Gucci Bloom, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

Gucci Bloom van Gucci, flacon met de belangrijkste geurnoten: Jasmijn, Tuberoos en Rangoon-klimmer
  1. Eerste spray0–15 min

  2. Hart15 min – 2 uur

  3. Basis2 uur – 3–6 uur

    • Rangoon-klimmer
Houdt aan
3–6 uur
Matig
Sillage
Gemiddeld, 2 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenLente

Moment van de dagOverdag

Het best voorWerk

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 52%Matig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 53%Gemiddeld

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 55%Lente

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 53%Overdag

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid, 3.674 stemmen

  • Zeer zwak4%150 stemmen
  • Zwak7%266 stemmen
  • Matig (Meeste stemmen)52%1.922 stemmen
  • Langdurig29%1.065 stemmen
  • Eeuwig7%271 stemmen

Sillage, 4.217 stemmen

  • Intiem14%576 stemmen
  • Gemiddeld (Meeste stemmen)53%2.231 stemmen
  • Sterk23%989 stemmen
  • Enorm10%421 stemmen

Seizoen, 3.674 stemmen

  • Lente (Meeste stemmen)55%2.021 stemmen
  • Zomer30%1.102 stemmen
  • Herfst10%367 stemmen
  • Winter5%184 stemmen

Moment van de dag, 3.674 stemmen

  • Overdag (Meeste stemmen)53%1.947 stemmen
  • Kantoor18%661 stemmen
  • Avond20%735 stemmen
  • Avondje uit9%331 stemmen

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 8,37Eerder € 12,90BESPAAR 35%
    • Per ml: € 2,79/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 62,10Eerder € 137,90BESPAAR 55%
    • Per ml: € 2,07/ml26% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Gucci Bloom mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Bespaar 36%
    Decant van Givenchy L'Interdit Eau de Parfum

    Givenchy

    L'Interdit Eau de Parfum

    3ml: was € 11,90, nu € 7,65

    Deelt Tuberoos · Jasmijn

  • Decant van Twilly d’Hermès

    Hermès

    Twilly d’Hermès

    3ml: was € 15,90, nu € 9,90

    Deelt Tuberoos · Jasmijn

  • Decant van Giorgio Armani My Way Nectar

    Giorgio Armani

    My Way Nectar

    3ml: was € 12,90, nu € 8,37

    Deelt Tuberoos · Jasmijn

  • Bespaar 30%
    Decant van Lalique L'Amour

    Lalique

    L'Amour

    3ml: was € 9,90, nu € 6,90

    Deelt Tuberoos · Jasmijn

  • Decant van Creed Wind Flowers

    Creed

    Wind Flowers

    3ml: was € 23,90, nu € 14,85

    Deelt Tuberoos · Jasmijn

  • Decant van Mugler Alien Extraintense

    Mugler

    Alien Extraintense

    3ml: was € 14,90, nu € 9,63

    Deelt Tuberoos · Jasmijn

  • Klantfavoriet
    Decant van Nishane Hundred Silent Ways

    Nishane

    Hundred Silent Ways

    3ml: was € 18,90, nu € 11,70

    Deelt Tuberoos · Jasmijn

  • Decant van Rabanne Lady Million Fabulous

    Rabanne

    Lady Million Fabulous

    3ml: was € 10,90, nu € 7,02

    Deelt Tuberoos · Jasmijn

Combineer met

Gucci Bloom + een van deze

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Parfums de Marly Safanad

    Parfums de Marly

    Safanad

    3ml: was € 21,90, nu € 14,04

    Voegt Ylang-ylang · Sandelhout toe

  • Decant van Mugler Angel Elixir

    Mugler

    Angel Elixir

    3ml: was € 15,90, nu € 10,26

    Voegt Vanille · Oranjebloesem toe

  • Decant van Maison Francis Kurkdjian APOM

    Maison Francis Kurkdjian

    APOM

    3ml: was € 24,90, nu € 15,93

    Voegt Ylang-ylang · Amber toe

  • Bespaar 37%
    Decant van Memo Paris Marfa

    Memo Paris

    Marfa

    3ml: was € 17,90, nu € 11,34

    Voegt Sandelhout · Vanille toe

Meer van Gucci

Gucci begon in 1906 in Florence, en het Italiaanse modehuis maakt nu parfums die naar bloemig neigen, met een zoete en kruidige inslag.

Ontdek Gucci (12)
  • Decant van Gucci Rush

    Gucci

    Gucci Rush

    3ml: was € 9,90, nu € 6,21

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Gucci Guilty

    Gucci

    Gucci Guilty

    3ml: was € 13,90, nu € 8,91

  • Decant van Gucci Flora Gorgeous Gardenia

    Gucci

    Flora Gorgeous Gardenia

    3ml: was € 15,90, nu € 10,26

  • Decant van Gucci Bamboo

    Gucci

    Gucci Bamboo

    3ml: was € 10,90, nu € 6,93

  • Decant van Gucci Guilty Pour Homme

    Gucci

    Guilty Pour Homme

    3ml: was € 11,90, nu € 7,83

  • Decant van Gucci Guilty Absolute Pour Femme

    Gucci

    Gucci Guilty Absolute Pour Femme

    3ml: was € 12,90, nu € 8,10

  • Bespaar 38%
    Decant van Gucci Flora Gorgeous Jasmine

    Gucci

    Flora Gorgeous Jasmine

    3ml: was € 13,90, nu € 8,64

  • Decant van Gucci Bloom Intense

    Gucci

    Gucci Bloom Intense

    3ml: was € 12,90, nu € 8,46

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Gucci Bloom naar?

Gucci Bloom opent met Jasmijn. In het hart vind je Tuberoos. Het droogt af naar Rangoon-klimmer.

Blijft Gucci Bloom lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (52% van de stemmen), en 36% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (53% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Gucci Bloom geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor lente, maar de zomer krijgt toch nog 30% van de seizoensstemmen.

Is Gucci Bloom geschikt voor de winter?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 5% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.

Is Gucci Bloom voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 71% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 29% naar avonden en avondjes uit.

Kan ik Gucci Bloom op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 18% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.

Wie maakt Gucci Bloom?

Gucci Bloom is gemaakt door Gucci. Het kwam uit in 2017.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Gucci Bloom dragen?

Een 10ml-decant van Gucci Bloom bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van Gucci kan ik proberen?

Naast Gucci Bloom heeft 10ML ook Gucci Rush, Gucci Guilty en Flora Gorgeous Gardenia van Gucci, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van Gucci Bloom het originele parfum?

Ja. Elke decant van Gucci Bloom wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Gucci, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.