Guerlain Florabloom Absolu
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Florabloom Absolu by Guerlain is a rich, heady floral built around tuberose, softened with coconut and mango rather than left sharp. Coconut, mandarin and mango open it sweet and a little tropical. Tuberose takes the lead at the heart, joined by rose and ylang-ylang for a dense middle. Patchouli, moss, incense and sandalwood close it on a dark, resinous note that keeps the sweetness from turning simple. Men and women pick it when they want real weight behind a floral, one better suited to after dark than to a desk. Voters reach for it across every season, but especially in the evening and at night. The community vote lands clearly on long-lasting for how it wears, and the sillage vote leans strong. Try a 3ml decant for a week of tuberose evenings before you decide on more.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Florabloom Absolu
Florabloom Absolu vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Kokos
- Mandarijn
- Mango
- Hartna een paar minuten
- Basiswat blijft hangen
- Merk
- Guerlain
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Guerlain Florabloom Absolu, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
- Kokos
- Mandarijn
- Mango
Hart15 min – 2 uur
Basis2 uur – 7–12 uur
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Sterk, 3 van 4
- Wanneer te dragen
Moment van de dagAvondAvondje uit
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 62%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 49%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 31%Herfst
Moment van de dag
Meeste stemmen: 37%Avond
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 158 stemmen
- Zeer zwak1%1 stem
- Zwak2%3 stemmen
- Matig11%18 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)62%98 stemmen
- Eeuwig24%38 stemmen
Sillage, 188 stemmen
- Intiem5%10 stemmen
- Gemiddeld31%58 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)49%92 stemmen
- Enorm15%28 stemmen
Seizoen, 216 stemmen
- Lente27%58 stemmen
- Zomer22%48 stemmen
- Herfst (Meeste stemmen)31%68 stemmen
- Winter19%42 stemmen
Moment van de dag, 246 stemmen
- Overdag20%48 stemmen
- Kantoor11%28 stemmen
- Avond (Meeste stemmen)37%92 stemmen
- Avondje uit32%78 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Guerlain Florabloom Absolu mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bespaar 37%
Deelt Mango · Kokos
Deelt Mango · Mos
Deelt Kokos · Mandarijn
- Klantfavoriet
Deelt Mango · Roos
Deelt Mango · Roos
Deelt Kokos · Ylang-ylang
Deelt Tuberoos · Mandarijn
- Bespaar 37%
Deelt Tuberoos · Ylang-ylang
Combineer met
Guerlain Florabloom Absolu + een van deze
Voegt Jasmijn · Muskus toe
Voegt Jasmijn · Vanille toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Bergamot · Oranjebloesem toe
Voegt Jasmijn · Bergamot toe
Meer van Guerlain
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 37%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Guerlain Florabloom Absolu naar?
Guerlain Florabloom Absolu opent met Kokos, Mandarijn en Mango. In het hart vind je Roos, Tuberoos en Ylang-ylang. Het droogt af naar Wierook, Mos, Patchoeli en Sandelhout.
Blijft Guerlain Florabloom Absolu lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (62% van de stemmen), en 86% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (49% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Guerlain Florabloom Absolu geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor lente en herfst, maar de zomer krijgt toch nog 22% van de seizoensstemmen.
Is Guerlain Florabloom Absolu geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 19% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Guerlain Florabloom Absolu voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 69% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 31% naar overdag of kantoor.
Kan ik Guerlain Florabloom Absolu op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 11% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Guerlain Florabloom Absolu?
Florabloom Absolu is gemaakt door Guerlain. Het kwam uit in 2025.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Guerlain Florabloom Absolu dragen?
Een 10ml-decant van Guerlain Florabloom Absolu bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Guerlain kan ik proberen?
Naast Guerlain Florabloom Absolu heeft 10ML ook Shalimar Eau de Parfum, Mon Guerlain en La Petite Robe Noire van Guerlain, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Guerlain Florabloom Absolu het originele parfum?
Ja. Elke decant van Guerlain Florabloom Absolu wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Guerlain, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







