Pacific Chill dupe 2026: 6 klonů vs. originál

Šest vůní podobných Pacific Chill porovnáváme podle zveřejněných vonných tónů, uvedených zdrojů a cen s datem. U každé najdete také to, v čem se liší. Nejdřív si můžete vyzkoušet originál Louis Vuitton jako 3ml odstřik.

V tomto průvodci

Stručně

Nejlepší vůní podobnou Pacific Chill je celkově Jean Lowe Vibe od Maison Alhambra: podle uvedených tónů pokrývá téměř celou vonnou pyramidu originálu a její flakon má z porovnávaných vůní nejnižší cenu. Hned za ní je nejbližší volbou Pacific Aura od Rayhaan. Jeden majitel na Fragrantica uvádí, že v úvodu působí citrusověji. Chcete originál? 10ml odstřik Pacific Chill pořídíte v 10ML za 52,11 €.

6 alternativ ve srovnání níže · ceny ověřené 28. září 2026

Pořadí

  1. Jean Lowe VibeNejlepší celkově Maison Alhambra24,99 € 100ml
  2. Pacific AuraNejblíž v dojezdu Rayhaan36,99 € 100ml
  3. PinnaceSvěžejší pojetí French Avenue49,90 € 100ml
  4. Awatif Pour HommeJemnější pojetí Zimaya29,50 € 100ml
  5. Rare ReefPrémiová alternativa Afnan39,50 € 100ml
  6. Tango NoirTemnější pojetí OakchaBez ceny v EU

Chcete raději originál?

Pacific Chill

Louis VuittonStočeno z originálního flakonu

Alternativy: 0,25 €–0,50 €/ml v jiných obchodech, ověřeno 28. září 2026

Tři flakony na světle modrém pozadí: Torino21, Pacific Chill a Mandarino di Amalfi

Jak voní Pacific Chill?

Lahvička Pacific Chill od Louis Vuitton
OriginálPacific ChillLouis Vuitton

Pacific Chill od Louis Vuitton uvedli na trh v roce 2023. Je určený všem bez ohledu na pohlaví. V úvodu se mísí citrusy a bylinky: cedrát, pomeranč, citron, máta, černý rybíz a koriandr. Srdce je ovocnější a jemnější. Meruňka a růže se tu potkávají s bazalkou a méně obvyklými semínky mrkve. V základu se vůně vzdaluje prostým citrusům. Fík a datle jí dodávají jemnou sladkost a ambreta ji zlehka uzavírá. Katalog označuje její hlavní akord jako květinový.

Jinou verzi Pacific Chill nenabízíme, takže všechny níže uvedené klony porovnáváme s tímto seznamem tónů. Je dlouhý a jen v hlavě obsahuje šest tónů. Proto se jednotlivé klony tolik liší v tom, kolik z nich zachovávají.

Cedrát, růže a pomeranč jako suroviny: tóny parfému Pacific Chill od Louis Vuitton
Na obrázku: cedrát, růže a pomeranč, tóny parfému Pacific Chill.

Alternativy k Pacific Chill ve srovnání

Ceny flakonů v jiných obchodech, ověřeno 28. září 2026

AlternativaZáklad srovnáníCena flakonuZa ml
1Nejlepší celkově Jean Lowe Vibe Maison Alhambra
Uvedený zdroj Zdroj
24,99 € 100ml
0,25 €/ml
2Nejblíž v dojezdu Pacific Aura Rayhaan
Uvedený zdroj Zdroj
36,99 € 100ml
0,37 €/ml
3Svěžejší pojetí Pinnace French Avenue
Uvedený zdroj Zdroj
49,90 € 100ml
0,50 €/ml
4Jemnější pojetí Awatif Pour Homme Zimaya
Uvedený zdroj Zdroj
29,50 € 100ml
0,30 €/ml
5Prémiová alternativa Rare Reef Afnan
Uvedený zdroj Zdroj
39,50 € 100ml
0,40 €/ml
6Temnější pojetí Tango Noir Oakcha
Uvedený zdroj Zdroj
Bez ceny v EU
—

Fotografie flakonů: flora-parfums.com, rayhaanperfumes.me, parfumeriemania.ca, qatar.zimayaperfumes.com, us.afnan.com, oakcha.com

Porovnejte dva vedle sebe

Vyberte libovolné dva parfémy z tohoto průvodce. Na začátku stojí originál proti č. 1.

