Louis Vuitton Imagination dupe 2026: 7 klonů ve srovnání

Sedm alternativ k Louis Vuitton Imagination porovnaných podle čaje, citrusů a Ambroxanu, které sdílejí, i podle toho, kde se rozcházejí. Nebo si nejdřív vyzkoušejte originál jako 3ml odstřik.

V tomto průvodci

Stručně

Nejlepší celkovou alternativou k Louis Vuitton Imagination je Marwa od Arabiyat Prestige, která si drží jádro z bergamotu, zázvoru, černého čaje a Ambroxanu. Hectic od Bujairami majitelé vnímají jako nejbližší, jakmile dojede, a Sunrise on the Red Sand Dunes od Zary má nejnižší cenu. Chcete originál? Imagination stojí v 10ML 47,61 € za 10ml odstřik.

7 alternativ ve srovnání níže · ceny ověřené 27. září 2026

Pořadí

  1. MarwaNejlepší celkově Arabiyat Prestige44,99 € 100ml
  2. HecticNejblíž v dojezdu Bujairami59,90 € 100ml
  3. Hawas KobraTemnější pojetí RasasiBez ceny v EU
  4. Art of Arabia ISladší pojetí LattafaBez ceny v EU
  5. Sunrise on the Red Sand DunesNejnižší cena Zara22,95 € 100ml
  6. Amber Oud Aqua DubaiSvěžejší pojetí Al HaramainBez ceny v EU
  7. Game of Spades FullhousePrémiová alternativa Jo MilanoBez ceny v EU

Chcete raději originál?

Imagination

Louis VuittonStočeno z originálního flakonu

Alternativy: 0,23 €–0,60 €/ml v jiných obchodech, ověřeno 27. září 2026

Tři flakony na světle modrém pozadí: Eau Parfumée Thé Impérial, Imagination a Afternoon Swim

Jak voní Louis Vuitton Imagination?

Lahvička Imagination od Louis Vuitton
OriginálImaginationLouis Vuitton

Imagination od Louis Vuitton vyšel v roce 2021 jako pánská vůně, jeho charakter ale snadno unese kdokoli. Vršek tvoří cedrát, kalábrijský bergamot a sicilský pomeranč: čisté, jasné a lehce hořké. Pak přichází teplo ze zázvoru pěstovaného v Nigérii, skořice z Cejlonu a tuniského neroli. Pod nimi spočívá čínský černý čaj na Ambroxanu, guajakovém dřevě a olibanu, takže vůně doznívá jako hladký, lehce kouřový čaj na minerálním základu připomínajícím kůži.

Je to svěží vůně s páteří. Citrusy vyprchají, ale čaj a Ambroxan drží tvar po zbytek dne.

Louis Vuitton vyrábí jedinou koncentraci, Eau de Parfum, takže otázka verzí tu nevzniká. Sběratelské flakony, na které můžete narazit, jsou její speciální edice, ne nové receptury.

Cedrát, černý čaj a skořice jako suroviny: tóny parfému Imagination od Louis Vuitton
Na obrázku: cedrát, černý čaj a skořice, tóny parfému Imagination.

Alternativy k Imagination ve srovnání

Ceny flakonů v jiných obchodech, ověřeno 27. září 2026

AlternativaZáklad srovnáníCena flakonuZa ml
1Nejlepší celkově Marwa Arabiyat Prestige
Uvedený zdroj Zdroj
44,99 € 100ml
0,45 €/ml
2Nejblíž v dojezdu Hectic Bujairami
Uvedený zdroj Zdroj
59,90 € 100ml
0,60 €/ml
3Temnější pojetí Hawas Kobra Rasasi
Uvedený zdroj Zdroj
Bez ceny v EU
—
4Sladší pojetí Art of Arabia I Lattafa
Uvedený zdroj Zdroj
Bez ceny v EU
—
5Nejnižší cena Sunrise on the Red Sand Dunes Zara
Uvedený zdroj Zdroj
22,95 € 100ml
0,23 €/ml
6Svěžejší pojetí Amber Oud Aqua Dubai Al Haramain
Uvedený zdroj Zdroj
Bez ceny v EU
—
7Prémiová alternativa Game of Spades Fullhouse Jo Milano
Zveřejněné tóny Zdroj
Bez ceny v EU
—

Fotografie flakonů: arabiyatprestige.com, fragrantica.com, fragrantica.com, lattafapakistan.com, fragrantica.com, alharamainperfume.online, jomilanoparis.com

Porovnejte dva vedle sebe

Vyberte libovolné dva parfémy z tohoto průvodce. Na začátku stojí originál proti č. 1.

