Givenchy Ange ou Demon, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

Ange ou Demon van Givenchy, flacon met de belangrijkste geurnoten: Saffraan, Tijm en Lelie
  1. Eerste spray0–15 min

  2. Hart15 min – 2 uur

  3. Basis2 uur – 7–12 uur

Houdt aan
7–12 uur
Langdurig
Sillage
Sterk, 3 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenWinter

Moment van de dagAvondje uit

Het best voorUitgaan

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 45%Langdurig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 43%Sterk

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 48%Winter

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 55%Avondje uit

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid, 3.823 stemmen

  • Zeer zwak2%60 stemmen
  • Zwak3%124 stemmen
  • Matig23%875 stemmen
  • Langdurig (Meeste stemmen)45%1.709 stemmen
  • Eeuwig28%1.055 stemmen

Sillage, 4.304 stemmen

  • Intiem6%270 stemmen
  • Gemiddeld28%1.204 stemmen
  • Sterk (Meeste stemmen)43%1.863 stemmen
  • Enorm22%967 stemmen

Seizoen, 3.823 stemmen

  • Lente12%459 stemmen
  • Zomer2%76 stemmen
  • Herfst38%1.453 stemmen
  • Winter (Meeste stemmen)48%1.835 stemmen

Moment van de dag, 3.823 stemmen

  • Overdag15%573 stemmen
  • Kantoor2%77 stemmen
  • Avond28%1.070 stemmen
  • Avondje uit (Meeste stemmen)55%2.103 stemmen

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 8,37Eerder € 12,90BESPAAR 35%
    • Per ml: € 2,79/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 59,40Eerder € 131,90BESPAAR 55%
    • Per ml: € 1,98/ml29% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Givenchy Ange ou Demon mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Bespaar 36%
    Decant van Dior Dune

    Dior

    Dune

    3ml: was € 11,90, nu € 7,65

    Deelt Braziliaans rozenhout · Lelie

  • Decant van Lancôme Idôle Now

    Lancôme

    Idôle Now

    3ml: was € 10,90, nu € 7,02

    Deelt Orchidee · Vanille

  • Decant van Xerjoff Levar del Sole

    Xerjoff

    Levar del Sole

    3ml: was € 14,90, nu € 9,27

    Deelt Lelie · Eikenmos

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Yves Saint Laurent Libre Intense

    Yves Saint Laurent

    Libre Intense

    3ml: was € 13,90, nu € 8,91

    Deelt Orchidee · Mandarijn

  • Decant van Dior Hypnotic Poison

    Dior

    Hypnotic Poison

    3ml: was € 12,90, nu € 8,37

    Deelt Braziliaans rozenhout · Vanille

  • Decant van Valentino Voce Viva

    Valentino

    Voce Viva

    3ml: was € 12,90, nu € 8,37

    Deelt Eikenmos · Mandarijn

  • Decant van Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames

    Yves Saint Laurent

    Libre Flowers & Flames

    3ml: was € 13,90, nu € 8,64

    Deelt Lelie · Vanille

  • Bespaar 37%
    Decant van Clive Christian No. 1 Feminine

    Clive Christian

    No. 1 Feminine

    3ml: was € 103,90, nu € 65,79

    Deelt Orchidee · Ylang-ylang

Combineer met

Givenchy Ange ou Demon + een van deze

  • Bespaar 38%
    Decant van Acqua di Parma Gelsomino a Freddo

    Acqua di Parma

    Gelsomino a Freddo

    3ml: was € 20,90, nu € 12,96

    Voegt Jasmijn · Sandelhout toe

  • Decant van Creed Royal Princess Oud

    Creed

    Royal Princess Oud

    3ml: was € 21,90, nu € 14,04

    Voegt Jasmijn · Agarhout (oud) toe

  • Decant van Atelier des Ors Lune Feline

    Atelier des Ors

    Lune Feline

    3ml: was € 15,90, nu € 9,90

    Voegt Sandelhout · Bergamot toe

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Fragrance du Bois Oud Noir Intense

    Fragrance du Bois

    Oud Noir Intense

    3ml: was € 33,90, nu € 21,42

    Voegt Jasmijn · Kardemom toe

Meer van Givenchy

Givenchy is het Franse couturehuis dat Hubert de Givenchy in 1952 opende, en de eerste parfums volgden in 1957, met onder andere de naam L'Interdit.

Ontdek Givenchy (12)

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Givenchy Ange ou Demon naar?

Givenchy Ange ou Demon opent met Mandarijn, Saffraan en Tijm. In het hart vind je Lelie, Orchidee en Ylang-ylang. Het droogt af naar Braziliaans rozenhout, Eikenmos, Tonkaboon en Vanille.

Blijft Givenchy Ange ou Demon lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (45% van de stemmen), en 72% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (43% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Givenchy Ange ou Demon geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor winter; de zomer krijgt slechts 2% van de seizoensstemmen.

Is Givenchy Ange ou Demon geschikt voor de winter?

Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 48% van de seizoensstemmen.

Is Givenchy Ange ou Demon voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 83% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 17% naar overdag of kantoor.

Kan ik Givenchy Ange ou Demon op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 2% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.

Wie maakt Givenchy Ange ou Demon?

Ange ou Demon is gemaakt door Givenchy. Het kwam uit in 2006.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Givenchy Ange ou Demon dragen?

Een 10ml-decant van Givenchy Ange ou Demon bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van Givenchy kan ik proberen?

Naast Givenchy Ange ou Demon heeft 10ML ook L'Interdit Eau de Parfum, Gentleman Eau de Parfum Reserve Privée en L'Interdit Eau de Parfum Rouge van Givenchy, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van Givenchy Ange ou Demon het originele parfum?

Ja. Elke decant van Givenchy Ange ou Demon wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Givenchy, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.