Versace Eros
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Eros by Versace is sweet and minty, cool on top and warm underneath. Mint, green apple and lemon make the first minutes crisp and bright. Tonka bean and geranium follow, with Ambroxan adding a smooth, clean glow. The dry-down is Madagascar vanilla over cedar, vetiver and oakmoss, sweet but with a green, woody spine. It launched in 2012 and is mostly worn by men who like fresh and sweet in one bottle. Autumn and winter are its months, mostly after dark, though it also turns up at work. Wearers lean long-lasting in the longevity vote and moderate in the sillage vote. A 3ml decant covers a week of evenings, enough to know whether it suits you.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Eros
Eros vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Merk
- Versace
- Geurprofiel
- Voor heren
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Versace Eros, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Gemiddeld, 2 van 4
- Wanneer te dragen
SeizoenWinter
Moment van de dagAvondje uit
Het best voorWerk
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 46%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 44%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 45%Winter
Moment van de dag
Meeste stemmen: 55%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 16.340 stemmen
- Zeer zwak2%247 stemmen
- Zwak2%347 stemmen
- Matig42%6.821 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)46%7.496 stemmen
- Eeuwig9%1.429 stemmen
Sillage, 16.883 stemmen
- Intiem7%1.239 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)44%7.430 stemmen
- Sterk42%7.084 stemmen
- Enorm7%1.130 stemmen
Seizoen, 16.340 stemmen
- Lente15%2.451 stemmen
- Zomer5%817 stemmen
- Herfst35%5.719 stemmen
- Winter (Meeste stemmen)45%7.353 stemmen
Moment van de dag, 16.340 stemmen
- Overdag12%1.961 stemmen
- Kantoor3%490 stemmen
- Avond30%4.902 stemmen
- Avondje uit (Meeste stemmen)55%8.987 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Versace Eros mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Virginiaanse ceder · Atlasceder
- Klantfavoriet
Deelt Munt · Ambroxan
Deelt Geranium · Tonkaboon
Deelt Groene appel · Ambroxan
- Bespaar 34%
Deelt Munt · Ambroxan
Deelt Eikenmos · Geranium
Deelt Groene appel · Tonkaboon
- Bespaar 39%
Deelt Munt · Tonkaboon
Combineer met
Versace Eros + een van deze
Voegt Patchoeli · Ceder toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Bergamot · Patchoeli toe
Voegt Kardemom · Patchoeli toe
Voegt Bergamot · Ceder toe
Meer van Versace
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 35%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Versace Eros naar?
Versace Eros opent met Groene appel, Citroen en Munt. In het hart vind je Ambroxan, Geranium en Tonkaboon. Het droogt af naar Atlasceder, Madagaskarvanille, Eikenmos en Vetiver.
Blijft Versace Eros lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (46% van de stemmen), en 55% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (44% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Versace Eros geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor winter; de zomer krijgt slechts 5% van de seizoensstemmen.
Is Versace Eros geschikt voor de winter?
Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 45% van de seizoensstemmen.
Is Versace Eros voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 85% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 15% naar overdag of kantoor.
Kan ik Versace Eros op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 3% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Versace Eros?
Eros is gemaakt door Versace. Het kwam uit in 2012.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Versace Eros dragen?
Een 10ml-decant van Versace Eros bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Versace kan ik proberen?
Naast Versace Eros heeft 10ML ook Versace Pour Homme Dylan Blue, Eros Flame en Eros Eau de Parfum van Versace, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Versace Eros het originele parfum?
Ja. Elke decant van Versace Eros wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Versace, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