ÚdajImaginationLouis VuittonMarwaArabiyat Prestige
Cena za ml
3ml: 6,27 €/ml · 10ml: 4,76 €/ml · 30ml: 3,78 €/ml
0,45 €/ml
Velikost
Odstřiky po 3, 10 nebo 30ml
Flakon 100ml
Cena s doručením
Aktuální cena 10ML; doprava se připočte v pokladně
Cena flakonu v jiném obchodě, ověřeno: 27. září 2026; bez dopravy
Co říkají zdroje
Měřítko: každá alternativa v tomto průvodci se srovnává s parfémem Imagination
Základ srovnání
Původní parfém
Uvedený zdroj
Dostupnost
U 10ML, stočeno z originálního flakonu
V prodeji v obchodě v EU, ověřeno: 27. září 2026
  • Imagination stojí při nákupu méně: 18,81 € oproti 44,99 €.
  • Marwa vám dá víc parfému: 100ml oproti 3ml.
  • 10ML tyto dva vedle sebe nenosil; každé tvrzení výše uvádí svůj zdroj.

Kolik potřebuji?

Zadejte, kolikrát chcete Imagination nosit a kolik střiků používáte.

Potřebujete zhruba 6ml (120 střiků).

  • 2 × 3mlNejlevnější37,62 €Zbyde 0ml
  • 1 × 10ml47,61 €Zbyde 4ml
  • 1 × 30ml113,40 €Zbyde 24ml
  • Marwa od Arabiyat Prestige: 1 × 100mlCena v jiném obchodě, ověřeno: 27. září 2026, bez dopravy44,99 €Zbyde 94ml

Při takovém nošení stojí odstřiky parfému Imagination méně než Marwa: 37,62 € oproti 44,99 €.

Odhad: velikosti 10ML vystačí zhruba na 60 střiků (3ml), 200 (10ml) a 600 (30ml), tedy asi 20 na ml. Rozprašovače se liší, berte čísla jako vodítko. Ceny bez dopravy.

Dva spočítané příklady

  • Měsíc víkendů

    8× nošení, pokaždé 3 střiky. Potřebujete zhruba 1,2ml (24 střiků). Nejlevněji u 10ML: 1 × 3ml za 18,81 €, zbyde zhruba 1,8ml. Při takovém nošení stojí odstřiky parfému Imagination méně než Marwa: 18,81 € oproti 44,99 €.

  • Každý den po celý rok

    365× nošení, pokaždé 4 střiky. Potřebujete zhruba 73ml (1 460 střiků). Nejlevněji u 10ML: 2 × 30ml + 1 × 10ml + 1 × 3ml za 293,22 €, zbyde zhruba 0ml. Při takovém nošení stojí Marwa méně než odstřiky parfému Imagination: 44,99 € oproti 293,22 €. Je to jiný parfém, ne originál.

Žebříček alternativ k Imagination: 7 parfémů s rolí a cenou za ml, v čele Marwa od Arabiyat PrestigeOtevřít obrázek v plné velikosti na nové kartě
Seřazeno podle toho, jak blízko má každá alternativa k Imagination. Ceny za ml z cen lahví ověřených 27. září 2026.