ÚdajPacific ChillLouis VuittonJean Lowe VibeMaison Alhambra
Cena za ml
3ml: 6,27 €/ml · 10ml: 5,21 €/ml · 30ml: 4,14 €/ml
0,25 €/ml
Velikost
Odstřiky po 3, 10 nebo 30ml
Flakon 100ml
Cena s doručením
Aktuální cena 10ML; doprava se připočte v pokladně
Cena flakonu v jiném obchodě, ověřeno: 28. září 2026; bez dopravy
Co říkají zdroje
Měřítko: každá alternativa v tomto průvodci se srovnává s parfémem Pacific Chill
  • Srovnávací stránka na Parfumu uvádí, že 295 z 322 hlasujících členů označilo Vibe (Jean Lowe collection) za podobný Pacific Chill, což je nejvíc hlasů ze všech klonů; u obou jsou uvedeny pomeranč, černý rybíz, cedrát, citron, meruňka, bazalka, májová růže, mrkvové semínko, datle a fík. Vibe vs Pacific Chill, Parfumo comparison
  • Fragrantica uvádí mátu, cedrát, citron, pomeranč, černý rybíz a koriandr; meruňku, bazalku, růži May a mrkvová semínka; fík, ambrette a datle. Členové se rozcházejí v názoru na výdrž: někteří uvádějí slabou výdrž a zelenější pozdní fázi na kůži než u originálu. Jean Lowe Vibe by Maison Alhambra, Fragrantica
  • V bloku „vůně podobné“ pro vůni Pacific Chill na Parfumu je jako první uvedena vůně Vibe. Pacific Chill by Louis Vuitton, Parfumo
Základ srovnání
Původní parfém
Uvedený zdroj
Dostupnost
U 10ML, stočeno z originálního flakonu
V prodeji v obchodě v EU, ověřeno: 28. září 2026
  • Pacific Chill stojí při nákupu méně: 18,81 € oproti 24,99 €.
  • Jean Lowe Vibe vám dá víc parfému: 100ml oproti 3ml.
  • 10ML tyto dva vedle sebe nenosil; každé tvrzení výše uvádí svůj zdroj.

Kolik potřebuji?

Zadejte, kolikrát chcete Pacific Chill nosit a kolik střiků používáte.

Potřebujete zhruba 6ml (120 střiků).

  • 2 × 3mlNejlevnější37,62 €Zbyde 0ml
  • 1 × 10ml52,11 €Zbyde 4ml
  • 1 × 30ml124,20 €Zbyde 24ml
  • Jean Lowe Vibe od Maison Alhambra: 1 × 100mlCena v jiném obchodě, ověřeno: 28. září 2026, bez dopravy24,99 €Zbyde 94ml

Při takovém nošení stojí Jean Lowe Vibe méně než odstřiky parfému Pacific Chill: 24,99 € oproti 37,62 €. Je to jiný parfém, ne originál.

Odhad: velikosti 10ML vystačí zhruba na 60 střiků (3ml), 200 (10ml) a 600 (30ml), tedy asi 20 na ml. Rozprašovače se liší, berte čísla jako vodítko. Ceny bez dopravy.

Dva spočítané příklady

  • Měsíc víkendů

    8× nošení, pokaždé 3 střiky. Potřebujete zhruba 1,2ml (24 střiků). Nejlevněji u 10ML: 1 × 3ml za 18,81 €, zbyde zhruba 1,8ml. Při takovém nošení stojí odstřiky parfému Pacific Chill méně než Jean Lowe Vibe: 18,81 € oproti 24,99 €.

  • Každý den po celý rok

    365× nošení, pokaždé 4 střiky. Potřebujete zhruba 73ml (1 460 střiků). Nejlevněji u 10ML: 2 × 30ml + 1 × 10ml + 1 × 3ml za 319,32 €, zbyde zhruba 0ml. Při takovém nošení stojí Jean Lowe Vibe méně než odstřiky parfému Pacific Chill: 24,99 € oproti 319,32 €. Je to jiný parfém, ne originál.

Žebříček alternativ k Pacific Chill: 6 parfémů s rolí a cenou za ml, v čele Jean Lowe Vibe od Maison AlhambraOtevřít obrázek v plné velikosti na nové kartě
Seřazeno podle toho, jak blízko má každá alternativa k Pacific Chill. Ceny za ml z cen lahví ověřených 28. září 2026.

