Valentino Uomo Born in Roma Purple Melancholia, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

Hoofdakkoordenkokos, lavendel, warm kruidig, aromatisch, zoet

Uomo Born in Roma Purple Melancholia van Valentino, flacon met een zachte schaduw
  1. Eerste spray0–15 min

  2. Basis2 uur – 7–12 uur

    • Amberhout
Houdt aan
7–12 uur
Langdurig
Sillage
Gemiddeld, 2 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenHerfstWinter

Moment van de dagAvondje uitAvond

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 44%Langdurig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 54%Gemiddeld

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 36%Herfst

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 34%Avondje uit

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid, 269 stemmen

  • Zeer zwak4%11 stemmen
  • Zwak13%35 stemmen
  • Matig32%85 stemmen
  • Langdurig (Meeste stemmen)44%118 stemmen
  • Eeuwig7%20 stemmen

Sillage, 227 stemmen

  • Intiem11%25 stemmen
  • Gemiddeld (Meeste stemmen)54%122 stemmen
  • Sterk30%68 stemmen
  • Enorm5%12 stemmen

Seizoen, 250 stemmen

  • Lente21%53 stemmen
  • Zomer11%28 stemmen
  • Herfst (Meeste stemmen)36%91 stemmen
  • Winter31%78 stemmen

Moment van de dag, 250 stemmen

  • Overdag19%48 stemmen
  • Kantoor15%38 stemmen
  • Avond31%78 stemmen
  • Avondje uit (Meeste stemmen)34%86 stemmen

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 8,10Eerder € 12,90BESPAAR 37%
    • Per ml: € 2,70/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 63,90Eerder € 141,90BESPAAR 55%
    • Per ml: € 2,13/ml21% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Valentino Uomo Born in Roma Purple Melancholia mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Decant van Dolce&Gabbana The One Gold For Men

    Dolce&Gabbana

    The One Gold For Men

    3ml: was € 14,90, nu € 9,36

    Deelt Amberhout · Kardemom

  • Decant van Yves Saint Laurent L'Homme Le Parfum

    Yves Saint Laurent

    L'Homme Le Parfum

    3ml: was € 11,90, nu € 7,29

    Deelt Amberhout · Kardemom

  • Bespaar 36%
    Decant van Hermès Terre D'Hermes Eau Intense Vetiver

    Hermès

    Terre D'Hermes Eau Intense Vetiver

    3ml: was € 11,90, nu € 7,65

    Deelt Amberhout

  • Decant van Issey Miyake L’Eau d’Issey Pour Homme Eau & Cèdre

    Issey Miyake

    L’Eau d’Issey Pour Homme Eau & Cèdre

    3ml: was € 10,90, nu € 6,84

    Deelt Kardemom

  • Decant van Rabanne Phantom in Red

    Rabanne

    Phantom in Red

    3ml: was € 11,90, nu € 7,56

    Deelt Amberhout

  • Decant van Lattafa Fakhar Black

    Lattafa

    Fakhar Black

    3ml: was € 9,90, nu € 6,90

    Deelt Amberhout

  • Klantfavoriet
    Decant van Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum

    Yves Saint Laurent

    Y Eau de Parfum

    3ml: was € 11,90, nu € 7,65

    Deelt Amberhout

  • Decant van Giorgio Armani Stronger With You Powerfully

    Giorgio Armani

    Stronger With You Powerfully

    3ml: was € 11,90, nu € 7,56

    Deelt Amberhout

Combineer met

Valentino Uomo Born in Roma Purple Melancholia + een van deze

  • Decant van Dior Sauvage Elixir

    Dior

    Sauvage Elixir

    3ml: was € 18,90, nu € 11,97

    Voegt Patchoeli · Nootmuskaat toe

  • Decant van Lattafa Oud for Glory

    Lattafa

    Oud for Glory

    3ml: was € 9,90, nu € 6,90

    Voegt Patchoeli · Nootmuskaat toe

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Initio Parfums Privés Oud for Greatness

    Initio Parfums Privés

    Oud for Greatness

    3ml: was € 20,90, nu € 12,96

    Voegt Patchoeli · Nootmuskaat toe

  • Decant van Frédéric Malle Northern Love

    Frédéric Malle

    Northern Love

    3ml: was € 26,90, nu € 16,74

    Voegt Kaneel · Patchoeli toe

Meer van Valentino

Valentino is een Italiaans couturehuis waarvan het verhaal in 1960 begint, en de parfums brengen hetzelfde gevoel van een bijzondere gelegenheid naar het dagelijks leven.

Ontdek Valentino (19)

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Valentino Uomo Born in Roma Purple Melancholia naar?

Valentino Uomo Born in Roma Purple Melancholia opent met Kardemom. Het droogt af naar Amberhout. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als kokos, lavendel, warm kruidig, aromatisch en zoet.

Blijft Valentino Uomo Born in Roma Purple Melancholia lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (44% van de stemmen), en 51% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (54% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Valentino Uomo Born in Roma Purple Melancholia geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 11% van de seizoensstemmen.

Is Valentino Uomo Born in Roma Purple Melancholia geschikt voor de winter?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het goed voor de winter: de winter krijgt 31% van de seizoensstemmen, vlak achter het seizoen met de meeste stemmen.

Is Valentino Uomo Born in Roma Purple Melancholia voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 66% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 34% naar overdag of kantoor.

Kan ik Valentino Uomo Born in Roma Purple Melancholia op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 15% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.

Wie maakt Valentino Uomo Born in Roma Purple Melancholia?

Uomo Born in Roma Purple Melancholia is gemaakt door Valentino. Het kwam uit in 2026.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Valentino Uomo Born in Roma Purple Melancholia dragen?

Een 10ml-decant van Valentino Uomo Born in Roma Purple Melancholia bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van Valentino kan ik proberen?

Naast Valentino Uomo Born in Roma Purple Melancholia heeft 10ML ook Valentino Donna Born In Roma, Valentino Uomo Born In Roma Intense en Valentino Uomo Born in Roma van Valentino, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van Valentino Uomo Born in Roma Purple Melancholia het originele parfum?

Ja. Elke decant van Valentino Uomo Born in Roma Purple Melancholia wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Valentino, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.