Diptyque Tam Dao
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Tam Dao by Diptyque is sandalwood at its smoothest: creamy, dry and quietly warm. Perfumer Daniel Moliere starts it with a small flash of lime, then coriander and ginger for a light, peppery spice. That spark fades fast, and the woods take over. Sandalwood and cedar form the core, soft on top with a clean, dry edge underneath. Musk, vanilla and amber settle in at the end, adding a gentle sweetness that stays near the skin. Launched in 2003 and worn by men and women equally, it suits anyone who likes calm, woody scents without heavy sweetness. Voters wear it through autumn and winter, both day and night. On skin, most wearers report it long-lasting, and most vote its sillage moderate. Try a 10ml decant and give it a few weeks; a wood this soft reveals itself slowly.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Tam Dao
Tam Dao vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Merk
- Diptyque
- Parfumeur
- Daniel Moliere
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Diptyque Tam Dao, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Hoofdakkoordenhoutig, romig, kruidig, warm
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 55%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 50%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 36%Herfst
Moment van de dag
Meeste stemmen: 50%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 5.012 stemmen
- Zeer zwak1%50 stemmen
- Zwak5%251 stemmen
- Matig25%1.253 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)55%2.757 stemmen
- Eeuwig14%701 stemmen
Sillage, 5.012 stemmen
- Intiem7%351 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)50%2.506 stemmen
- Sterk35%1.754 stemmen
- Enorm8%401 stemmen
Seizoen, 5.012 stemmen
- Lente18%903 stemmen
- Zomer15%751 stemmen
- Herfst (Meeste stemmen)36%1.804 stemmen
- Winter31%1.554 stemmen
Moment van de dag, 5.012 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)50%2.506 stemmen
- Kantoor0%0 stemmen
- Avond0%0 stemmen
- Avondje uit50%2.506 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Diptyque Tam Dao mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bespaar 37%
Deelt Limoen · Koriander
Deelt Limoen · Gember
Deelt Limoen · Muskus
Deelt Limoen · Gember
- Klantfavoriet
Deelt Koriander · Amber
Deelt Koriander · Ceder
Deelt Limoen · Amber
- Bespaar 35%
Deelt Koriander · Gember
Combineer met
Diptyque Tam Dao + een van deze
- Bespaar 36%
Voegt Jasmijn · Roos toe
Voegt Bergamot · Vetiver toe
Voegt Jasmijn · Grapefruit toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Mandarijn · Tonkaboon toe
Meer van Diptyque
- Bespaar 37%
- Bijna uitverkocht
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Diptyque Tam Dao naar?
Diptyque Tam Dao opent met Koriander, Gember en Limoen. In het hart vind je Ceder en Sandelhout. Het droogt af naar Amber, Muskus en Vanille. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als houtig, romig, kruidig en warm.
Blijft Diptyque Tam Dao lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (55% van de stemmen), en 69% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (50% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Diptyque Tam Dao geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 15% van de seizoensstemmen.
Is Diptyque Tam Dao geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het goed voor de winter: de winter krijgt 31% van de seizoensstemmen, vlak achter het seizoen met de meeste stemmen.
Is Diptyque Tam Dao voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het zowel overdag als ’s avonds: 50% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 50% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Diptyque Tam Dao op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 0% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Diptyque Tam Dao?
Tam Dao is gemaakt door Diptyque. De parfumeur is Daniel Moliere. Het kwam uit in 2003.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Diptyque Tam Dao dragen?
Een 10ml-decant van Diptyque Tam Dao bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Diptyque kan ik proberen?
Naast Diptyque Tam Dao heeft 10ML ook Philosykos, L'Eau Papier en Do Son van Diptyque, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Diptyque Tam Dao het originele parfum?
Ja. Elke decant van Diptyque Tam Dao wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Diptyque, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







