Diptyque Eau Rose
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Eau Rose by Diptyque is a fresh, green take on rose, composed by perfumer Fabrice Pellegrin around the whole plant rather than just the petals. Lychee, bergamot and blackcurrant open it tart and juicy, before damask rose and centifolia rose settle at the centre, sharpened by a leafy note of geranium. Cedar, musk and white honey close the base, keeping the rose from ever turning powdery-sweet. Launched in 2012, it is worn equally by men and women, well suited to anyone who wants rose without the usual softness. Voters reach for it in spring and summer, mostly during the day. Most wearers call it moderate on both longevity and sillage, so it sits close to the skin rather than filling a room. A 3ml decant is enough to live with it for a spring week.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Eau Rose
Eau Rose vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Merk
- Diptyque
- Parfumeur
- Fabrice Pellegrin
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Diptyque Eau Rose, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Hoofdakkoordenbloemig, fris, groen, fruitig
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 50%Matig
Sillage
Meeste stemmen: 60%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 45%Zomer
Moment van de dag
Meeste stemmen: 80%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 2.045 stemmen
- Zeer zwak4%82 stemmen
- Zwak20%409 stemmen
- Matig (Meeste stemmen)50%1.023 stemmen
- Langdurig22%449 stemmen
- Eeuwig4%82 stemmen
Sillage, 2.045 stemmen
- Intiem20%409 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)60%1.227 stemmen
- Sterk16%327 stemmen
- Enorm4%82 stemmen
Seizoen, 2.045 stemmen
- Lente40%818 stemmen
- Zomer (Meeste stemmen)45%921 stemmen
- Herfst10%204 stemmen
- Winter5%102 stemmen
Moment van de dag, 2.045 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)80%1.636 stemmen
- Kantoor0%0 stemmen
- Avond0%0 stemmen
- Avondje uit20%409 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Diptyque Eau Rose mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Centifolia-roos · Damascener roos
- Klantfavoriet
Deelt Lychee · Bergamot
Deelt Lychee · Ceder
Deelt Zwarte bes · Geranium
- Bespaar 37%
Deelt Lychee · Bergamot
Deelt Zwarte bes · Bergamot
Deelt Damascener roos · Ceder
- Bijna uitverkocht
Deelt Zwarte bes · Ceder
Combineer met
Diptyque Eau Rose + een van deze
- Bijna uitverkocht
Voegt Citroen · Lavendel toe
Voegt Vetiver · Patchoeli toe
Voegt Citroen · Roos toe
- Bespaar 34%
Voegt Lavendel · Vetiver toe
Meer van Diptyque
- Bespaar 37%
- Bijna uitverkocht
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Diptyque Eau Rose naar?
Diptyque Eau Rose opent met Bergamot, Zwarte bes en Lychee. In het hart vind je Centifolia-roos, Damascener roos en Geranium. Het droogt af naar Ceder, Muskus en Witte honing. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als bloemig, fris, groen en fruitig.
Blijft Diptyque Eau Rose lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (50% van de stemmen), en 26% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (60% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Diptyque Eau Rose geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: lente en zomer zijn de seizoenen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 45% van de seizoensstemmen.
Is Diptyque Eau Rose geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 5% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Diptyque Eau Rose voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 80% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 20% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Diptyque Eau Rose op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 0% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Diptyque Eau Rose?
Eau Rose is gemaakt door Diptyque. De parfumeur is Fabrice Pellegrin. Het kwam uit in 2012.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Diptyque Eau Rose dragen?
Een 10ml-decant van Diptyque Eau Rose bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Diptyque kan ik proberen?
Naast Diptyque Eau Rose heeft 10ML ook Philosykos, L'Eau Papier en Do Son van Diptyque, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Diptyque Eau Rose het originele parfum?
Ja. Elke decant van Diptyque Eau Rose wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Diptyque, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