Nejlepší celkově: Marwa

Lahvička Marwa od Arabiyat Prestige
MarwaArabiyat PrestigeNejlepší celkově

Marwa od Arabiyat Prestige je klon, který kupující v EU skutečně seženou, a drží si jádro originálu. Jeho srovnávací stránka na Parfumo uvádí bergamot, zázvor a petitgrain, pak čínský černý čaj, pelargónii a kadidlo, pak Ambroxan, pižmo a guajakové dřevo. Struktura originálu z čaje, zázvoru a Ambroxanu je tu celá.

Hlavní rozdíl je v jasu. V jeho seznamu není cedrát ani pomeranč a chybí i skořice, místo nich nastupují petitgrain a pelargónie, díky nimž je otevření zelenější a o kousek mýdlovější. Komunita Parfumo mu dává stejný svěží, citrusový a akvatický profil jako Imagination, ale přidává syntetickou stránku a žádnou zelenou. Ve vlákně fóra Fragrantiky o nejlepší alternativě k Imagination prodávané v EU ho jeden člen doporučuje pro mýdlové otevření, které se usadí v čaji a pižmu.

Hodí se pro toho, kdo chce každodenní pocit Imagination, čistý čaj a kůži, do kanceláře a na teplé víkendy. Podklad: konkrétní zdroj a tóny z Parfumo.

Proč tahle volba?Zdroje: 2

Základ: Uvedený zdroj

  1. Parfumo uvádí bergamot, zázvor a petitgrain; čínský černý čaj, pelargonii a kadidlo; Ambroxan, pižmo a gaiakové dřevo. Nabízí také stránku s přímým srovnáním s Imagination. Marwa vs Imagination (Parfumo comparison)
  2. Ve vlákně na fóru na Fragrantice o nejlepší alternativě k parfému Imagination dostupné v EU doporučuje jeden člen vůni Marwu: mýdlový úvod, po něm čaj a pižmo. Best LV Imagination alternative in the EU (Fragrantica forum)

Nejblíž v dojezdu: Hectic

Lahvička Hectic od Bujairami
HecticBujairamiNejblíž v dojezdu

Hectic od Bujairami má ze všech sedmi nejúplnější seznam tónů. Parfumo uvádí cedrát, kalábrijský bergamot a sicilský pomeranč, nigerijský zázvor, cejlonskou skořici a tuniské neroli a čínský černý čaj, Ambroxan, kadidlo a guajakové dřevo. Patro po patře to sleduje zveřejněnou pyramidu Imagination, včetně základu z čaje a dřeva, který nese dojezd. Člen Fragrantiky, který originál čichal, vnímá otevření Hecticu jako citrusovější a šťavnatější, ale podle něj je po dojetí nikdo nerozezná.

Hlavní rozdíl je koření. Komunita Parfumo ho řadí jako citrusový a svěží, pak kořenitý, s kořením výš než v profilu originálu a s přidanou ovocnou stránkou. Člen na Fragrantice, který porovnával tři alternativy k Imagination, shledal Hectic ze všech tří nejhezčím a nejsložitějším. Je hůř k sehnání než ostatní a prodejci se neshodnou na jeho koncentraci.

Hodí se pro toho, kdo miluje pozdější hodiny Imagination, kdy převezmou vládu čaj a Ambroxan. Podklad: konkrétní zdroje na Fragrantice, tóny podle Parfumo.

Proč tahle volba?Zdroje: 3

Základ: Uvedený zdroj

  1. Člen, který cítil originál, vnímá úvod vůně Hectic jako citrusovější a šťavnatější a říká, že při doznívání už nikdo nepozná rozdíl mezi oběma vůněmi; jiný, který nosil Hectic, Amber Oud Aqua Dubai a Imagination, považuje Hectic za velmi podobný, lehce kořenitější a o něco méně čistý než originál. Hectic by Bujairami (Fragrantica)
  2. Parfumo uvádí citron, kalábrijský bergamot a sicilský pomeranč; nigerijský zázvor, cejlonskou skořici a tuniské neroli; čínský černý čaj, Ambroxan, kadidlo a gaiakové dřevo, přičemž stupeň po stupni odpovídá zveřejněné pyramidě Imagination. Hectic vs Imagination (Parfumo comparison)
  3. Člen komunity Fragrantica při srovnávání alternativ k Imagination označil Hectic za nejlépe vonící a nejkomplexnější ze tří vůní, které vyzkoušel. Hawas Kobra by Rasasi (Fragrantica page)

