Givenchy L'Interdit Eau de Parfum, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

L'Interdit Eau de Parfum van Givenchy, flacon met de belangrijkste geurnoten: Peer, Bergamot en Tuberoos
  1. Eerste spray0–15 min

  2. Hart15 min – 2 uur

  3. Basis2 uur – 7–12 uur

Houdt aan
7–12 uur
Langdurig
Sillage
Sterk, 3 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenWinterHerfst

Moment van de dagAvondje uit

Het best voorUitgaan

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 45%Langdurig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 42%Sterk

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 42%Winter

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 55%Avondje uit

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid, 6.308 stemmen

  • Zeer zwak2%96 stemmen
  • Zwak3%192 stemmen
  • Matig33%2.107 stemmen
  • Langdurig (Meeste stemmen)45%2.842 stemmen
  • Eeuwig17%1.071 stemmen

Sillage, 6.971 stemmen

  • Intiem7%461 stemmen
  • Gemiddeld36%2.479 stemmen
  • Sterk (Meeste stemmen)42%2.944 stemmen
  • Enorm16%1.087 stemmen

Seizoen, 6.308 stemmen

  • Lente18%1.136 stemmen
  • Zomer5%315 stemmen
  • Herfst35%2.208 stemmen
  • Winter (Meeste stemmen)42%2.649 stemmen

Moment van de dag, 6.308 stemmen

  • Overdag15%946 stemmen
  • Kantoor5%316 stemmen
  • Avond25%1.577 stemmen
  • Avondje uit (Meeste stemmen)55%3.469 stemmen

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 7,65Eerder € 11,90BESPAAR 36%
    • Per ml: € 2,55/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 51,30Eerder € 113,90BESPAAR 55%
    • Per ml: € 1,71/ml33% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Givenchy L'Interdit Eau de Parfum mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Decant van Giorgio Armani My Way Nectar

    Giorgio Armani

    My Way Nectar

    3ml: was € 12,90, nu € 8,37

    Deelt Peer · Tuberoos

  • Bespaar 36%
    Decant van Lancôme Idôle

    Lancôme

    Idôle

    3ml: was € 10,90, nu € 7,02

    Deelt Peer · Sambac-jasmijn

  • Decant van Twilly d’Hermès

    Hermès

    Twilly d’Hermès

    3ml: was € 15,90, nu € 9,90

    Deelt Tuberoos · Oranjebloesem

  • Decant van Gucci Bloom Intense

    Gucci

    Gucci Bloom Intense

    3ml: was € 12,90, nu € 8,46

    Deelt Peer · Tuberoos

  • Bespaar 36%
    Decant van Lancôme La Vie Est Belle

    Lancôme

    La Vie Est Belle

    3ml: was € 11,90, nu € 7,56

    Deelt Peer · Oranjebloesem

  • Decant van Giorgio Armani Sì Passione Intense (2024)

    Giorgio Armani

    Sì Passione Intense (2024)

    3ml: was € 12,90, nu € 8,37

    Deelt Peer · Sambac-jasmijn

  • Decant van Chloé Le Nectar

    Chloé

    Chloé Le Nectar

    3ml: was € 15,90, nu € 10,26

    Deelt Ambroxan · Oranjebloesem

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Parfums de Marly Safanad

    Parfums de Marly

    Safanad

    3ml: was € 21,90, nu € 14,04

    Deelt Peer · Oranjebloesem

Combineer met

Givenchy L'Interdit Eau de Parfum + een van deze

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Creed Viking Cologne

    Creed

    Viking Cologne

    3ml: was € 17,90, nu € 11,61

    Voegt Sandelhout · Ceder toe

  • Decant van Giorgio Armani Stronger With You Sandalwood

    Giorgio Armani

    Stronger With You Sandalwood

    3ml: was € 16,90, nu € 10,44

    Voegt Lavendel · Sandelhout toe

  • Decant van Guerlain Cruel Gardénia

    Guerlain

    Cruel Gardénia

    3ml: was € 29,90, nu € 18,81

    Voegt Ylang-ylang · Neroli toe

  • Bespaar 36%
    Decant van Xerjoff Gibeon

    Xerjoff

    Gibeon

    3ml: was € 24,90, nu € 16,02

    Voegt Tonkaboon · Ceder toe

Meer van Givenchy

Givenchy is het Franse couturehuis dat Hubert de Givenchy in 1952 opende, en de eerste parfums volgden in 1957, met onder andere de naam L'Interdit.

Ontdek Givenchy (12)

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Givenchy L'Interdit Eau de Parfum naar?

Givenchy L'Interdit Eau de Parfum opent met Bergamot en Peer. In het hart vind je Sambac-jasmijn, Oranjebloesem en Tuberoos. Het droogt af naar Ambroxan, Patchoeli, Vanille en Vetiver.

Blijft Givenchy L'Interdit Eau de Parfum lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (45% van de stemmen), en 62% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (42% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Givenchy L'Interdit Eau de Parfum geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 5% van de seizoensstemmen.

Is Givenchy L'Interdit Eau de Parfum geschikt voor de winter?

Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 42% van de seizoensstemmen.

Is Givenchy L'Interdit Eau de Parfum voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 80% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 20% naar overdag of kantoor.

Kan ik Givenchy L'Interdit Eau de Parfum op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 5% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.

Wie maakt Givenchy L'Interdit Eau de Parfum?

L'Interdit Eau de Parfum is gemaakt door Givenchy. Het kwam uit in 2018.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Givenchy L'Interdit Eau de Parfum dragen?

Een 10ml-decant van Givenchy L'Interdit Eau de Parfum bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van Givenchy kan ik proberen?

Naast Givenchy L'Interdit Eau de Parfum heeft 10ML ook Ange ou Demon, Gentleman Eau de Parfum Reserve Privée en L'Interdit Eau de Parfum Rouge van Givenchy, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van Givenchy L'Interdit Eau de Parfum het originele parfum?

Ja. Elke decant van Givenchy L'Interdit Eau de Parfum wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Givenchy, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.