Kayali Vanilla | 28, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

Hoofdakkoordenvanille, zoet, amber, warm kruidig, houtig

Vanilla | 28 van Kayali, flacon met de belangrijkste geurnoten: Vanilleorchidee, Jasmijn en Bruine suiker
  1. Eerste spray0–15 min

  2. Hart15 min – 2 uur

  3. Basis2 uur – 7–12 uur

Houdt aan
7–12 uur
Langdurig
Sillage
Sterk, 3 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenWinterHerfst

Moment van de dagAvondje uitAvond

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 44%Langdurig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 42%Sterk

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 38%Winter

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 38%Avondje uit

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid, 250 stemmen

  • Zeer zwak2%5 stemmen
  • Zwak6%15 stemmen
  • Matig24%60 stemmen
  • Langdurig (Meeste stemmen)44%110 stemmen
  • Eeuwig24%60 stemmen

Sillage, 250 stemmen

  • Intiem8%20 stemmen
  • Gemiddeld30%75 stemmen
  • Sterk (Meeste stemmen)42%105 stemmen
  • Enorm20%50 stemmen

Seizoen, 250 stemmen

  • Lente18%45 stemmen
  • Zomer10%25 stemmen
  • Herfst34%85 stemmen
  • Winter (Meeste stemmen)38%95 stemmen

Moment van de dag, 250 stemmen

  • Overdag16%40 stemmen
  • Kantoor12%30 stemmen
  • Avond34%85 stemmen
  • Avondje uit (Meeste stemmen)38%95 stemmen

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 9,81Eerder € 15,90BESPAAR 38%
    • Per ml: € 3,27/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 59,40Eerder € 131,90BESPAAR 55%
    • Per ml: € 1,98/ml39% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Kayali Vanilla | 28 mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Decant van Acqua di Parma Mandorlo di Sicilia

    Acqua di Parma

    Mandorlo di Sicilia

    3ml: was € 11,90, nu € 7,56

    Deelt Vanilleorchidee · Tonkaboon

  • Klantfavoriet
    Decant van Tom Ford Figue Érotique

    Tom Ford

    Figue Érotique

    3ml: was € 35,90, nu € 22,41

    Deelt Bruine suiker · Patchoeli

  • Decant van Ex Nihilo Blue Talisman Extrait de Parfum

    Ex Nihilo

    Blue Talisman Extrait de Parfum

    3ml: was € 33,90, nu € 21,69

    Deelt Amberhout · Jasmijn

  • Decant van Ex Nihilo The Hedonist Extrait

    Ex Nihilo

    The Hedonist Extrait

    3ml: was € 30,90, nu € 19,62

    Deelt Amberhout · Tonkaboon

  • Bespaar 35%
    Decant van Creed Iris Debonair

    Creed

    Iris Debonair

    3ml: was € 18,90, nu € 12,24

    Deelt Amberhout · Muskus

  • Decant van Creed Delphinus

    Creed

    Delphinus

    3ml: was € 20,90, nu € 12,96

    Deelt Amberhout · Tonkaboon

  • Decant van Armaf Club de Nuit Untold

    Armaf

    Club de Nuit Untold

    3ml: was € 9,90, nu € 6,90

    Deelt Amberhout · Jasmijn

  • Bespaar 39%
    Decant van DSQUARED² Red Wood

    DSQUARED²

    Red Wood

    3ml: was € 9,90, nu € 6,03

    Deelt Amberhout · Muskus

Combineer met

Kayali Vanilla | 28 + een van deze

  • Decant van Acqua di Parma Sandalo

    Acqua di Parma

    Sandalo

    3ml: was € 18,90, nu € 12,24

    Voegt Sandelhout · Bergamot toe

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Nishane Ani

    Nishane

    Ani

    3ml: was € 18,90, nu € 11,70

    Voegt Kardemom · Vanille toe

  • Decant van Fragrance du Bois Oud Noir Intense

    Fragrance du Bois

    Oud Noir Intense

    3ml: was € 33,90, nu € 21,42

    Voegt Roos · Sandelhout toe

  • Decant van Chloé Nomade Jasmin Naturel

    Chloé

    Nomade Jasmin Naturel

    3ml: was € 14,90, nu € 9,45

    Voegt Bergamot · Vanille toe

Meer van Kayali

Kayali was founded in Dubai in 2018 by Mona Kattan, and its name is Arabic for "my imagination".

Ontdek Kayali (4)

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Kayali Vanilla | 28 naar?

Kayali Vanilla | 28 opent met Jasmijn en Vanilleorchidee. In het hart vind je Bruine suiker en Tonkaboon. Het droogt af naar Amber, Amberhout, Muskus en Patchoeli. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als vanille, zoet, amber, warm kruidig en houtig.

Blijft Kayali Vanilla | 28 lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (44% van de stemmen), en 68% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (42% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Kayali Vanilla | 28 geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 10% van de seizoensstemmen.

Is Kayali Vanilla | 28 geschikt voor de winter?

Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 38% van de seizoensstemmen.

Is Kayali Vanilla | 28 voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 72% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 28% naar overdag of kantoor.

Kan ik Kayali Vanilla | 28 op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 12% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.

Wie maakt Kayali Vanilla | 28?

Vanilla | 28 is gemaakt door Kayali. De parfumeur is Gabriela Chelariu.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Kayali Vanilla | 28 dragen?

Een 10ml-decant van Kayali Vanilla | 28 bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van Kayali kan ik proberen?

Naast Kayali Vanilla | 28 heeft 10ML ook Yum Boujee Marshmallow | 81, Eden Juicy Apple | 01 en Yum Pistachio Gelato | 33 van Kayali, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van Kayali Vanilla | 28 het originele parfum?

Ja. Elke decant van Kayali Vanilla | 28 wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Kayali, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.