Temnější pojetí: Hawas Kobra

Lahvička Hawas Kobra od Rasasi
Hawas KobraRasasiTemnější pojetí

Hawas Kobra od Rasasi je ten teplý a hlasitý. Parfumo uvádí bergamot, zázvor a mandarinku, zelený čaj, neroli a skořici a pižmo, ambru šedou a dřevité tóny. Sdílí otevření z citrusů, zázvoru a skořice a čajové srdce.

Hlavní rozdíl je horko. Členové na jeho stránce na Fragrantice ho popisují jako variaci na Imagination, která je hlasitější, kořenitější a mýdlovější, a komunita Parfumo u něj řadí koření, ovoce a sladkost výš než u originálu. Temnější tu znamená teplejší: víc skořice a zázvoru, méně chladného minerálního závěru. Čaj je uveden jako zelený, ne černý.

Hodí se pro toho, komu je Imagination příliš zdvořilý a chce kořenitější verzi na večery a chladnější počasí. Podklad: konkrétní zdroj. Jedinou cenu v eurech, kterou jsme našli, jsme získali ze staršího načtení stránky prodejce, takže tabulka žádnou neuvádí.

Proč tahle volba?Zdroje: 2

Základ: Uvedený zdroj

  1. Členové komunity Fragrantica ji označují za obměnu Imagination, která je výraznější, kořenitější a mýdlovější než originál. Hawas Kobra by Rasasi (Fragrantica)
  2. Parfumo uvádí bergamot, zázvor a mandarinku; zelený čaj, neroli a skořici; pižmo, šedou ambru a dřevité tóny. Hawas Kobra vs Imagination (Parfumo comparison)

Sladší pojetí: Art of Arabia I

Lahvička Art of Arabia I od Lattafa
Art of Arabia ILattafaSladší pojetí

Art of Arabia I od Lattafa uvádí velkou část struktury originálu: Parfumo jmenuje mátu a bergamot, pak černý čaj, zázvor a levanduli, pak Ambroxan, skořici a kadidlo.

Hlavní rozdíl je máta a sladkost. Člen porovnávající alternativy k Imagination na Fragrantice ho vnímá jako mnohem sladší, mátovější a svěžejší, s méně čajem a kořením, a ze skupiny ho má nejméně rád. Na Parfumo ale komunitní profil odpovídá šesti stránkám originálu, což ukazuje, jak daleko se u něj názory rozcházejí.

Hodí se pro toho, kdo má rád sladší, aromatičtější čajovou vůni a nepotřebuje citrusovou jiskru. Podklad: konkrétní zdroj, a to rozpolcený. Stejně jako u Hawas Kobra byl náš jediný údaj o ceně v eurech příliš starý, abychom ho uvedli.

Proč tahle volba?Zdroje: 2

Základ: Uvedený zdroj

  1. Člen komunity Fragrantica při srovnání alternativ k Imagination vnímá tuto vůni jako mnohem sladší, mátovější a svěžejší, s menším množstvím čaje a koření. Marwa by Arabiyat Prestige (Fragrantica)
  2. Parfumo uvádí mátu a bergamot; černý čaj, zázvor a levanduli; Ambroxan, skořici a kadidlo. Art of Arabia I vs Imagination (Parfumo comparison)

Nejnižší cena: Sunrise on the Red Sand Dunes

Lahvička Sunrise on the Red Sand Dunes od Zara
Sunrise on the Red Sand DunesZaraNejnižší cena

Sunrise on the Red Sand Dunes od Zary se v EU kupuje nejsnáz a je to nejlevnější flakon v tabulce. Parfumo uvádí bergamot, mandarinku, ambru, černý rybíz, zázvor, pomerančový květ a tonkové boby. Sdílí bergamot, zázvor a čistý ambrový základ.

