Kayali Eden Juicy Apple | 01, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

Hoofdakkoordenfruitig, zoet, fris, tropisch, bloemig

Eden Juicy Apple | 01 van Kayali, flacon met de belangrijkste geurnoten: Rode appel, Lychee en Wilde bessen
  1. Eerste spray0–15 min

  2. Hart15 min – 2 uur

    • Jasmijn
    • Meiroos
    • Frambozenbloei
    • Wilde bessen
  3. Basis2 uur – 3–6 uur

Houdt aan
3–6 uur
Matig
Sillage
Gemiddeld, 2 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenZomerLente

Moment van de dagOverdag

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 38%Matig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 40%Gemiddeld

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 36%Zomer

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 38%Overdag

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid, 250 stemmen

  • Zeer zwak6%15 stemmen
  • Zwak18%45 stemmen
  • Matig (Meeste stemmen)38%95 stemmen
  • Langdurig28%70 stemmen
  • Eeuwig10%25 stemmen

Sillage, 250 stemmen

  • Intiem12%30 stemmen
  • Gemiddeld (Meeste stemmen)40%100 stemmen
  • Sterk30%75 stemmen
  • Enorm18%45 stemmen

Seizoen, 250 stemmen

  • Lente30%75 stemmen
  • Zomer (Meeste stemmen)36%90 stemmen
  • Herfst26%65 stemmen
  • Winter8%20 stemmen

Moment van de dag, 250 stemmen

  • Overdag (Meeste stemmen)38%95 stemmen
  • Kantoor28%70 stemmen
  • Avond22%55 stemmen
  • Avondje uit12%30 stemmen

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 9,81Eerder € 15,90BESPAAR 38%
    • Per ml: € 3,27/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 59,40Eerder € 131,90BESPAAR 55%
    • Per ml: € 1,98/ml39% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Kayali Eden Juicy Apple | 01 mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Decant van Giardino Benessere Tethys

    Giardino Benessere

    Tethys

    3ml: was € 15,90, nu € 9,90

    Deelt Vanillebloem · Amber

  • Sale · 10% korting
    Decant van New Notes Rosa Limone

    New Notes

    Rosa Limone

    3ml: was € 14,10, nu € 12,69, 10% korting

    Deelt Roze grapefruit · Jasmijn

  • Decant van Fugazzi Sugardaddy

    Fugazzi

    Sugardaddy

    3ml: was € 15,90, nu € 10,90

    Deelt Mos · Zwarte bes

  • Klantfavoriet
    Decant van Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540

    Maison Francis Kurkdjian

    Baccarat Rouge 540

    3ml: was € 25,90, nu € 16,11

    Deelt Suiker · Jasmijn

  • Bespaar 38%
    Decant van Giardino Benessere Arge

    Giardino Benessere

    Arge

    3ml: was € 15,90, nu € 9,90

    Deelt Vanillebloem · Muskus

  • Decant van Boadicea the Victorious Empire

    Boadicea the Victorious

    Empire

    3ml: was € 23,90, nu € 15,12

    Deelt Meiroos · Amber

  • Decant van Maison Noir Icarus 347

    Maison Noir

    Icarus 347

    3ml: was € 10,90, nu € 7,02

    Deelt Rode appel · Mos

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Tiziana Terenzi Orza

    Tiziana Terenzi

    Orza

    3ml: was € 17,90, nu € 11,52

    Deelt Wilde bessen · Amber

Combineer met

Kayali Eden Juicy Apple | 01 + een van deze

  • Decant van Acqua di Parma Sandalo

    Acqua di Parma

    Sandalo

    3ml: was € 18,90, nu € 12,24

    Voegt Sandelhout · Roos toe

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Initio Parfums Privés Psychedelic Love

    Initio Parfums Privés

    Psychedelic Love

    3ml: was € 16,90, nu € 10,98

    Voegt Sandelhout · Bergamot toe

  • Decant van Chloé Nomade Jasmin Naturel

    Chloé

    Nomade Jasmin Naturel

    3ml: was € 14,90, nu € 9,45

    Voegt Sandelhout · Vanille toe

  • Decant van Penhaligon's The Coveted Duchess Rose Intense

    Penhaligon's

    The Coveted Duchess Rose Intense

    3ml: was € 19,90, nu € 12,42

    Voegt Roos · Vanille toe

Meer van Kayali

Kayali was founded in Dubai in 2018 by Mona Kattan, and its name is Arabic for "my imagination".

Ontdek Kayali (4)

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Kayali Eden Juicy Apple | 01 naar?

Kayali Eden Juicy Apple | 01 opent met Zwarte bes, Lychee, Roze grapefruit en Rode appel. In het hart vind je Jasmijn, Meiroos, Frambozenbloei en Wilde bessen. Het droogt af naar Amber, Mos, Muskus en Suiker. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als fruitig, zoet, fris, tropisch en bloemig.

Blijft Kayali Eden Juicy Apple | 01 lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (38% van de stemmen), en 38% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (40% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Kayali Eden Juicy Apple | 01 geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: lente en zomer zijn de seizoenen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 36% van de seizoensstemmen.

Is Kayali Eden Juicy Apple | 01 geschikt voor de winter?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 8% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.

Is Kayali Eden Juicy Apple | 01 voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 66% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 34% naar avonden en avondjes uit.

Kan ik Kayali Eden Juicy Apple | 01 op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere momenten van de dag, maar kantoor krijgt toch nog 28% van de stemmen voor het moment van de dag.

Wie maakt Kayali Eden Juicy Apple | 01?

Eden Juicy Apple | 01 is gemaakt door Kayali. De parfumeurs zijn Clement Gavarry en Gabriela Chelariu.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Kayali Eden Juicy Apple | 01 dragen?

Een 10ml-decant van Kayali Eden Juicy Apple | 01 bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van Kayali kan ik proberen?

Naast Kayali Eden Juicy Apple | 01 heeft 10ML ook Vanilla | 28, Yum Boujee Marshmallow | 81 en Yum Pistachio Gelato | 33 van Kayali, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van Kayali Eden Juicy Apple | 01 het originele parfum?

Ja. Elke decant van Kayali Eden Juicy Apple | 01 wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Kayali, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.