Dior Sauvage Eau Forte
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Sauvage Eau Forte by Dior is a cool, spiced fougère built for hot weather. Elemi and spices open it with a sharp, slightly bitter edge. Lavender carries the heart, clean and a little green rather than soft. The base stays light: musk and woody notes, giving it a dry finish that never turns heavy. Launched in 2024, men tend to reach for it, drawn to a fresh scent with some spice in it rather than pure citrus. Voters wear it in summer, almost always during the day. Most wearers vote its longevity moderate, and the sillage vote also comes out moderate, so it stays close rather than filling a room. A 3ml decant gets you through a run of hot days before you decide on more.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Sauvage Eau Forte
Sauvage Eau Forte vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Merk
- Dior
- Geurprofiel
- Voor heren
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Dior Sauvage Eau Forte, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 50%Matig
Sillage
Meeste stemmen: 55%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 45%Zomer
Moment van de dag
Meeste stemmen: 55%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid
- Zeer zwak3%
- Zwak10%
- Matig (Meeste stemmen)50%
- Langdurig32%
- Eeuwig5%
Sillage
- Intiem15%
- Gemiddeld (Meeste stemmen)55%
- Sterk25%
- Enorm5%
Seizoen
- Lente25%
- Zomer (Meeste stemmen)45%
- Herfst20%
- Winter10%
Moment van de dag
- Overdag (Meeste stemmen)55%
- Kantoor10%
- Avond25%
- Avondje uit10%
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Dior Sauvage Eau Forte mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bespaar 36%
Deelt Specerijen · Lavendel
Deelt Specerijen · Muskus
Deelt Specerijen · Lavendel
- Bijna uitverkocht
Deelt Elemihars · Lavendel
Deelt Houtige noten · Lavendel
Deelt Houtige noten · Lavendel
Deelt Houtige noten · Lavendel
- Bespaar 34%
Deelt Houtige noten · Muskus
Combineer met
Dior Sauvage Eau Forte + een van deze
Voegt Bergamot · Roos toe
Voegt Sandelhout · Bergamot toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Patchoeli · Amber toe
Voegt Roos · Patchoeli toe
Meer van Dior
- Bespaar 35%
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 37%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Dior Sauvage Eau Forte naar?
Dior Sauvage Eau Forte opent met Elemihars en Specerijen. In het hart vind je Lavendel. Het droogt af naar Muskus en Houtige noten.
Blijft Dior Sauvage Eau Forte lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (50% van de stemmen), en 37% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (55% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Dior Sauvage Eau Forte geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: zomer is het seizoen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 45% van de seizoensstemmen.
Is Dior Sauvage Eau Forte geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 10% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Dior Sauvage Eau Forte voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 65% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 35% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Dior Sauvage Eau Forte op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 10% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Dior Sauvage Eau Forte?
Sauvage Eau Forte is gemaakt door Dior. Het kwam uit in 2024.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Dior Sauvage Eau Forte dragen?
Een 10ml-decant van Dior Sauvage Eau Forte bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Dior kan ik proberen?
Naast Dior Sauvage Eau Forte heeft 10ML ook Hypnotic Poison, J'adore en Sauvage van Dior, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Dior Sauvage Eau Forte het originele parfum?
Ja. Elke decant van Dior Sauvage Eau Forte wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Dior, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







