Atelier des Ors Villa Primerose
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Villa Primerose by Atelier des Ors is a fresh, rosy floral that feels like a garden after rain. Grapefruit and bergamot give it a clean, sparkling start, and a pinch of pink pepper keeps it lively. In the heart, rose, peony and jasmine open up, petal-soft and gently sweet. The base is light for the house: white musk, cedar and a touch of amber, so the finish feels clean and polished. Marie Salamagne is the perfumer, and it arrived in 2018. It fits bright mornings, garden lunches and anyone who wants a rose that feels modern rather than vintage. It also works when you need something pretty but not loud. A 10ml decant gives you weeks to see if it becomes your signature.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Villa Primerose
Villa Primerose vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Merk
- Atelier des Ors
- Parfumeur
- Marie Salamagne
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Atelier des Ors Villa Primerose, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 55%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 55%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 35%Herfst
Moment van de dag
Meeste stemmen: 40%Avond
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid
- Zeer zwak2%
- Zwak5%
- Matig25%
- Langdurig (Meeste stemmen)55%
- Eeuwig13%
Sillage
- Intiem10%
- Gemiddeld (Meeste stemmen)55%
- Sterk30%
- Enorm5%
Seizoen
- Lente20%
- Zomer15%
- Herfst (Meeste stemmen)35%
- Winter30%
Moment van de dag
- Overdag35%
- Kantoor5%
- Avond (Meeste stemmen)40%
- Avondje uit20%
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Atelier des Ors Villa Primerose mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bespaar 38%
Deelt Pioenroos · Roze peper
Deelt Grapefruit · Roze peper
Deelt Grapefruit · Bergamot
- Bespaar 36%
Deelt Grapefruit · Roze peper
Deelt Roze peper · Ceder
Deelt Pioenroos · Jasmijn
- Klantfavoriet
Deelt Grapefruit · Bergamot
Deelt Pioenroos · Roze peper
Combineer met
Atelier des Ors Villa Primerose + een van deze
- Bespaar 35%
Voegt Sandelhout · Citroen toe
Voegt Sandelhout · Patchoeli toe
Voegt Vetiver · Sandelhout toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Sandelhout · Lavendel toe
Meer van Atelier des Ors
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 38%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Atelier des Ors Villa Primerose naar?
Atelier des Ors Villa Primerose opent met Bergamot, Grapefruit en Roze peper. In het hart vind je Jasmijn, Pioenroos en Roos. Het droogt af naar Amber, Ceder en Witte musk.
Blijft Atelier des Ors Villa Primerose lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (55% van de stemmen), en 68% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (55% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Atelier des Ors Villa Primerose geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 15% van de seizoensstemmen.
Is Atelier des Ors Villa Primerose geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het goed voor de winter: de winter krijgt 30% van de seizoensstemmen, vlak achter het seizoen met de meeste stemmen.
Is Atelier des Ors Villa Primerose voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 60% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 40% naar overdag of kantoor.
Kan ik Atelier des Ors Villa Primerose op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 5% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Atelier des Ors Villa Primerose?
Villa Primerose is gemaakt door Atelier des Ors. De parfumeur is Marie Salamagne. Het kwam uit in 2018.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Atelier des Ors Villa Primerose dragen?
Een 10ml-decant van Atelier des Ors Villa Primerose bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Atelier des Ors kan ik proberen?
Naast Atelier des Ors Villa Primerose heeft 10ML ook Lune Feline, Rouge Saray en Crepuscule des Ames van Atelier des Ors, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Atelier des Ors Villa Primerose het originele parfum?
Ja. Elke decant van Atelier des Ors Villa Primerose wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Atelier des Ors, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







