Ex Nihilo · Extrait de Parfum
Ex Nihilo Blue Talisman Extrait de Parfum
Betaal op jouw manier met
of 3 renteloze betalingen van€ 52,33met0% rente
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Blue Talisman Extrait de Parfum by Ex Nihilo takes a citrus-and-woods idea and turns the volume up. Pear and bergamot open it juicy and bright, before orange blossom and jasmine sambac soften the middle. Amberwood, ambrofix, sandalwood, vanilla and musk shape a warm, ambery base that reads as contemporary rather than heavy. Released in 2024 as an extrait de parfum, it suits men and women who want more presence than a lighter version gives. Summer is its season, worn by day and carried into the evening. The longevity vote leans eternal. Most wearers call the sillage strong, so it carries further than a light spray. A 3ml decant tells you quickly whether that presence suits you.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Blue Talisman Extrait de Parfum
Blue Talisman Extrait de Parfum vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Hartna een paar minuten
- Sambac-jasmijn
- Oranjebloesem
- Basiswat blijft hangen
- Amberhout
- Ambrofix
- Muskus
- Sandelhout
- Vanille
- Merk
- Ex Nihilo
- Concentratie
- Extrait de Parfum
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Ex Nihilo Blue Talisman Extrait de Parfum, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
Hart15 min – 2 uur
- Sambac-jasmijn
- Oranjebloesem
Basis2 uur – 12+ uur
- Amberhout
- Ambrofix
- Muskus
- Sandelhout
- Vanille
- Houdt aan
- 12+ uur
- Eeuwig
- Sillage
- Sterk, 3 van 4
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 43%Eeuwig
Sillage
Meeste stemmen: 50%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 45%Zomer
Moment van de dag
Meeste stemmen: 40%Avond
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid
- Zeer zwak0%
- Zwak2%
- Matig15%
- Langdurig40%
- Eeuwig (Meeste stemmen)43%
Sillage
- Intiem5%
- Gemiddeld30%
- Sterk (Meeste stemmen)50%
- Enorm15%
Seizoen
- Lente20%
- Zomer (Meeste stemmen)45%
- Herfst25%
- Winter10%
Moment van de dag
- Overdag35%
- Kantoor5%
- Avond (Meeste stemmen)40%
- Avondje uit20%
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Ex Nihilo Blue Talisman Extrait de Parfum mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Ambrofix · Amberhout
- Bijna uitverkocht
Deelt Oranjebloesem · Bergamot
Deelt Ambrofix · Oranjebloesem
Deelt Amberhout · Sandelhout
- Bespaar 36%
Deelt Ambrofix · Oranjebloesem
Deelt Amberhout · Sambac-jasmijn
Deelt Oranjebloesem · Sambac-jasmijn
- Bespaar 38%
Deelt Amberhout · Sambac-jasmijn
Combineer met
Ex Nihilo Blue Talisman Extrait de Parfum + een van deze
Voegt Roos · Amber toe
Voegt Neroli · Tonkaboon toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Lavendel · Roos toe
Voegt Mandarijn · Amber toe
Meer van Ex Nihilo
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 38%
- Bespaar 36%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Ex Nihilo Blue Talisman Extrait de Parfum naar?
Ex Nihilo Blue Talisman Extrait de Parfum opent met Bergamot en Peer. In het hart vind je Sambac-jasmijn en Oranjebloesem. Het droogt af naar Amberhout, Ambrofix, Muskus en Sandelhout.
Blijft Ex Nihilo Blue Talisman Extrait de Parfum lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als eeuwig (43% van de stemmen), en 83% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (50% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Ex Nihilo Blue Talisman Extrait de Parfum geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: zomer is het seizoen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 45% van de seizoensstemmen.
Is Ex Nihilo Blue Talisman Extrait de Parfum geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 10% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Ex Nihilo Blue Talisman Extrait de Parfum voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 60% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 40% naar overdag of kantoor.
Kan ik Ex Nihilo Blue Talisman Extrait de Parfum op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 5% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Ex Nihilo Blue Talisman Extrait de Parfum?
Blue Talisman Extrait de Parfum is gemaakt door Ex Nihilo. Het kwam uit in 2024. De concentratie is Extrait de Parfum.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Ex Nihilo Blue Talisman Extrait de Parfum dragen?
Een 10ml-decant van Ex Nihilo Blue Talisman Extrait de Parfum bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Ex Nihilo kan ik proberen?
Naast Ex Nihilo Blue Talisman Extrait de Parfum heeft 10ML ook Lust in Paradise Extrait, Blue Talisman en Lust in Paradise van Ex Nihilo, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Ex Nihilo Blue Talisman Extrait de Parfum het originele parfum?
Ja. Elke decant van Ex Nihilo Blue Talisman Extrait de Parfum wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Ex Nihilo, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







