Creed Neroli Sauvage, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

Neroli Sauvage van Creed, flacon met de belangrijkste geurnoten: Bergamot, Grapefruit en Grijze amber
  1. Eerste spray0–15 min

  2. Basis2 uur – 3–6 uur

Houdt aan
3–6 uur
Matig
Sillage
Gemiddeld, 2 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenLenteZomer

Moment van de dagOverdag

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 40%Matig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 44%Gemiddeld

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 38%Lente

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 44%Overdag

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid, 250 stemmen

  • Zeer zwak8%20 stemmen
  • Zwak22%55 stemmen
  • Matig (Meeste stemmen)40%100 stemmen
  • Langdurig24%60 stemmen
  • Eeuwig6%15 stemmen

Sillage, 250 stemmen

  • Intiem18%45 stemmen
  • Gemiddeld (Meeste stemmen)44%110 stemmen
  • Sterk28%70 stemmen
  • Enorm10%25 stemmen

Seizoen, 250 stemmen

  • Lente (Meeste stemmen)38%95 stemmen
  • Zomer34%85 stemmen
  • Herfst20%50 stemmen
  • Winter8%20 stemmen

Moment van de dag, 250 stemmen

  • Overdag (Meeste stemmen)44%110 stemmen
  • Kantoor24%60 stemmen
  • Avond22%55 stemmen
  • Avondje uit10%25 stemmen

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 11,61Eerder € 17,90BESPAAR 35%
    • Per ml: € 3,87/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 81,00Eerder € 179,90BESPAAR 55%
    • Per ml: € 2,70/ml30% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Creed Neroli Sauvage mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Decant van Dior Ambre Nuit

    Dior

    Ambre Nuit

    3ml: was € 27,90, nu € 17,91

    Deelt Grijze amber · Grapefruit

  • Klantfavoriet
    Decant van Louis Vuitton Symphony

    Louis Vuitton

    Symphony

    3ml: was € 37,90, nu € 24,20

    Deelt Grapefruit · Bergamot

  • Decant van Yves Saint Laurent Tuxedo

    Yves Saint Laurent

    Tuxedo

    3ml: was € 36,90, nu € 23,04

    Deelt Grijze amber · Bergamot

  • Decant van Bvlgari Le Gemme Tygar Extrait

    Bvlgari

    Le Gemme Tygar Extrait

    3ml: was € 25,90, nu € 16,20

    Deelt Grijze amber · Grapefruit

  • Decant van Atelier des Ors Pomelo Riviera

    Atelier des Ors

    Pomelo Riviera

    3ml: was € 13,90, nu € 8,64

    Deelt Grapefruit · Bergamot

  • Bespaar 38%
    Decant van Atelier des Ors Villa Primerose

    Atelier des Ors

    Villa Primerose

    3ml: was € 15,90, nu € 9,90

    Deelt Grapefruit · Bergamot

  • Decant van Atelier des Ors Blue Madeleine

    Atelier des Ors

    Blue Madeleine

    3ml: was € 15,90, nu € 9,90

    Deelt Grapefruit · Bergamot

  • Decant van Atelier des Ors Iris Fauve

    Atelier des Ors

    Iris Fauve

    3ml: was € 15,90, nu € 9,90

    Deelt Grapefruit · Bergamot

Combineer met

Creed Neroli Sauvage + een van deze

  • Bespaar 36%
    Decant van Montblanc Explorer Infinite

    Montblanc

    Explorer Infinite

    3ml: was € 10,90, nu € 7,02

    Voegt Ceder · Citroen toe

  • Decant van Rabanne Phantom Intense

    Rabanne

    Phantom Intense

    3ml: was € 11,90, nu € 7,83

    Voegt Vetiver · Lavendel toe

  • Decant van DSQUARED² Green Wood

    DSQUARED²

    Green Wood

    3ml: was € 10,90, nu € 6,84

    Voegt Ceder · Vetiver toe

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Byredo Bal d'Afrique Absolu

    Byredo

    Bal d'Afrique Absolu

    3ml: was € 25,90, nu € 16,56

    Voegt Citroen · Muskus toe

Meer van Creed

Creed laat zijn verhaal beginnen in 1760, en de parfums delen nog steeds een heldere, verzorgde stijl die eerder moeiteloos dan luid overkomt.

Ontdek Creed (36)
  • Bijna uitverkocht
    Decant van Creed Aventus

    Creed

    Aventus

    3ml: was € 18,90, nu € 11,88

  • Decant van Creed Green Irish Tweed

    Creed

    Green Irish Tweed

    3ml: was € 18,90, nu € 12,24

  • Decant van Creed Silver Mountain Water

    Creed

    Silver Mountain Water

    3ml: was € 18,90, nu € 12,24

  • Bespaar 35%
    Decant van Creed Virgin Island Water

    Creed

    Virgin Island Water

    3ml: was € 18,90, nu € 12,24

  • Decant van Creed Millésime Impérial

    Creed

    Millésime Impérial

    3ml: was € 18,90, nu € 12,24

  • Decant van Creed Royal Oud

    Creed

    Royal Oud

    3ml: was € 20,90, nu € 13,14

  • Bespaar 38%
    Decant van Creed Aventus for Her

    Creed

    Aventus for Her

    3ml: was € 23,90, nu € 14,85

  • Decant van Creed White Amber

    Creed

    White Amber

    3ml: was € 24,90, nu € 15,93

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Creed Neroli Sauvage naar?

Creed Neroli Sauvage opent met Bergamot en Grapefruit. Het droogt af naar Grijze amber.

Blijft Creed Neroli Sauvage lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (40% van de stemmen), en 30% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (44% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Creed Neroli Sauvage geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: lente en zomer zijn de seizoenen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 34% van de seizoensstemmen.

Is Creed Neroli Sauvage geschikt voor de winter?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 8% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.

Is Creed Neroli Sauvage voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 68% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 32% naar avonden en avondjes uit.

Kan ik Creed Neroli Sauvage op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere momenten van de dag, maar kantoor krijgt toch nog 24% van de stemmen voor het moment van de dag.

Wie maakt Creed Neroli Sauvage?

Neroli Sauvage is gemaakt door Creed. De parfumeur is Olivier Creed. Het kwam uit in 1994.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Creed Neroli Sauvage dragen?

Een 10ml-decant van Creed Neroli Sauvage bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van Creed kan ik proberen?

Naast Creed Neroli Sauvage heeft 10ML ook Aventus, Green Irish Tweed en Silver Mountain Water van Creed, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van Creed Neroli Sauvage het originele parfum?

Ja. Elke decant van Creed Neroli Sauvage wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Creed, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.