Nejlepší celkově: Jean Lowe Vibe

Lahvička Jean Lowe Vibe od Maison Alhambra
Jean Lowe VibeMaison AlhambraNejlepší celkově

Jean Lowe Vibe od Maison Alhambra má podle zveřejněného seznamu celou vonnou pyramidu originálu, stejně jako seznam značky Tango Noir. Na srovnávací stránce této dvojice na Parfumo se u obou uvádí pomeranč, černý rybíz, cedrát, citron, meruňka, bazalka, májová růže, semínka mrkve, datle a fík. Seznam na Fragrantica doplňuje mátu, koriandr a ambretu, takže se podle něj shodují tóny hlavy, srdce i základu.

Na stránce Pacific Chill na Parfumo je Vibe také první v části „vůně podobné“.

Hlavní rozdíl je v doznívání. Členové Fragrantica se rozcházejí v tom, jak si vůně vede: někteří uvádějí slabou výdrž a někomu připadá, že je její suchý dozvuk zelenější než u originálu.

Hodí se pro ty, kdo chtějí podle seznamu tónů co nejúplnější shodu ve velkém flakonu a nevadí jim zelenější závěr dne. Základ: uvedené zdroje, srovnání a seznam podobných vůní na Parfumo a tóny i komentáře členů na Fragrantica.

Proč tahle volba?Zdroje: 3

Základ: Uvedený zdroj

  1. Srovnávací stránka na Parfumu uvádí, že 295 z 322 hlasujících členů označilo Vibe (Jean Lowe collection) za podobný Pacific Chill, což je nejvíc hlasů ze všech klonů; u obou jsou uvedeny pomeranč, černý rybíz, cedrát, citron, meruňka, bazalka, májová růže, mrkvové semínko, datle a fík. Vibe vs Pacific Chill, Parfumo comparison
  2. Fragrantica uvádí mátu, cedrát, citron, pomeranč, černý rybíz a koriandr; meruňku, bazalku, růži May a mrkvová semínka; fík, ambrette a datle. Členové se rozcházejí v názoru na výdrž: někteří uvádějí slabou výdrž a zelenější pozdní fázi na kůži než u originálu. Jean Lowe Vibe by Maison Alhambra, Fragrantica
  3. V bloku „vůně podobné“ pro vůni Pacific Chill na Parfumu je jako první uvedena vůně Vibe. Pacific Chill by Louis Vuitton, Parfumo

Nejblíže v doznívání: Pacific Aura

Lahvička Pacific Aura od Rayhaan
Pacific AuraRayhaanNejblíž v dojezdu

Pacific Aura od Rayhaan má podle srovnávací stránky na Parfumu s originálem společných všech deset uvedených tónů: pomeranč, černý rybíz, cedrát, citron, meruňku, bazalku, májovou růži, mrkvová semínka, datle a fík.

Hlavní rozdíl se projeví hned na začátku. Jeden majitel ve svém příspěvku na Fragrantice píše, že je vůně jako celek velmi podobná, rozdíly ale vidí v citrusovějším úvodu a slabší projekci, nikoli v pozdějších fázích. Ne všichni s tím souhlasí: další členové tam píší, že na nich rychle vyprchá, chybí jí hladká zelená máta originálu, fík je sotva znatelný a mrkvový tón vystupuje do popředí.

Hodí se tomu, komu se na originálu nejvíc líbí svěží citrusová stránka a kdo dává přednost vůni, která zůstává blíž u pokožky. Podklady: uvedené zdroje, srovnání na Parfumu a komentáře majitelů na Fragrantice.

Proč tahle volba?Zdroje: 2

Základ: Uvedený zdroj

  1. Srovnávací stránka na Parfumu uvádí, že 152 ze 170 hlasujících členů označilo Pacific Aura za podobnou Pacific Chill; u obou jsou uvedeny pomeranč, černý rybíz, cedrát, citron, meruňka, bazalka, májová růže, mrkvové semínko, datle a fík. Pacific Aura vs Pacific Chill, Parfumo comparison
  2. Jeden majitel na Fragrantice ho považuje za velmi podobný Pacific Chill, rozdíly vidí v citrusovějším úvodu a slabší projekci; další členové říkají, že vyprchá během dvou až tří hodin, fík je sotva znatelný a mrkvový tón vystupuje do popředí. Pacific Aura by Rayhaan, Fragrantica

Svěžejší pojetí: Pinnace

Lahvička Pinnace od French Avenue
PinnaceFrench AvenueSvěžejší pojetí

Pinnace od French Avenue má z uvedených klonů nejméně společných tónů. Na srovnávací stránce Parfuma se obě vonné pyramidy překrývají jen u pomeranče a černého rybízu. Pinnace navíc obsahuje grapefruit, mátu, Ambroxan a pižmo.

