Diptyque Fleur de Peau
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Fleur de Peau by Diptyque is a soft, skin-close musk with a powdery floral edge. Aldehydes lift the opening, and pepper and bergamot add a sharp, brief lift, calmed by angelica. Iris and Turkish rose sit at the centre, powdery rather than sweet, before musk, ambrette, ambergris and sandalwood settle it into something close and clean. Released in 2018, it is worn equally by men and women, and it suits anyone who prefers a fragrance that reads as skin rather than perfume. Voters wear it year-round, mostly during the day. Most wearers vote its longevity moderate, and most also call the sillage moderate, so it sits near you rather than announcing itself. A 3ml decant is enough to wear it daily for a week and see how it settles on you.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Fleur de Peau
Fleur de Peau vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Aldehyden
- Engelwortel
- Bergamot
- Roze peper
- Hartna een paar minuten
- Iris
- Turkse roos
- Basiswat blijft hangen
- Grijze amber
- Ambrette
- Muskus
- Sandelhout
- Merk
- Diptyque
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Diptyque Fleur de Peau, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Hoofdakkoordenmuskusachtig, poederig, bloemig, schoon
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
- Aldehyden
- Engelwortel
- Bergamot
- Roze peper
Hart15 min – 2 uur
- Iris
- Turkse roos
Basis2 uur – 3–6 uur
- Grijze amber
- Ambrette
- Muskus
- Sandelhout
- Houdt aan
- 3–6 uur
- Matig
- Sillage
- Gemiddeld, 2 van 4
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 50%Matig
Sillage
Meeste stemmen: 50%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 30%Lente
Moment van de dag
Meeste stemmen: 70%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 1.534 stemmen
- Zeer zwak3%46 stemmen
- Zwak15%230 stemmen
- Matig (Meeste stemmen)50%767 stemmen
- Langdurig27%414 stemmen
- Eeuwig5%77 stemmen
Sillage, 1.534 stemmen
- Intiem30%460 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)50%767 stemmen
- Sterk17%261 stemmen
- Enorm3%46 stemmen
Seizoen, 1.534 stemmen
- Lente (Meeste stemmen)30%460 stemmen
- Zomer25%383 stemmen
- Herfst25%384 stemmen
- Winter20%307 stemmen
Moment van de dag, 1.534 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)70%1.074 stemmen
- Kantoor0%0 stemmen
- Avond0%0 stemmen
- Avondje uit30%460 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Diptyque Fleur de Peau mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bespaar 38%
Deelt Ambrette · Aldehyden
Deelt Aldehyden · Grijze amber
Deelt Engelwortel · Ambrette
- Klantfavoriet
Deelt Engelwortel · Ambrette
Deelt Engelwortel · Roze peper
Deelt Ambrette · Grijze amber
- Bespaar 35%
Deelt Grijze amber · Iris
Deelt Aldehyden · Grijze amber
Combineer met
Diptyque Fleur de Peau + een van deze
- Bespaar 37%
Voegt Patchoeli · Vanille toe
Voegt Jasmijn · Labdanum toe
Voegt Zwarte bes · Patchoeli toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Citroen · Jasmijn toe
Meer van Diptyque
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 37%
- Bespaar 37%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Diptyque Fleur de Peau naar?
Diptyque Fleur de Peau opent met Aldehyden, Engelwortel, Bergamot en Roze peper. In het hart vind je Iris en Turkse roos. Het droogt af naar Grijze amber, Ambrette, Muskus en Sandelhout. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als muskusachtig, poederig, bloemig en schoon.
Blijft Diptyque Fleur de Peau lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (50% van de stemmen), en 32% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (50% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Diptyque Fleur de Peau geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor lente en herfst, maar de zomer krijgt toch nog 25% van de seizoensstemmen.
Is Diptyque Fleur de Peau geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere seizoenen, maar de winter krijgt toch nog 20% van de seizoensstemmen.
Is Diptyque Fleur de Peau voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 70% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 30% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Diptyque Fleur de Peau op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 0% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Diptyque Fleur de Peau?
Fleur de Peau is gemaakt door Diptyque. Het kwam uit in 2018.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Diptyque Fleur de Peau dragen?
Een 10ml-decant van Diptyque Fleur de Peau bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Diptyque kan ik proberen?
Naast Diptyque Fleur de Peau heeft 10ML ook Philosykos, L'Eau Papier en Do Son van Diptyque, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Diptyque Fleur de Peau het originele parfum?
Ja. Elke decant van Diptyque Fleur de Peau wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Diptyque, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







