Lancôme Idôle Now
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Idôle Now by Lancôme keeps things simple: rose, orchid and vanilla, and not much else. Rose opens it clean rather than jammy, sharp for only a moment. Orchid sits at the centre, soft and slightly powdery, letting the rose keep its shape. Vanilla closes it out, warm without tipping into dessert territory. Launched in 2023, it's mostly worn by women who like a floral that reads as understated rather than statement-making. Voters wear it in spring and autumn, in the evening and through the day, which makes it an easy choice for work. Most wearers vote its sillage moderate. Longevity leans moderate too, in the community vote. A 3ml decant is enough to see if this pared-back rose suits your week.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Idôle Now
Idôle Now vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Merk
- Lancôme
- Geurprofiel
- Voor dames
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Lancôme Idôle Now, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 46%Matig
Sillage
Meeste stemmen: 59%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 48%Herfst
Moment van de dag
Meeste stemmen: 42%Avond
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 416 stemmen
- Zeer zwak2%9 stemmen
- Zwak4%15 stemmen
- Matig (Meeste stemmen)46%191 stemmen
- Langdurig39%163 stemmen
- Eeuwig9%38 stemmen
Sillage, 415 stemmen
- Intiem8%34 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)59%244 stemmen
- Sterk28%117 stemmen
- Enorm5%20 stemmen
Seizoen, 416 stemmen
- Lente32%133 stemmen
- Zomer5%22 stemmen
- Herfst (Meeste stemmen)48%199 stemmen
- Winter15%62 stemmen
Moment van de dag, 416 stemmen
- Overdag36%150 stemmen
- Kantoor8%33 stemmen
- Avond (Meeste stemmen)42%175 stemmen
- Avondje uit14%58 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Lancôme Idôle Now mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bijna uitverkocht
Deelt Orchidee · Vanille
Deelt Orchidee · Vanille
Deelt Orchidee · Vanille
Deelt Orchidee · Vanille
Deelt Orchidee · Roos
- Bespaar 34%
Deelt Orchidee · Roos
Deelt Orchidee · Vanille
Deelt Orchidee · Roos
Combineer met
Lancôme Idôle Now + een van deze
- Bijna uitverkocht
Voegt Sandelhout · Jasmijn toe
Voegt Muskus · Tonkaboon toe
Voegt Sandelhout · Muskus toe
- Bespaar 37%
Voegt Jasmijn · Muskus toe
Meer van Lancôme
- Sale · 10% korting
- Bijna uitverkocht
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Lancôme Idôle Now naar?
Lancôme Idôle Now opent met Roos. In het hart vind je Orchidee. Het droogt af naar Vanille.
Blijft Lancôme Idôle Now lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (46% van de stemmen), en 48% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (59% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Lancôme Idôle Now geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst; de zomer krijgt slechts 5% van de seizoensstemmen.
Is Lancôme Idôle Now geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 15% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Lancôme Idôle Now voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het zowel overdag als ’s avonds: 44% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 56% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Lancôme Idôle Now op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 8% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Lancôme Idôle Now?
Idôle Now is gemaakt door Lancôme. Het kwam uit in 2023.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Lancôme Idôle Now dragen?
Een 10ml-decant van Lancôme Idôle Now bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Lancôme kan ik proberen?
Naast Lancôme Idôle Now heeft 10ML ook La Vie Est Belle, Miracle en Trésor van Lancôme, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Lancôme Idôle Now het originele parfum?
Ja. Elke decant van Lancôme Idôle Now wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Lancôme, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







