Jo Malone London Iris & White Musk
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Iris & White Musk by Jo Malone London is a soft, powdery scent built around iris root, one of perfumery's most delicate materials. Casablanca lily opens it with a cool, waxy bloom, and iris takes over in the heart, chalky and refined rather than sweet. The base settles into clean white musk with a whisper of vanilla, so the whole thing reads light and close to the skin instead of heavy. It suits men and women alike, especially anyone who wants elegance without announcing itself. Voters wear it across spring and autumn, mostly by day, in the office and into the evening, which says something about how easy it is to live in. The longevity vote lands clearly on long-lasting, while the sillage vote leans strong, so it carries a little further than its powdery character suggests. Try a 3ml decant on a spring morning and see how it settles by afternoon.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Iris & White Musk
Iris & White Musk vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Merk
- Jo Malone London
- Geurprofiel
- Unisex
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Jo Malone London Iris & White Musk, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 52%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 41%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 38%Lente
Moment van de dag
Meeste stemmen: 38%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 291 stemmen
- Zeer zwak1%4 stemmen
- Zwak4%12 stemmen
- Matig19%55 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)52%150 stemmen
- Eeuwig24%70 stemmen
Sillage, 270 stemmen
- Intiem13%35 stemmen
- Gemiddeld33%90 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)41%110 stemmen
- Enorm13%35 stemmen
Seizoen, 212 stemmen
- Lente (Meeste stemmen)38%80 stemmen
- Zomer20%42 stemmen
- Herfst28%60 stemmen
- Winter14%30 stemmen
Moment van de dag, 203 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)38%78 stemmen
- Kantoor24%48 stemmen
- Avond27%55 stemmen
- Avondje uit11%22 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Jo Malone London Iris & White Musk mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bijna uitverkocht
Deelt Casablanca-lelie · Iris
Deelt Iris · Vanille
Deelt Iris · Vanille
Deelt Iris · Vanille
Deelt Iris · Witte musk
- Sale · 10% korting
Deelt Iris · Witte musk
Deelt Iris · Vanille
Deelt Iris · Witte musk
Combineer met
Jo Malone London Iris & White Musk + een van deze
Voegt Sandelhout · Roos toe
Voegt Sandelhout · Tonkaboon toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Roos · Amber toe
Voegt Sandelhout · Amber toe
Meer van Jo Malone London
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 38%
- Bespaar 38%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Jo Malone London Iris & White Musk naar?
Jo Malone London Iris & White Musk opent met Casablanca-lelie. In het hart vind je Iris. Het droogt af naar Vanille en Witte musk.
Blijft Jo Malone London Iris & White Musk lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (52% van de stemmen), en 76% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (41% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Jo Malone London Iris & White Musk geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor lente, maar de zomer krijgt toch nog 20% van de seizoensstemmen.
Is Jo Malone London Iris & White Musk geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 14% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Jo Malone London Iris & White Musk voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 62% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 38% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Jo Malone London Iris & White Musk op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere momenten van de dag, maar kantoor krijgt toch nog 24% van de stemmen voor het moment van de dag.
Wie maakt Jo Malone London Iris & White Musk?
Iris & White Musk is gemaakt door Jo Malone London.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Jo Malone London Iris & White Musk dragen?
Een 10ml-decant van Jo Malone London Iris & White Musk bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Jo Malone London kan ik proberen?
Naast Jo Malone London Iris & White Musk heeft 10ML ook Wood Sage & Sea Salt, English Pear Freesia en Myrrh & Tonka van Jo Malone London, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Jo Malone London Iris & White Musk het originele parfum?
Ja. Elke decant van Jo Malone London Iris & White Musk wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Jo Malone London, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







