Kayali Eden Juicy Apple | 01
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Eden Juicy Apple | 01 by Kayali, composed by Clement Gavarry and Gabriela Chelariu, is built around a bitten-into red apple, sweet and a little sharp at once. Litchi, black currant and pink grapefruit widen that opening into something properly fruity. Jasmine, may rose, wild berries and raspberry bloom keep the middle floral without losing the fruit, and sugar, musk, vanilla flower, amber and moss settle it into a soft base. Men and women wear it about equally, and it suits anyone drawn to fruity, gourmand scents. Spring, summer and autumn all show up in the season vote, with daytime and office wear leading. Longevity and sillage both lean moderate in the vote, which keeps it an easy, everyday choice rather than a loud one. A 3ml decant is plenty to wear it through several afternoons before deciding.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Eden Juicy Apple | 01
Eden Juicy Apple | 01 vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Zwarte bes
- Lychee
- Roze grapefruit
- Rode appel
- Hartna een paar minuten
- Jasmijn
- Meiroos
- Frambozenbloei
- Wilde bessen
- Merk
- Kayali
- Parfumeurs
- Clement Gavarry en Gabriela Chelariu
- Geurprofiel
- Unisex
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Kayali Eden Juicy Apple | 01, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Hoofdakkoordenfruitig, zoet, fris, tropisch, bloemig
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 38%Matig
Sillage
Meeste stemmen: 40%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 36%Zomer
Moment van de dag
Meeste stemmen: 38%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 250 stemmen
- Zeer zwak6%15 stemmen
- Zwak18%45 stemmen
- Matig (Meeste stemmen)38%95 stemmen
- Langdurig28%70 stemmen
- Eeuwig10%25 stemmen
Sillage, 250 stemmen
- Intiem12%30 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)40%100 stemmen
- Sterk30%75 stemmen
- Enorm18%45 stemmen
Seizoen, 250 stemmen
- Lente30%75 stemmen
- Zomer (Meeste stemmen)36%90 stemmen
- Herfst26%65 stemmen
- Winter8%20 stemmen
Moment van de dag, 250 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)38%95 stemmen
- Kantoor28%70 stemmen
- Avond22%55 stemmen
- Avondje uit12%30 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Kayali Eden Juicy Apple | 01 mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Vanillebloem · Amber
- Sale · 10% korting
Deelt Roze grapefruit · Jasmijn
Deelt Mos · Zwarte bes
- Klantfavoriet
Deelt Suiker · Jasmijn
- Bespaar 38%
Deelt Vanillebloem · Muskus
Deelt Meiroos · Amber
Deelt Rode appel · Mos
- Bijna uitverkocht
Deelt Wilde bessen · Amber
Combineer met
Kayali Eden Juicy Apple | 01 + een van deze
Voegt Sandelhout · Roos toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Sandelhout · Bergamot toe
Voegt Sandelhout · Vanille toe
Voegt Roos · Vanille toe
Meer van Kayali
- Bijna uitverkocht
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Kayali Eden Juicy Apple | 01 naar?
Kayali Eden Juicy Apple | 01 opent met Zwarte bes, Lychee, Roze grapefruit en Rode appel. In het hart vind je Jasmijn, Meiroos, Frambozenbloei en Wilde bessen. Het droogt af naar Amber, Mos, Muskus en Suiker. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als fruitig, zoet, fris, tropisch en bloemig.
Blijft Kayali Eden Juicy Apple | 01 lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (38% van de stemmen), en 38% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (40% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Kayali Eden Juicy Apple | 01 geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: lente en zomer zijn de seizoenen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 36% van de seizoensstemmen.
Is Kayali Eden Juicy Apple | 01 geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 8% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Kayali Eden Juicy Apple | 01 voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 66% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 34% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Kayali Eden Juicy Apple | 01 op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere momenten van de dag, maar kantoor krijgt toch nog 28% van de stemmen voor het moment van de dag.
Wie maakt Kayali Eden Juicy Apple | 01?
Eden Juicy Apple | 01 is gemaakt door Kayali. De parfumeurs zijn Clement Gavarry en Gabriela Chelariu.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Kayali Eden Juicy Apple | 01 dragen?
Een 10ml-decant van Kayali Eden Juicy Apple | 01 bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Kayali kan ik proberen?
Naast Kayali Eden Juicy Apple | 01 heeft 10ML ook Vanilla | 28, Yum Boujee Marshmallow | 81 en Yum Pistachio Gelato | 33 van Kayali, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Kayali Eden Juicy Apple | 01 het originele parfum?
Ja. Elke decant van Kayali Eden Juicy Apple | 01 wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Kayali, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