Hlavní rozdíl je čaj: v jeho seznamu žádný není a chybí i neroli. Černý rybíz a tonka ho dělají ovocnějším a sladším a komunita Parfumo ho řadí jako svěží, citrusový a ovocný, s akvatickou stránkou až na posledním místě ze šesti. Ve vlákně Fragrantiky o oblíbených alternativách k Imagination ho jeden člen označuje za blízký, ale ne tak dobře sladěný.

Hodí se pro toho, kdo chce jasnou, čistou náladu Imagination na běžné dny za cenu z obchodní třídy. Podklad: konkrétní zdroj.

Proč tahle volba?Zdroje: 2

Základ: Uvedený zdroj

  1. Ve vlákně na Fragrantice o oblíbených alternativách k Imagination jeden člen říká, že není tak dobře namíchaná, ale je jí blízká. Favourite LV Imagination clone (Fragrantica forum)
  2. Parfumo uvádí bergamot, mandarinku, ambru, černý rybíz, zázvor, pomerančový květ a tonkový bob: bez čaje i neroli. Sunrise on the Red Sand Dunes vs Imagination (Parfumo comparison)

Svěžejší pojetí: Amber Oud Aqua Dubai

Lahvička Amber Oud Aqua Dubai od Al Haramain
Amber Oud Aqua DubaiAl HaramainSvěžejší pojetí

Amber Oud Aqua Dubai od Al Haramain se jako alternativa k Imagination neprodává, ale často se tak doporučuje. Parfumo uvádí zelené tóny, bergamot a mandarinku, černý rybíz, ambru, meloun a ananas a pižmo, petitgrain, galbanum a vanilku. Společný je bergamot a čistý, mýdlový dojem citrusů a pižma.

Hlavní rozdíl je, že jde skoro o jinou vůni. Člen na Fragrantice, který porovnal mnoho alternativ, ho označuje za nejmýdlovější z nich, s nejmenším podílem čaje a méně kořením. Meloun, ananas a galbanum ho dělají zelenějším a akvatičtějším než originál.

Hodí se pro toho, kdo miluje svěžest Imagination na léto a sport a nevadí mu přijít o čaj. Podklad: konkrétní zdroj.

Proč tahle volba?Zdroje: 2

Základ: Uvedený zdroj

  1. Člen komunity Fragrantica, který srovnává řadu alternativ k Imagination, označuje Aqua Dubai za nejmýdlovější z nich, s nejmenším množstvím čaje a méně kořeněnou vůní. Marwa by Arabiyat Prestige (Fragrantica)
  2. Parfumo uvádí zelené tóny, bergamot a mandarinku; černý rybíz, ambru, meloun a ananas; pižmo, petitgrain, galbanum a vanilku. Amber Oud Aqua Dubai vs Imagination (Parfumo comparison)

Prémiová alternativa: Game of Spades Fullhouse

Lahvička Game of Spades Fullhouse od Jo Milano
Game of Spades FullhouseJo MilanoPrémiová alternativa

Game of Spades Fullhouse od Jo Milano se prodává za cenu niche značky, výrazně nad ostatními klony, ale datovanou cenu v EU jsme pro něj nenašli, takže tabulka žádnou neuvádí. Parfumo uvádí kalábrijský bergamot, sicilský citron a sicilský pomeranč, cejlonskou skořici, tuniské neroli a zázvor a Ambroxan, čínský černý čaj, kadidlo a guajakové dřevo. To je velmi blízko zveřejněné pyramidě originálu, jen s citronem místo cedrátu.

Hlavní rozdíl je podle jeho záznamu ve sladkosti a ovoci. Komunita Parfumo ho řadí jako citrusový a svěží, pak ovocný a sladký, se syntetickou stránkou, a styl mu přisuzuje spíš moderní než mužský. Nezávislých komentářů k němu je méně než k ostatním klonům.

Hodí se pro toho, kdo chce celou strukturu Imagination a je ochoten za ni zaplatit cenu niche značky. Podklad: zveřejněné tóny.

