Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Flora Gorgeous Gardenia Intense van Gucci opent met mandarijn, helder en citrusgedreven voordat de gardenia binnenkomt. Het hart draait om gardenia zelf, opgetild door hedione voor een frisse, licht groene schittering in plaats van het zware gewicht van een witte bloem. Sandelhout sluit af en voegt een zachte, poederige warmte toe met een vleugje warme kruiden eronder. Het kwam uit in 2025 en is gemaakt voor vrouwen die een gardenia willen die gepolijst aanvoelt in plaats van stroperig, makkelijk genoeg om naar kantoor te dragen. De bloemige geur houdt de hele dag stand zonder wee te worden, een logische keuze voor werk. Met een 3ml-decant zie je een week lang hoe de gardenia zich op je huid ontwikkelt.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Flora Gorgeous Gardenia Intense
Flora Gorgeous Gardenia Intense vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
Het oordeel van de community
Herfstnachten zijn het moment waarop Flora Gorgeous Gardenia Intense het best past; lente en overdag werken ook. De geur opent met heldere mandarijn en gaat over in een hart van gardenia boven zacht sandelhout: een stralende, groen getinte witte bloemengeur met een volle, sprankelende uitstraling.
Samengevat met AI uit beoordelingen van parfumcommunity’s
- Topeerste indruk
- Mandarijnessence
- Hartna een paar minuten
- Gardenia-akkoord
- Hedione
- Basiswat blijft hangen
- Sandelhoutessence
- Merk
- Gucci
- Geurprofiel
- Voor dames
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
- Mandarijnessence
Hart15 min – 2 uur
- Gardenia-akkoord
- Hedione
BasisVanaf 2 uur
- Sandelhoutessence
- Wanneer te dragen
Moment van de dagAvondje uitOverdag
Het best voorWerk
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Seizoen
Meeste stemmen: 33%Herfst
Moment van de dag
Meeste stemmen: 52%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Seizoen, 1.294 stemmen
- Lente29%378 stemmen
- Zomer14%185 stemmen
- Herfst (Meeste stemmen)33%432 stemmen
- Winter23%299 stemmen
Moment van de dag, 771 stemmen
- Overdag48%373 stemmen
- Kantoor0%0 stemmen
- Avond0%0 stemmen
- Avondje uit (Meeste stemmen)52%398 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bespaar 35%
Deelt Hedione
Deelt Hedione
Deelt Hedione
- Klantfavoriet
Deelt Hedione
Deelt Hedione
Deelt Hedione
- Bespaar 37%
Deelt Hedione
Deelt Hedione
Meer van Gucci
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 37%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense naar?
Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense opent met Mandarijnessence. In het hart vind je Gardenia-akkoord en Hedione. Het droogt af naar Sandelhoutessence.
Is Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor lente en herfst; de zomer krijgt slechts 14% van de seizoensstemmen.
Is Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere seizoenen, maar de winter krijgt toch nog 23% van de seizoensstemmen.
Is Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het zowel overdag als ’s avonds: 48% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 52% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 0% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense?
Flora Gorgeous Gardenia Intense is gemaakt door Gucci. Het kwam uit in 2025.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense dragen?
Een 10ml-decant van Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Gucci kan ik proberen?
Naast Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense heeft 10ML ook Gucci Rush, Gucci Guilty en Gucci Bloom van Gucci, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense het originele parfum?
Ja. Elke decant van Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Gucci, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







