Atelier des Ors Blue Madeleine
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Blue Madeleine by Atelier des Ors is a soft, powdery floral with a fresh lavender start. Grapefruit and bergamot bring a sparkling lift, and lavender gives it a clean, calming edge. The heart is tender and a little nostalgic: iris, violet and rose, like a velvet glove on a cool morning. Amber, musk and cedar round it off with gentle warmth. Released in 2023 and composed by Marie Salamagne, it has an understated charm that works as well at a desk as over a slow weekend breakfast. It suits anyone who likes quiet, elegant florals that feel personal rather than showy. A 10ml decant is a gentle way to make it part of your week.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Blue Madeleine
Blue Madeleine vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Merk
- Atelier des Ors
- Parfumeur
- Marie Salamagne
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Atelier des Ors Blue Madeleine, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 55%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 55%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 35%Herfst
Moment van de dag
Meeste stemmen: 40%Avond
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid
- Zeer zwak2%
- Zwak5%
- Matig25%
- Langdurig (Meeste stemmen)55%
- Eeuwig13%
Sillage
- Intiem10%
- Gemiddeld (Meeste stemmen)55%
- Sterk30%
- Enorm5%
Seizoen
- Lente20%
- Zomer15%
- Herfst (Meeste stemmen)35%
- Winter30%
Moment van de dag
- Overdag35%
- Kantoor5%
- Avond (Meeste stemmen)40%
- Avondje uit20%
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Atelier des Ors Blue Madeleine mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bespaar 35%
Deelt Viooltje · Lavendel
Deelt Viooltje · Iris
Deelt Viooltje · Roos
- Klantfavoriet
Deelt Viooltje · Roos
- Sale · 10% korting
Deelt Lavendel · Iris
Deelt Grapefruit · Bergamot
Deelt Iris · Ceder
- Bijna uitverkocht
Deelt Lavendel · Ceder
Combineer met
Atelier des Ors Blue Madeleine + een van deze
- Bijna uitverkocht
Voegt Sandelhout · Jasmijn toe
Voegt Citroen · Sandelhout toe
Voegt Patchoeli · Sandelhout toe
- Bespaar 37%
Voegt Vetiver · Jasmijn toe
Meer van Atelier des Ors
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 36%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Atelier des Ors Blue Madeleine naar?
Atelier des Ors Blue Madeleine opent met Bergamot, Grapefruit en Lavendel. In het hart vind je Iris, Roos en Viooltje. Het droogt af naar Amber, Ceder en Muskus.
Blijft Atelier des Ors Blue Madeleine lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (55% van de stemmen), en 68% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (55% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Atelier des Ors Blue Madeleine geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 15% van de seizoensstemmen.
Is Atelier des Ors Blue Madeleine geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het goed voor de winter: de winter krijgt 30% van de seizoensstemmen, vlak achter het seizoen met de meeste stemmen.
Is Atelier des Ors Blue Madeleine voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 60% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 40% naar overdag of kantoor.
Kan ik Atelier des Ors Blue Madeleine op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 5% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Atelier des Ors Blue Madeleine?
Blue Madeleine is gemaakt door Atelier des Ors. De parfumeur is Marie Salamagne. Het kwam uit in 2023.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Atelier des Ors Blue Madeleine dragen?
Een 10ml-decant van Atelier des Ors Blue Madeleine bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Atelier des Ors kan ik proberen?
Naast Atelier des Ors Blue Madeleine heeft 10ML ook Lune Feline, Rouge Saray en Crepuscule des Ames van Atelier des Ors, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Atelier des Ors Blue Madeleine het originele parfum?
Ja. Elke decant van Atelier des Ors Blue Madeleine wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Atelier des Ors, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