Hlavní rozdíl je v hořkosti oproti ovocnosti. Člen na Fragrantice, který porovnával obě vůně, popisuje v prvních minutách Pinnace hořčí citronový tón, zatímco Pacific Chill působí přirozeněji a ovocněji, s výraznější meruňkou. Podle seznamu na Fragrantice obsahuje grapefruit a pomeranč, mátu a černý rybíz, potom Ambroxan a pižmo. Meruňka, fík ani datle v něm uvedené nejsou.

Hodí se tomu, kdo chce ostře citrusovou stránku vůně, ale bez základu ze sušeného ovoce. Podklady: uvedené zdroje, srovnání na Parfumu a příspěvek jednoho člena na Fragrantice.

Proč tahle volba?Zdroje: 2

Základ: Uvedený zdroj

  1. Srovnávací stránka na Parfumu uvádí, že 247 z 285 hlasujících členů označilo Pinnace za podobný Pacific Chill; vonné pyramidy mají společný jen pomeranč a černý rybíz a Pinnace navíc obsahuje grep, mátu, Ambroxan a pižmo. Pinnace vs Pacific Chill, Parfumo comparison
  2. Člen komunity Fragrantica, který oba parfémy porovnával, říká, že Pinnace se prvních 5 až 15 minut otevírá hořčím citronovým tónem, zatímco Pacific Chill působí přirozeněji a ovocněji, s meruňkou v popředí; Fragrantica uvádí grapefruit a pomeranč, mátu a černý rybíz, Ambroxan a pižmo. Pinnace by French Avenue, Fragrantica

Jemnější pojetí: Awatif Pour Homme

Lahvička Awatif Pour Homme od Zimaya
Awatif Pour HommeZimayaJemnější pojetí

Awatif Pour Homme od Zimaya má podle srovnávací stránky na Parfumu s originálem společné tóny pomeranče, černého rybízu, cedrátu, meruňky, bazalky, datlí a fíku. V jeho záznamu na Fragrantice jsou v hlavě uvedeny máta, cedrát, černý rybíz, pomeranč a koriandr, v srdci meruňka, bazalka a růže a v základu ambreta, datle a fík.

Hlavní rozdíl spočívá v převaze bylin nad ovocem. Člen Fragranticy ji označuje za věrnou originálu, ale s výraznější bazalkou než mátou a méně zřetelnou ovocností. Stejnému členovi připadá její projekce slabá.

Hodí se tomu, komu připadá ovocnost originálu příliš výrazná a kdo hledá bylinnější, klidnější verzi. Podklady: uvedené zdroje, srovnání na Parfumu a komentáře jednoho člena na Fragrantice.

Proč tahle volba?Zdroje: 2

Základ: Uvedený zdroj

  1. Srovnávací stránka na Parfumu uvádí, že 98 ze 109 hlasujících členů označilo Awatif pour Homme za podobný Pacific Chill; společné jsou pomeranč, černý rybíz, cedrát, meruňka, bazalka, datle a fík. Awatif pour Homme vs Pacific Chill, Parfumo comparison
  2. Člen komunity Fragrantica ho označuje za věrný originálu, ale s výraznější bazalkou než mátou a méně zřetelnou ovocností; jeho projekci považuje za slabou. Uvedená pyramida obsahuje mátu, citron, černý rybíz, pomeranč a koriandr; meruňku, bazalku a růži; ambrette, datle a fík. Awatif Pour Homme by Zimaya, Fragrantica

Prémiová alternativa: Rare Reef

Lahvička Rare Reef od Afnan
Rare ReefAfnanPrémiová alternativa

Rare Reef od Afnan značka prodává jako unisex Extrait de Parfum; v tomto průvodci jde o jeden ze dvou extraktů. Vlastní stránka Afnan uvádí černý rybíz, pomeranč, cedrát, mátu, koriandr a grapefruit; meruňku, bazalku, růži a list fialky; fík, datle, ambrettu a ambrové dřevo. Článek o uvedení vůně na trh na Fragrantice píše, že navazuje na Pacific Chill. Oficiální pyramida se od něj liší jen v několika zaměnitelných tónech.

