Valentino Uomo Born in Roma Purple Melancholia
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Uomo Born in Roma Purple Melancholia by Valentino is built on just two ideas: cardamom up top and amberwood underneath, with plenty of space between them. Cardamom opens it cool and a touch peppery, more restrained than sweet. It fades slowly into amberwood, dry and woody rather than dense, so the fragrance reads understated rather than loud. Launched in 2026, it's aimed at men who want something quiet and a touch broody rather than an obvious statement scent. Voters keep it for autumn and winter, worn mostly in the evening and after dark. The vote on longevity leans long-lasting. Sillage, most wearers agree, stays moderate, so it rarely demands attention. A 10ml decant is enough to wear it through a run of cold nights before you decide.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Uomo Born in Roma Purple Melancholia
Uomo Born in Roma Purple Melancholia vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Basiswat blijft hangen
- Amberhout
- Merk
- Valentino
- Geurprofiel
- Voor heren
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Valentino Uomo Born in Roma Purple Melancholia, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Hoofdakkoordenkokos, lavendel, warm kruidig, aromatisch, zoet
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
Basis2 uur – 7–12 uur
- Amberhout
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Gemiddeld, 2 van 4
- Wanneer te dragen
Moment van de dagAvondje uitAvond
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 44%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 54%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 36%Herfst
Moment van de dag
Meeste stemmen: 34%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 269 stemmen
- Zeer zwak4%11 stemmen
- Zwak13%35 stemmen
- Matig32%85 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)44%118 stemmen
- Eeuwig7%20 stemmen
Sillage, 227 stemmen
- Intiem11%25 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)54%122 stemmen
- Sterk30%68 stemmen
- Enorm5%12 stemmen
Seizoen, 250 stemmen
- Lente21%53 stemmen
- Zomer11%28 stemmen
- Herfst (Meeste stemmen)36%91 stemmen
- Winter31%78 stemmen
Moment van de dag, 250 stemmen
- Overdag19%48 stemmen
- Kantoor15%38 stemmen
- Avond31%78 stemmen
- Avondje uit (Meeste stemmen)34%86 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Valentino Uomo Born in Roma Purple Melancholia mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Amberhout · Kardemom
Deelt Amberhout · Kardemom
- Bespaar 36%
Deelt Amberhout
Deelt Kardemom
Deelt Amberhout
Deelt Amberhout
- Klantfavoriet
Deelt Amberhout
Deelt Amberhout
Combineer met
Valentino Uomo Born in Roma Purple Melancholia + een van deze
Voegt Patchoeli · Nootmuskaat toe
Voegt Patchoeli · Nootmuskaat toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Patchoeli · Nootmuskaat toe
Voegt Kaneel · Patchoeli toe
Meer van Valentino
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 39%
- Bespaar 36%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Valentino Uomo Born in Roma Purple Melancholia naar?
Valentino Uomo Born in Roma Purple Melancholia opent met Kardemom. Het droogt af naar Amberhout. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als kokos, lavendel, warm kruidig, aromatisch en zoet.
Blijft Valentino Uomo Born in Roma Purple Melancholia lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (44% van de stemmen), en 51% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (54% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Valentino Uomo Born in Roma Purple Melancholia geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 11% van de seizoensstemmen.
Is Valentino Uomo Born in Roma Purple Melancholia geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het goed voor de winter: de winter krijgt 31% van de seizoensstemmen, vlak achter het seizoen met de meeste stemmen.
Is Valentino Uomo Born in Roma Purple Melancholia voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 66% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 34% naar overdag of kantoor.
Kan ik Valentino Uomo Born in Roma Purple Melancholia op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 15% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Valentino Uomo Born in Roma Purple Melancholia?
Uomo Born in Roma Purple Melancholia is gemaakt door Valentino. Het kwam uit in 2026.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Valentino Uomo Born in Roma Purple Melancholia dragen?
Een 10ml-decant van Valentino Uomo Born in Roma Purple Melancholia bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Valentino kan ik proberen?
Naast Valentino Uomo Born in Roma Purple Melancholia heeft 10ML ook Valentino Donna Born In Roma, Valentino Uomo Born In Roma Intense en Valentino Uomo Born in Roma van Valentino, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Valentino Uomo Born in Roma Purple Melancholia het originele parfum?
Ja. Elke decant van Valentino Uomo Born in Roma Purple Melancholia wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Valentino, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







