Dior Sauvage Eau Forte, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

Sauvage Eau Forte van Dior, flacon met de belangrijkste geurnoten: Elemihars, Specerijen en Lavendel
  1. Eerste spray0–15 min

    • Elemihars
    • Specerijen
  2. Hart15 min – 2 uur

  3. Basis2 uur – 3–6 uur

Houdt aan
3–6 uur
Matig
Sillage
Gemiddeld, 2 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenZomer

Moment van de dagOverdag

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 50%Matig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 55%Gemiddeld

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 45%Zomer

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 55%Overdag

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid

  • Zeer zwak3%
  • Zwak10%
  • Matig (Meeste stemmen)50%
  • Langdurig32%
  • Eeuwig5%

Sillage

  • Intiem15%
  • Gemiddeld (Meeste stemmen)55%
  • Sterk25%
  • Enorm5%

Seizoen

  • Lente25%
  • Zomer (Meeste stemmen)45%
  • Herfst20%
  • Winter10%

Moment van de dag

  • Overdag (Meeste stemmen)55%
  • Kantoor10%
  • Avond25%
  • Avondje uit10%

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 8,64Eerder € 13,90BESPAAR 38%
    • Per ml: € 2,88/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 62,10Eerder € 137,90BESPAAR 55%
    • Per ml: € 2,07/ml28% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Dior Sauvage Eau Forte mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Bespaar 36%
    Decant van Giorgio Armani Stronger With You Powerfully

    Giorgio Armani

    Stronger With You Powerfully

    3ml: was € 11,90, nu € 7,56

    Deelt Specerijen · Lavendel

  • Decant van Afnan Turathi Blue

    Afnan

    Turathi Blue

    3ml: was € 9,90, nu € 6,90

    Deelt Specerijen · Muskus

  • Decant van Parfums de Marly Kalan

    Parfums de Marly

    Kalan

    3ml: was € 13,90, nu € 8,64

    Deelt Specerijen · Lavendel

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Amouage Opus XIV Royal Tobacco

    Amouage

    Opus XIV Royal Tobacco

    3ml: was € 21,90, nu € 13,77

    Deelt Elemihars · Lavendel

  • Decant van Giorgio Armani I Will

    Giorgio Armani

    I Will

    3ml: was € 12,90, nu € 8,37

    Deelt Houtige noten · Lavendel

  • Decant van Hugo Boss Boss The Scent

    Hugo Boss

    Boss The Scent

    3ml: was € 10,90, nu € 6,84

    Deelt Houtige noten · Lavendel

  • Decant van Hugo Boss Hugo Man

    Hugo Boss

    Hugo Man

    3ml: was € 14,90, nu € 9,36

    Deelt Houtige noten · Lavendel

  • Bespaar 34%
    Decant van Montale Wood and Spices

    Montale

    Wood and Spices

    3ml: was € 9,90, nu € 6,57

    Deelt Houtige noten · Muskus

Combineer met

Dior Sauvage Eau Forte + een van deze

  • Decant van Fragrance du Bois Oud Rose Intense

    Fragrance du Bois

    Oud Rose Intense

    3ml: was € 33,90, nu € 21,42

    Voegt Bergamot · Roos toe

  • Decant van Atelier des Ors Rouge Saray

    Atelier des Ors

    Rouge Saray

    3ml: was € 15,90, nu € 9,90

    Voegt Sandelhout · Bergamot toe

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Fragrance du Bois Oud Noir Intense

    Fragrance du Bois

    Oud Noir Intense

    3ml: was € 33,90, nu € 21,42

    Voegt Patchoeli · Amber toe

  • Decant van Tiziana Terenzi Gold Rose Oudh

    Tiziana Terenzi

    Gold Rose Oudh

    3ml: was € 14,90, nu € 9,18

    Voegt Roos · Patchoeli toe

Meer van Dior

Dior begon in 1946 in Frankrijk als het modehuis van Christian Dior en bracht in 1947 zijn eerste parfum uit, Miss Dior.

Ontdek Dior (35)
  • Bespaar 35%
    Decant van Dior Hypnotic Poison

    Dior

    Hypnotic Poison

    3ml: was € 12,90, nu € 8,37

  • Decant van Dior J'adore

    Dior

    J'adore

    3ml: was € 11,90, nu € 7,83

  • Decant van Dior Sauvage

    Dior

    Sauvage

    3ml: was € 12,90, nu € 8,10

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Dior Homme Intense

    Dior

    Dior Homme Intense

    3ml: was € 12,90, nu € 8,10

  • Decant van Dior Pure Poison

    Dior

    Pure Poison

    3ml: was € 12,90, nu € 8,37

  • Decant van Dior Sauvage Eau de Parfum

    Dior

    Sauvage Eau de Parfum

    3ml: was € 13,90, nu € 8,91

  • Decant van Dior Addict

    Dior

    Dior Addict

    3ml: was € 13,90, nu € 8,82

  • Bespaar 37%
    Decant van Dior Sauvage Elixir

    Dior

    Sauvage Elixir

    3ml: was € 18,90, nu € 11,97

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Dior Sauvage Eau Forte naar?

Dior Sauvage Eau Forte opent met Elemihars en Specerijen. In het hart vind je Lavendel. Het droogt af naar Muskus en Houtige noten.

Blijft Dior Sauvage Eau Forte lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (50% van de stemmen), en 37% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (55% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Dior Sauvage Eau Forte geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: zomer is het seizoen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 45% van de seizoensstemmen.

Is Dior Sauvage Eau Forte geschikt voor de winter?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 10% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.

Is Dior Sauvage Eau Forte voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 65% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 35% naar avonden en avondjes uit.

Kan ik Dior Sauvage Eau Forte op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 10% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.

Wie maakt Dior Sauvage Eau Forte?

Sauvage Eau Forte is gemaakt door Dior. Het kwam uit in 2024.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Dior Sauvage Eau Forte dragen?

Een 10ml-decant van Dior Sauvage Eau Forte bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van Dior kan ik proberen?

Naast Dior Sauvage Eau Forte heeft 10ML ook Hypnotic Poison, J'adore en Sauvage van Dior, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van Dior Sauvage Eau Forte het originele parfum?

Ja. Elke decant van Dior Sauvage Eau Forte wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Dior, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.