Versace Pour Homme Dylan Blue
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Versace Pour Homme Dylan Blue van Versace is een aquatische frisheid met een warme, muskusachtige kern. Calabrische bergamot en grapefruit openen schoon en pittig, en waterige noten met vijgenblad voegen een koele, groene plons toe. Zwarte peper en patchoeli geven het hart wat ruigheid, terwijl viooltjesblad, papyrus en Ambroxan hem luchtig houden. In de drydown komen wierook, saffraan, tonka en musk naar voren, voor een zachte, licht rokerige basis. Uitgebracht in 2016 wordt hij vooral gedragen door mannen die fris willen ruiken zonder flets te ruiken. Stemmers dragen hem in lente en zomer, overdag, en hij past makkelijk op het werk. De meeste dragers noemen zowel de geurduur als de sillage gematigd. Draag een 3ml-decant een week lang op warme kantoordagen en je weet het.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Versace Pour Homme Dylan Blue
Versace Pour Homme Dylan Blue vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
Het oordeel van de community
De meesten vinden de geurduur en sillage van Versace Pour Homme Dylan Blue matig. Grapefruit en watertonen maken plaats voor patchoeli, ambroxan en muskus. De geur past bij dagelijks dragen in de zomer en werkt ook in de lente; overdag past hij het best, ook op kantoor.
Samengevat met AI uit beoordelingen van parfumcommunity’s
- Topeerste indruk
- Calabrische bergamot
- Vijgenblad
- Grapefruit
- Waternoten
- Hartna een paar minuten
- Merk
- Versace
- Geurprofiel
- Voor heren
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Versace Pour Homme Dylan Blue, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
- Calabrische bergamot
- Vijgenblad
- Grapefruit
- Waternoten
Hart15 min – 2 uur
Basis2 uur – 3–6 uur
- Houdt aan
- 3–6 uur
- Matig
- Sillage
- Gemiddeld, 2 van 4
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 51%Matig
Sillage
Meeste stemmen: 67%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 40%Zomer
Moment van de dag
Meeste stemmen: 45%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 14.034 stemmen
- Zeer zwak1%184 stemmen
- Zwak2%340 stemmen
- Matig (Meeste stemmen)51%7.145 stemmen
- Langdurig42%5.918 stemmen
- Eeuwig3%447 stemmen
Sillage, 14.534 stemmen
- Intiem8%1.233 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)67%9.737 stemmen
- Sterk21%3.094 stemmen
- Enorm3%470 stemmen
Seizoen, 14.035 stemmen
- Lente35%4.912 stemmen
- Zomer (Meeste stemmen)40%5.614 stemmen
- Herfst20%2.807 stemmen
- Winter5%702 stemmen
Moment van de dag, 14.034 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)45%6.315 stemmen
- Kantoor25%3.509 stemmen
- Avond20%2.807 stemmen
- Avondje uit10%1.403 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Versace Pour Homme Dylan Blue mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Klantfavoriet
Deelt Waternoten · Ambroxan
Deelt Papyrus · Zwarte peper
Deelt Papyrus · Saffraan
- Bespaar 38%
Deelt Ambroxan · Grapefruit
Deelt Grapefruit · Tonkaboon
Deelt Zwarte peper · Wierook
Deelt Papyrus · Wierook
- Bespaar 37%
Deelt Calabrische bergamot · Ambroxan
Combineer met
Versace Pour Homme Dylan Blue + een van deze
- Bespaar 36%
Voegt Bergamot · Vetiver toe
Voegt Kardemom · Bergamot toe
Voegt Leer · Vetiver toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Bergamot · Roze peper toe
Meer van Versace
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 38%
- Bespaar 35%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Versace Pour Homme Dylan Blue naar?
Versace Pour Homme Dylan Blue opent met Calabrische bergamot, Vijgenblad, Grapefruit en Waternoten. In het hart vind je Ambroxan, Zwarte peper, Papyrus en Patchoeli. Het droogt af naar Wierook, Muskus, Saffraan en Tonkaboon.
Blijft Versace Pour Homme Dylan Blue lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (51% van de stemmen), en 45% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (67% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Versace Pour Homme Dylan Blue geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: lente en zomer zijn de seizoenen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 40% van de seizoensstemmen.
Is Versace Pour Homme Dylan Blue geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 5% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Versace Pour Homme Dylan Blue voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 70% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 30% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Versace Pour Homme Dylan Blue op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere momenten van de dag, maar kantoor krijgt toch nog 25% van de stemmen voor het moment van de dag.
Wie maakt Versace Pour Homme Dylan Blue?
Versace Pour Homme Dylan Blue is gemaakt door Versace. Het kwam uit in 2016.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Versace Pour Homme Dylan Blue dragen?
Een 10ml-decant van Versace Pour Homme Dylan Blue bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Versace kan ik proberen?
Naast Versace Pour Homme Dylan Blue heeft 10ML ook Eros, Eros Flame en Eros Eau de Parfum van Versace, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Versace Pour Homme Dylan Blue het originele parfum?
Ja. Elke decant van Versace Pour Homme Dylan Blue wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Versace, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







