Tom Ford Soleil Blanc Parfum
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Soleil Blanc Parfum by Tom Ford opens on cardamom and coconut, warm and faintly tropical rather than beachy. Jasmine and ylang-ylang fill out the heart with a creamy white-floral richness. The base is the deepest part: amber, pistachio and vanilla build a warm, spicy glow that reads more oriental than sweet. New for 2026, it suits men and women who want a rich amber without heaviness. Voters wear it through summer and into autumn, and reach for it across the day and into the evening and night. Most voters call it long-lasting to eternal, and the sillage vote is mostly strong too, so it fills a room without trying. A 3ml decant is enough to wear through a week of warm evenings, and a 10ml decant carries it into autumn too.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Soleil Blanc Parfum
Soleil Blanc Parfum vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Hartna een paar minuten
- Basiswat blijft hangen
- Amber
- Pistache
- Vanille-absolue
- Merk
- Tom Ford
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Tom Ford Soleil Blanc Parfum, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Hoofdakkoordenwarm kruidig, oriëntaals, vanille, amber, tropisch
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 58%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 54%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 36%Zomer
Moment van de dag
Meeste stemmen: 38%Avond
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 163 stemmen
- Zeer zwak2%3 stemmen
- Zwak5%8 stemmen
- Matig13%22 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)58%95 stemmen
- Eeuwig21%35 stemmen
Sillage, 148 stemmen
- Intiem5%8 stemmen
- Gemiddeld24%35 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)54%80 stemmen
- Enorm17%25 stemmen
Seizoen, 225 stemmen
- Lente20%45 stemmen
- Zomer (Meeste stemmen)36%80 stemmen
- Herfst27%60 stemmen
- Winter18%40 stemmen
Moment van de dag, 210 stemmen
- Overdag26%55 stemmen
- Kantoor12%25 stemmen
- Avond (Meeste stemmen)38%80 stemmen
- Avondje uit24%50 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Tom Ford Soleil Blanc Parfum mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bespaar 37%
Deelt Pistache · Kardemom
Deelt Vanille-absolue · Kokos
Deelt Kokos · Ylang-ylang
- Sale · 10% korting
Deelt Kokos · Ylang-ylang
Deelt Kokos · Ylang-ylang
Deelt Ylang-ylang · Amber
Deelt Vanille-absolue · Kardemom
- Bijna uitverkocht
Deelt Kokos · Amber
Combineer met
Tom Ford Soleil Blanc Parfum + een van deze
Voegt Sandelhout · Vanille toe
Voegt Tuberoos · Sandelhout toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Muskus · Tuberoos toe
Voegt Sandelhout · Tuberoos toe
Meer van Tom Ford
- Bespaar 37%
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 37%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Tom Ford Soleil Blanc Parfum naar?
Tom Ford Soleil Blanc Parfum opent met Kardemom en Kokos. In het hart vind je Jasmijn en Ylang-ylang. Het droogt af naar Amber, Pistache en Vanille-absolue. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als warm kruidig, oriëntaals, vanille, amber en tropisch.
Blijft Tom Ford Soleil Blanc Parfum lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (58% van de stemmen), en 80% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (54% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Tom Ford Soleil Blanc Parfum geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: zomer is het seizoen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 36% van de seizoensstemmen.
Is Tom Ford Soleil Blanc Parfum geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 18% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Tom Ford Soleil Blanc Parfum voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 62% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 38% naar overdag of kantoor.
Kan ik Tom Ford Soleil Blanc Parfum op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 12% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Tom Ford Soleil Blanc Parfum?
Soleil Blanc Parfum is gemaakt door Tom Ford. Het kwam uit in 2026.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Tom Ford Soleil Blanc Parfum dragen?
Een 10ml-decant van Tom Ford Soleil Blanc Parfum bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Tom Ford kan ik proberen?
Naast Tom Ford Soleil Blanc Parfum heeft 10ML ook Black Orchid, Tobacco Vanille en Oud Wood van Tom Ford, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Tom Ford Soleil Blanc Parfum het originele parfum?
Ja. Elke decant van Tom Ford Soleil Blanc Parfum wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Tom Ford, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







