Bvlgari Le Gemme Tygar Extrait
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Le Gemme Tygar Extrait pushes its sibling's citrus into something denser and warmer, and Bvlgari builds the whole thing on a single contrast. Grapefruit and pink pepper open sharp and faintly tingling, while ambrette and ginger fill out a soft, rounded middle. The base runs warmer than a typical citrus, with ambergris, ambroxan, Peru balsam and Siam benzoin giving it a mineral, gently sweet glow. It suits men and women looking for bright top notes backed by real substance. Voters favour it across summer, spring and autumn, worn by day and on into evening. The community leans toward long-lasting on wear time, and toward strong on sillage, so it travels further than its citrus opening suggests. A 10ml decant gives you weeks to see whether that contrast wins you over.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Le Gemme Tygar Extrait
Le Gemme Tygar Extrait vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Hartna een paar minuten
- Ambrette
- Gember
- Basiswat blijft hangen
- Grijze amber
- Ambroxan
- Perubalsem
- Siam-benzoë
- Merk
- Bvlgari
- Geurprofiel
- Unisex
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Bvlgari Le Gemme Tygar Extrait, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
Hart15 min – 2 uur
- Ambrette
- Gember
Basis2 uur – 7–12 uur
- Grijze amber
- Ambroxan
- Perubalsem
- Siam-benzoë
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Sterk, 3 van 4
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 40%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 40%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 36%Zomer
Moment van de dag
Meeste stemmen: 37%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 250 stemmen
- Zeer zwak4%10 stemmen
- Zwak10%25 stemmen
- Matig32%80 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)40%100 stemmen
- Eeuwig14%35 stemmen
Sillage, 250 stemmen
- Intiem8%20 stemmen
- Gemiddeld34%85 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)40%100 stemmen
- Enorm18%45 stemmen
Seizoen, 250 stemmen
- Lente30%75 stemmen
- Zomer (Meeste stemmen)36%90 stemmen
- Herfst22%55 stemmen
- Winter12%30 stemmen
Moment van de dag, 250 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)37%93 stemmen
- Kantoor20%49 stemmen
- Avond28%69 stemmen
- Avondje uit16%39 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Bvlgari Le Gemme Tygar Extrait mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bespaar 37%
Deelt Siam-benzoë · Gember
Deelt Grijze amber · Grapefruit
Deelt Siam-benzoë · Perubalsem
- Bespaar 36%
Deelt Ambrette · Ambroxan
Deelt Ambrette · Grijze amber
Deelt Perubalsem · Grapefruit
- Klantfavoriet
Deelt Grapefruit · Gember
Deelt Grijze amber · Grapefruit
Combineer met
Bvlgari Le Gemme Tygar Extrait + een van deze
- Bespaar 30%
Voegt Vetiver · Bergamot toe
Voegt Geranium · Saffraan toe
Voegt Ceder · Vetiver toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Mandarijn · Bergamot toe
Meer van Bvlgari
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 39%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Bvlgari Le Gemme Tygar Extrait naar?
Bvlgari Le Gemme Tygar Extrait opent met Grapefruit en Roze peper. In het hart vind je Ambrette en Gember. Het droogt af naar Grijze amber, Ambroxan, Perubalsem en Siam-benzoë.
Blijft Bvlgari Le Gemme Tygar Extrait lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (40% van de stemmen), en 54% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (40% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Bvlgari Le Gemme Tygar Extrait geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: lente en zomer zijn de seizoenen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 36% van de seizoensstemmen.
Is Bvlgari Le Gemme Tygar Extrait geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 12% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Bvlgari Le Gemme Tygar Extrait voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het zowel overdag als ’s avonds: 57% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 43% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Bvlgari Le Gemme Tygar Extrait op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere momenten van de dag, maar kantoor krijgt toch nog 20% van de stemmen voor het moment van de dag.
Wie maakt Bvlgari Le Gemme Tygar Extrait?
Le Gemme Tygar Extrait is gemaakt door Bvlgari.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Bvlgari Le Gemme Tygar Extrait dragen?
Een 10ml-decant van Bvlgari Le Gemme Tygar Extrait bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Bvlgari kan ik proberen?
Naast Bvlgari Le Gemme Tygar Extrait heeft 10ML ook Omnia Crystalline, Bvlgari Man In Black en Le Gemme Tygar van Bvlgari, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Bvlgari Le Gemme Tygar Extrait het originele parfum?
Ja. Elke decant van Bvlgari Le Gemme Tygar Extrait wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Bvlgari, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