Proč tahle volba?Zdroje: 1

Základ: Odvozeno ze zveřejněných tónů

  1. Parfumo uvádí kalábrijský bergamot, sicilský citron a sicilský pomeranč; cejlonskou skořici, tuniské neroli a zázvor; Ambroxan, čínský černý čaj, kadidlo a gaiakové dřevo, což se blíží zveřejněné pyramidě Imagination. Game of Spades Fullhouse vs Imagination (Parfumo comparison)

Originální alternativy z naší nabídky

Originální parfémy, které sdílejí citrusy, čaj nebo zázvor Imagination, každý jako odstřik plněný z originálního flakonu.

  1. Bvlgari

    Eau Parfumée Thé Impérial

    Citrusy nad černým čajem a pižmem: čajové jádro bez koření.

    3ml · 10ml · 30ml

  2. Louis Vuitton

    Afternoon Swim

    Bergamot, mandarinka a sicilský pomeranč nad vodními tóny, ambrou šedou a zázvorem.

    3ml · 10ml · 30ml

  3. Dior

    Dior Homme Cologne

    Kalábrijský bergamot, květ grapefruitu a bílé pižmo: čistá a svěží.

    3ml · 10ml · 30ml

  4. Goldfield & Banks

    Ingenious Ginger

    Bergamot, zázvor a citron nad ambrou, pižmem a santalovým dřevem.

    3ml · 10ml · 30ml

V čem se mýlí každý klon

Nejtěžší je černý čaj. Dva klony v tomto průvodci, Sunrise a Aqua Dubai, neuvádějí čaj vůbec a Hawas Kobra s Art of Arabia I uvádějí místo čínského černého čaje originálu zelený čaj nebo obyčejný černý čaj. Právě tenhle tón dělá z Imagination místo citrusové kolínské něco suššího a dospělejšího a klon, který ho neuvádí, musí tu suchost najít jinde.

Druhá mezera je rovnováha. Originál drží citrusy, koření a čaj v poměru, klony obvykle jedno z nich přitlačí. Hawas Kobra a Hectic se opírají o koření, Sunrise a Fullhouse o ovoce, Aqua Dubai o mýdlo a zelené tóny. Žádná z těch voleb není špatně, ale každá je volbou, kterou originál nedělá. Komunita Parfumo navíc několika z nich přidává syntetickou stránku, kterou Imagination nedává.

Klon, nebo 10ml odstřik Imagination?

Za ml je originál prémiová volba. 10ml odstřik Imagination stojí 47,61 € (4,76 €/ml) a 30ml stojí 113,40 € (3,78 €/ml). Každý klon, u kterého jsme našli cenu, prodává 100ml flakon za méně než těch 30ml, takže pokud chcete každý den stříkat bez počítání, klon vám za peníze dá mnohem víc.

Odstřik vyhrává při samotném rozhodování. 3ml odstřik, zhruba 60 střiků, stojí 18,81 €, méně než většina flakonů klonů v tabulce, a týden nošení vám řekne, jestli chcete originál, klon, nebo ani jedno. Širší obrázek najdete v indexu ceny za ml a v našem průvodci odstřiky vs. celé flakony.

Originální parfémy ze stejné rodiny

Pokud chcete zůstat u originálních parfémů, těchto čtyř se nejvíc blíží částem profilu Imagination. Eau Parfumée Thé Impérial od Bvlgari je nejjednodušší: citrusy nad černým čajem a pižmem, čajové jádro bez koření. Afternoon Swim, rovněž od Louis Vuitton, staví bergamot, mandarinku a sicilský pomeranč nad akvatické tóny, ambru šedou a zázvor, slunečnější citrus bez čaje. Dior Homme Cologne je kalábrijský bergamot, grapefruitový květ a bílé pižmo, čistý a mýdlově svěží. Ingenious Ginger od Goldfield & Banks se otevírá bergamotem, zázvorem a citronem nad ambrou, pižmem a santalovým dřevem.