Hlavní rozdíl je v intenzitě. Podle seznamů jsou navíc grapefruit, list fialky a ambrové dřevo, zatímco citron a semínka mrkve chybí. Jeden člen na Fragrantice ho popisuje jako slanější, ambrovější a hladší pojetí, které je méně svěží a jiskrné než originál. Několik dalších členů tam píše, že podobnost není nijak výrazná.

Hodí se pro někoho, kdo chce Extrait s hladším a ambrovějším vyzněním a počítá s tím, že názory na podobnost se různí. Neznáte názvy koncentrací? Přečtěte si, jak se liší eau de parfum, eau de toilette a extrait. Podklady: uvedené zdroje, stránka značky, článek na Fragrantice a komentáře členů a srovnání na Parfumu.

Proč tahle volba?Zdroje: 4

Základ: Uvedený zdroj

  1. Článek Fragrantica News uvádí, že Rare Reef vznikl ve stopách Pacific Chill a jeho oficiální pyramida se liší jen několika zaměnitelnými tóny; jako parfuméra jmenuje Lucase Sieuzaca z Eurofragance. Rare Reef: New Fragrance by Afnan, Fragrantica
  2. Afnan ho prodává jako unisex Extrait de Parfum s tóny černého rybízu, pomeranče, cedrátu, máty, koriandru a grapefruitu; meruňky, bazalky, růže a fialkového listu; fíku, datlí, ambrette a ambrového dřeva. Rare Reef, Afnan
  3. Srovnávací stránka na Parfumu uvádí, že 94 ze 127 hlasujících členů označilo Rare Reef za podobný Pacific Chill. Rare Reef vs Pacific Chill, Parfumo comparison
  4. Jeden člen komunity Fragrantica ho popisuje jako slanější, ambrovější a hladší pojetí profilu Pacific Chill, méně svěží a jiskřivé než originál; několik dalších členů říká, že si nejsou příliš podobné. Rare Reef by Afnan, Fragrantica

Temnější pojetí: Tango Noir

Lahvička Tango Noir od Oakcha
Tango NoirOakchaTemnější pojetí

Tango Noir od Oakcha má ze všech zde uvedených klonů nejméně ohlasů z nezávislých zdrojů. Vlastní stránka Oakcha uvádí Pacific Chill jako předlohu a vypisuje stejnou pyramidu: cedrát, pomeranč, máta, citron, koriandr a černý rybíz; meruňka, bazalka, semínka mrkve a májová růže; fík, datle a ambretta.

Hlavním rozdílem je podle vlastního popisu značky temnější směr: svěžest s temným nádechem na jemném, pižmově dřevitém základu. Fragrantica ho řadí mezi aromatické ovocné extrakty z roku 2026 a jediný členský příspěvek tam neumožňuje srovnání s Pacific Chill.

Hodí se pro někoho, koho láká náladovější pojetí stejného seznamu tónů a nevadí mu být mezi prvními, kdo vůni nosí. Podklady: uvedené zdroje, stránka značky a záznam na Fragrantice. Nezávislé srovnání zatím není k dispozici, proto tvrzení o podobnosti berte jako vyjádření značky.

Proč tahle volba?Zdroje: 2

Základ: Uvedený zdroj

  1. Oakcha uvádí Pacific Chill jako inspiraci a vypisuje cedrát, pomeranč, mátu, citron, koriandr a černý rybíz; meruňku, bazalku, mrkvová semínka a růži May; fík, datle a ambrette a popisuje vůni jako svěžest s temným zvratem nad jemným, pižmovým dřevitým základem. Tango Noir, Oakcha
  2. Fragrantica ji řadí do kategorie 2026 Aromatic Fruity Extrait s výše uvedenou pyramidou; její jediný členský text ji nedokáže porovnat s Pacific Chill. Tango Noir by Oakcha, Fragrantica

Originální alternativy v naší nabídce

Originální parfémy, které mají část citrusového, bylinného a černorybízového charakteru Pacific Chill a jsou k dostání ve velikostech 3ml, 10ml a 30ml.

  1. Xerjoff

    Torino21

    Máta, citron, bazalka a tymián se prolínají s černým rybízem, rozmarýnem a levandulí, v základu je pižmo a sporýš: zelenější a aromatičtější vůně.

