Moment van de dag
Meeste stemmen: 44%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 250 stemmen
- Zeer zwak8%20 stemmen
- Zwak22%55 stemmen
- Matig (Meeste stemmen)40%100 stemmen
- Langdurig24%60 stemmen
- Eeuwig6%15 stemmen
Sillage, 250 stemmen
- Intiem18%45 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)44%110 stemmen
- Sterk28%70 stemmen
- Enorm10%25 stemmen
Seizoen, 250 stemmen
- Lente (Meeste stemmen)38%95 stemmen
- Zomer34%85 stemmen
- Herfst20%50 stemmen
- Winter8%20 stemmen
Moment van de dag, 250 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)44%110 stemmen
- Kantoor24%60 stemmen
- Avond22%55 stemmen
- Avondje uit10%25 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Creed Neroli Sauvage mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Grijze amber · Grapefruit
- Klantfavoriet
Deelt Grapefruit · Bergamot
Deelt Grijze amber · Bergamot
Deelt Grijze amber · Grapefruit
Deelt Grapefruit · Bergamot
- Bespaar 38%
Deelt Grapefruit · Bergamot
Deelt Grapefruit · Bergamot
Deelt Grapefruit · Bergamot
Combineer met
Creed Neroli Sauvage + een van deze
- Bespaar 36%
Voegt Ceder · Citroen toe
Voegt Vetiver · Lavendel toe
Voegt Ceder · Vetiver toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Citroen · Muskus toe
Meer van Creed
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 35%
- Bespaar 38%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Creed Neroli Sauvage naar?
Creed Neroli Sauvage opent met Bergamot en Grapefruit. Het droogt af naar Grijze amber.
Blijft Creed Neroli Sauvage lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (40% van de stemmen), en 30% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (44% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Creed Neroli Sauvage geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: lente en zomer zijn de seizoenen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 34% van de seizoensstemmen.
Is Creed Neroli Sauvage geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 8% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Creed Neroli Sauvage voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 68% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 32% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Creed Neroli Sauvage op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere momenten van de dag, maar kantoor krijgt toch nog 24% van de stemmen voor het moment van de dag.
Wie maakt Creed Neroli Sauvage?
Neroli Sauvage is gemaakt door Creed. De parfumeur is Olivier Creed. Het kwam uit in 1994.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Creed Neroli Sauvage dragen?
Een 10ml-decant van Creed Neroli Sauvage bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Creed kan ik proberen?
Naast Creed Neroli Sauvage heeft 10ML ook Aventus, Green Irish Tweed en Silver Mountain Water van Creed, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Creed Neroli Sauvage het originele parfum?
Ja. Elke decant van Creed Neroli Sauvage wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Creed, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