Jak otestovat dupe

Porovnávejte na kůži, jednu vůni denně, ne obě zápěstí naráz. Každou zkontrolujte ve třech bodech: citrusové otevření, kořenité srdce a dojezd z čaje a Ambroxanu o 4 až 8 hodin později na kůži. V dojezdu Imagination ukazuje většina klonů své mezery, takže nesuďte podle prvního střiku.

3ml odstřik Imagination pokryje týden srovnávání, 10ml odstřik, zhruba 200 střiků, vystačí na týdny nošení. S odstřiky začínáte? Podívejte se, co je odstřik parfému a jak se obejít bez nákupu naslepo. Víc od této značky najdete v průvodci nejlepšími parfémy Louis Vuitton.

Klon, nebo originál? Co vědět předem

Můžu si Louis Vuitton Imagination vyzkoušet v 3ml odstřiku, než si vyberu dupe?
10ML prodává Imagination jako 3ml, 10ml nebo 30ml odstřik plněný z originálního flakonu a doručuje po celé EU. 3ml je zhruba 60 střiků, dost na to, abyste ho týden nosili vedle libovolného klonu.
Která dupe Louis Vuitton Imagination vede v našem žebříčku?
Nejlepším celkovým tipem v tomto průvodci je Marwa od Arabiyat Prestige: její zveřejněné tóny si drží jádro z bergamotu, zázvoru, černého čaje a Ambroxanu, s petitgrainem a pelargónií místo cedrátu a skořice.
Které dupe vůně Imagination se nejsnáze koupí v EU?
U prodejců v EU se nejsnáz sežene Marwa a Sunrise on the Red Sand Dunes; Marwa má z obou blíž, zatímco Sunrise nemá ve svých uvedených tónech žádný čaj.
Nakolik má Amber Oud Aqua Dubai společného s Imagination?
Jen zčásti. Sdílí bergamot a čistý, mýdlový dojem, ale jeho tóny přidávají meloun, ananas a galbanum a jeden člen, který porovnával mnoho alternativ, ho shledal tou s nejmenším množstvím čaje.
Kdy je Hawas Kobra lepší alternativou k Imagination?
Je to dobrá volba, pokud chcete Imagination teplejší a hlasitější. Členové ho popisují jako kořenitější a mýdlovější než originál, se zeleným čajem místo černého.
Je každý klon Imagination v tomto průvodci levnější na ml?
Ano, každý klon v tomto průvodci stojí za ml mnohem méně. Pokud chcete originál bez celého flakonu, 10ml odstřik Imagination stojí v 10ML 47,61 € a 3ml 18,81 €.
Vydrží Louis Vuitton Imagination dlouho?
Slušně: na Parfumo hodnotí komunita jeho výdrž výš než u Marwy a Sunrise on the Red Sand Dunes, zatímco Hawas Kobra a Amber Oud Aqua Dubai mají hodnocení vyšší než originál. Jak se bude nosit na vás, záleží na vaší kůži, takže nejdřív pár dní zkoušejte odstřik.

Zdroje

  1. Imagination by Louis Vuitton (Fragrantica)
  2. Marwa vs Imagination (Parfumo comparison)
  3. Best LV Imagination alternative in the EU (Fragrantica forum)
  4. Hectic vs Imagination (Parfumo comparison)
  5. Hawas Kobra by Rasasi (Fragrantica)
  6. Marwa by Arabiyat Prestige (Fragrantica)

Jak jsme srovnávali

Každá alternativa je seřazena podle toho, jak věrně sleduje tóny a základ vůně Imagination, na základě uvedeném u ní v tabulce. Ceny v jiných obchodech jsou ověřené 27. září 2026 a často se mění; ceny 10ML na této stránce jsou aktuální.

10ML je nezávislý obchod, není spojen se značkou Louis Vuitton ani se značkami zde uvedených alternativ a žádná z nich ho nedoporučuje. Jejich názvy slouží jen k označení srovnávaných parfémů.

Noste ho týden, ne deset vteřin.

Designerové i niche parfémy v 10ml odstřicích, abyste s vůní mohli chvíli žít, než se rozhodnete.

Prohlédnout odstřiky

Zobrazit všechny průvodce