    3ml · 10ml · 30ml

  2. Tom Ford

    Mandarino di Amalfi

    Citron, grapefruit, máta, bazalka a černý rybíz s koriandrem a shiso, v základu pižmo, vetiver a ambra: v základu působí hřejivěji.

    3ml · 10ml · 30ml

  3. Louis Vuitton

    Afternoon Swim

    Mandarinka, sicilský pomeranč a bergamot nad vodními tóny, šedou ambrou a zázvorem: jednodušší, slunečnější citrusová vůně.

    3ml · 10ml · 30ml

V čem se klony rozcházejí

V komentářích členů se opakují dva nedostatky. Prvním je výdrž a dosah: někteří majitelé uvádějí slabou výdrž Vibe, jeden popisuje slabší projekci Pacific Aura a jeden člen považuje projekci Awatif Pour Homme za nízkou.

Druhým je ovoce. Pacific Chill vyvažuje meruňku, fík a datle citrusy a bylinkami. Komentáře ke klonům se často týkají právě této rovnováhy: více hořkého citronu v Pinnace, méně výrazné ovoce v Awatif Pour Homme, sotva znatelný fík v Pacific Aura a slanější, ambrovější dojem v Rare Reef. Pokud máte nejraději základ ze sušeného ovoce, zaměřte se nejdřív na něj.

Flakon klonu, nebo originál v malém balení?

V přepočtu na ml vychází každý klon s cenou uvedenou v tabulce k určitému datu výrazně pod cenou Pacific Chill. Tango Noir v ní cenu nemá, protože se v den kontroly nepodařilo najít jeho cenu pro EU. Originál stojí 52,11 € za 10ml odstřik, tedy 5,21 €/ml za ml; u 30ml balení za 124,20 € cena klesá na 4,14 €/ml za ml. Pokud už víte, že vám tento styl sedí, a chcete vůni každé ráno používat bez šetření, větší flakon klonu vám vydrží déle.

Když se na to ale podíváte jako na cenu jednoho rozhodnutí, vyzní to jinak. 3ml odstřik originálního parfému, tedy zhruba 60 střiků, stojí 18,81 €. Po týdnu nošení poznáte, jestli chcete Pacific Chill, klon, nebo něco jiného. Pro širší přehled se podívejte na náš přehled ceny za ml a průvodce výběrem odstřiku nebo celého flakonu.

Originální parfémy ze stejné rodiny

Pokud vás na Pacific Chill baví citrusy a bylinky, tři originální parfémy mají něco společného. Torino21 od Xerjoff z roku 2021 začíná mátou, citronem, bazalkou a tymiánem. Pak se rozvoní černý rybíz, rozmarýn, levandule a jasmín a nakonec se usadí na pižmu a sporýši. Působí zeleněji a aromatičtěji.

Mandarino di Amalfi od Tom Ford z roku 2014 otevírá citronem, grapefruitem, mátou, bazalkou, estragonem a černým rybízem. V srdci se přidává koriandr, shiso, černý pepř a pomerančový květ. Základ z pižma, vetiveru, ambry, labdana a cibetu působí hřejivěji.

Afternoon Swim je variantou od Louis Vuitton z roku 2019: mandarinka, sicilský pomeranč a bergamot nad vodními tóny, které postupně vystřídají ambra a zázvor. Je to jednodušší, slunečnější citrusová vůně. Všechny tři parfémy jsou k dostání v 3ml, 10ml a 30ml odstřiku, takže je můžete během jednoho týdne párkrát vystřídat.

Jak vyzkoušet dupe

Papírek vám moc neřekne o tom, jak se vůně rozvine na vaší kůži, proto je porovnávejte přímo na ní. Jeden den si nastříkejte originál a jiný den klon. Zkontrolujte zápěstí hned po nastříkání, znovu kolem poledne a ještě jednou večer. Když je vyzkoušíte v různé dny, jedna vůně neovlivní, jak vnímáte tu druhou.

3ml odstřik Pacific Chill vám na poctivé týdenní porovnání stačí. Pokud u vás zvítězí originál, 10ml odstřik s přibližně 200 střiky vám vystačí na týdny nošení. 30ml odstřik, tedy zhruba 600 střiků, už stojí za to si nechat. Všímejte si černého rybízu a citrusů v úvodu, pak fíků a datlí v základu. Právě v těchto tónech se klony nejvíc liší.

