Giorgio Armani My Way Ylang
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
My Way Ylang van Giorgio Armani opent tropisch en helder, met mango, kokos, oranjebloesem en bergamot die het zonnig en fruitig optillen. Ylang-ylang en tuberoos nemen het hart over, warm en een tikje romig, voordat vanille, witte musk en cederhout het laten landen in een zachte, houtachtige afsluiting. Het kwam uit in 2024, wordt vooral door vrouwen gedragen en past bij iedereen die een fruitige bloemengeur wil die verzorgd genoeg is voor kantoor. Wie erover stemt, draagt het in zomer en lente, de hele dag door en tot in de avond, en het werkt goed voor werk. De meeste dragers noemen de houdbaarheid matig en de sillage gemiddeld, dus het blijft dichtbij in plaats van een kamer te vullen. Met een 3ml-decant draag je My Way Ylang een werkweek voordat je voor meer kiest.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met My Way Ylang
My Way Ylang vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
Het oordeel van de community
Mango, kokos en oranjebloesem geven My Way Ylang een tropische opening; ylang-ylang en tuberoos volgen, waarna vanille en witte muskus de basis vormen. De meesten vinden zowel geurduur als sillage gematigd. De geur past bij zomerdagen op het werk, en lente en avonden passen ook.
Samengevat met AI uit beoordelingen van parfumcommunity’s
- Topeerste indruk
- Hartna een paar minuten
- Basiswat blijft hangen
- Cederhout
- Vanille
- Witte musk
- Merk
- Giorgio Armani
- Geurprofiel
- Voor dames
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Giorgio Armani My Way Ylang, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
Hart15 min – 2 uur
Basis2 uur – 3–6 uur
- Cederhout
- Vanille
- Witte musk
- Houdt aan
- 3–6 uur
- Matig
- Sillage
- Gemiddeld, 2 van 4
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 64%Matig
Sillage
Meeste stemmen: 66%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 56%Zomer
Moment van de dag
Meeste stemmen: 45%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 140 stemmen
- Zeer zwak4%6 stemmen
- Zwak7%10 stemmen
- Matig (Meeste stemmen)64%89 stemmen
- Langdurig21%29 stemmen
- Eeuwig4%6 stemmen
Sillage, 149 stemmen
- Intiem16%24 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)66%98 stemmen
- Sterk14%21 stemmen
- Enorm4%6 stemmen
Seizoen, 140 stemmen
- Lente34%48 stemmen
- Zomer (Meeste stemmen)56%78 stemmen
- Herfst7%10 stemmen
- Winter3%4 stemmen
Moment van de dag, 140 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)45%63 stemmen
- Kantoor10%14 stemmen
- Avond30%42 stemmen
- Avondje uit15%21 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Giorgio Armani My Way Ylang mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Mango · Kokos
- Bijna uitverkocht
Deelt Kokos · Tuberoos
Deelt Kokos · Tuberoos
Deelt Mango · Kokos
Deelt Tuberoos · Ylang-ylang
Deelt Kokos · Vanille
- Bespaar 35%
Deelt Ylang-ylang · Oranjebloesem
Deelt Kokos · Ylang-ylang
Combineer met
Giorgio Armani My Way Ylang + een van deze
Voegt Jasmijn · Sandelhout toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Citroen · Jasmijn toe
Voegt Tonkaboon · Sandelhout toe
Voegt Jasmijn · Roos toe
Meer van Giorgio Armani
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 34%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Giorgio Armani My Way Ylang naar?
Giorgio Armani My Way Ylang opent met Bergamot, Kokos, Mango en Oranjebloesem. In het hart vind je Tuberoos en Ylang-ylang. Het droogt af naar Cederhout, Vanille en Witte musk.
Blijft Giorgio Armani My Way Ylang lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (64% van de stemmen), en 25% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (66% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Giorgio Armani My Way Ylang geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: zomer is het seizoen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 56% van de seizoensstemmen.
Is Giorgio Armani My Way Ylang geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 3% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Giorgio Armani My Way Ylang voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het zowel overdag als ’s avonds: 55% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 45% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Giorgio Armani My Way Ylang op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 10% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Giorgio Armani My Way Ylang?
My Way Ylang is gemaakt door Giorgio Armani. Het kwam uit in 2024.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Giorgio Armani My Way Ylang dragen?
Een 10ml-decant van Giorgio Armani My Way Ylang bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Giorgio Armani kan ik proberen?
Naast Giorgio Armani My Way Ylang heeft 10ML ook Acqua di Giò, Si en Stronger With You Intensely van Giorgio Armani, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Giorgio Armani My Way Ylang het originele parfum?
Ja. Elke decant van Giorgio Armani My Way Ylang wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Giorgio Armani, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