Kupujete odstřik poprvé? Základy najdete v našem vysvětlení co je parfémový odstřik a na stránce o tom, jak se vyhnout nákupu naslepo. Další vůně této značky najdete v přehledu nejlepších parfémů Louis Vuitton. Pokud hledáte jiné svěží vůně, podívejte se na našeho průvodce letními parfémy.

Klon, nebo originál? Co vědět předem

Mohu si Pacific Chill vyzkoušet v malém odstřiku, než si ho koupím?
Pacific Chill si můžete objednat v 10ML jako 3ml, 10ml nebo 30ml odstřik stáčený z originálního flakonu. Doručujeme po celé EU. 3ml vystačí přibližně na 60 střiků, tedy na týden nošení vedle klonu.
Které dupe vůně Pacific Chill je v tomto průvodci na prvním místě?
V tomto průvodci vede Jean Lowe Vibe od Maison Alhambra: jeho uváděné tóny pokrývají téměř celou vonnou pyramidu Pacific Chill a Parfumo ho řadí na první místo ve svém seznamu podobných vůní. Někteří členové Fragrantica však uvádějí slabou výdrž a zelenější doznívání.
Nakolik se Pacific Aura podobá Pacific Chill?
Jeden majitel na Fragrantica ji považuje za velmi podobnou, s výraznějším citrusovým úvodem a slabší projekcí. Jiní členové říkají, že na nich rychle vyprchá, fíkový tón je slabý a vyniká mrkvový tón.
Existuje dupe Pacific Chill v koncentraci Extrait?
Ano, dva klony v tomto průvodci jsou Extrait: Afnan nabízí Rare Reef jako unisex Extrait de Parfum a Fragrantica vede Tango Noir od Oakcha jako Extrait. Jeden člen Fragrantica považuje Rare Reef za slanější a ambrovější než originál, několik dalších říká, že mu příliš podobný není.
Které klony sdílejí nejvíc vonných tónů Pacific Chill?
Jean Lowe Vibe, Pacific Aura, Awatif Pour Homme a Rare Reef uvádějí většinu jeho tónů. Z originálních parfémů sdílejí Torino21 a Mandarino di Amalfi citrusy, mátu, bazalku a černý rybíz.
Jak si klony Pacific Chill vedou v ceně za ml?
Při přepočtu na mililitr vychází každý klon s datovanou cenou v naší tabulce výrazně levněji než originál. 10ml odstřik Pacific Chill stojí 52,11 € a 3ml odstřik 18,81 €.
Jak dlouho mi Pacific Chill vydrží na kůži?
Záleží na vaší pokožce a počasí, takže nikdo nemůže slíbit konkrétní výdrž. Nejspolehlivěji ji ověříte tak, že budete několik dní nosit na pokožce 3ml odstřik, který vystačí přibližně na 60 střiků.

Zdroje

  1. Pacific Chill by Louis Vuitton, Parfumo
  2. Vibe vs Pacific Chill, Parfumo comparison
  3. Jean Lowe Vibe by Maison Alhambra, Fragrantica
  4. Pacific Aura vs Pacific Chill, Parfumo comparison
  5. Pacific Aura by Rayhaan, Fragrantica
  6. Pinnace vs Pacific Chill, Parfumo comparison
  7. Pinnace by French Avenue, Fragrantica
  8. Awatif pour Homme vs Pacific Chill, Parfumo comparison
  9. Rare Reef: New Fragrance by Afnan, Fragrantica
  10. Rare Reef, Afnan
  11. Rare Reef by Afnan, Fragrantica
  12. Tango Noir, Oakcha

Jak jsme srovnávali

Každá alternativa je seřazena podle toho, jak věrně sleduje tóny a základ vůně Pacific Chill, na základě uvedeném u ní v tabulce. Ceny v jiných obchodech jsou ověřené 28. září 2026 a často se mění; ceny 10ML na této stránce jsou aktuální.

10ML je nezávislý obchod, není spojen se značkou Louis Vuitton ani se značkami zde uvedených alternativ a žádná z nich ho nedoporučuje. Jejich názvy slouží jen k označení srovnávaných parfémů.

Noste ho týden, ne deset vteřin.

Designerové i niche parfémy v 10ml odstřicích, abyste s vůní mohli chvíli žít, než se rozhodnete.

Prohlédnout odstřiky

Zobrazit všechny průvodce