Louis Vuitton Ombre Nomade
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Ombre Nomade by Louis Vuitton is oud at full volume: smoky, leathery and dark, with a streak of raspberry to keep it human. Raspberry and oud arrive together, sweet and tarry at once. Rose and geranium add a spiced floral middle, warmed by saffron. The base is incense and benzoin, resinous and faintly sweet, and it keeps the smoke glowing rather than harsh. Released in 2018, it is shared by men and women, and it suits anyone who wants a scent with gravity. Voters keep it for winter, for evenings and for nights. The community votes it eternal on longevity and strong on sillage, so a single spray goes a long way. Wear a 3ml decant on a cold night first; you will know by morning.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Ombre Nomade
Ombre Nomade vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Merk
- Louis Vuitton
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Louis Vuitton Ombre Nomade, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 55%Eeuwig
Sillage
Meeste stemmen: 60%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 61%Winter
Moment van de dag
Meeste stemmen: 58%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid
- Zeer zwak1%
- Zwak2%
- Matig6%
- Langdurig36%
- Eeuwig (Meeste stemmen)55%
Sillage
- Intiem0%
- Gemiddeld30%
- Sterk (Meeste stemmen)60%
- Enorm10%
Seizoen, 102 stemmen
- Lente7%7 stemmen
- Zomer2%2 stemmen
- Herfst30%31 stemmen
- Winter (Meeste stemmen)61%62 stemmen
Moment van de dag
- Overdag6%
- Kantoor1%
- Avond35%
- Avondje uit (Meeste stemmen)58%
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Louis Vuitton Ombre Nomade mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Framboos · Geranium
Deelt Geranium · Oud
- Bespaar 37%
Deelt Benzoë · Oud
Deelt Benzoë · Oud
Deelt Wierook · Benzoë
- Klantfavoriet
Deelt Benzoë · Oud
Deelt Oud · Saffraan
Deelt Wierook · Geranium
Combineer met
Louis Vuitton Ombre Nomade + een van deze
- Bijna uitverkocht
Voegt Leer · Patchoeli toe
Voegt Labdanum · Jasmijn toe
Voegt Leer · Labdanum toe
- Bespaar 37%
Voegt Muskus · Patchoeli toe
Meer van Louis Vuitton
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 36%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Louis Vuitton Ombre Nomade naar?
Louis Vuitton Ombre Nomade opent met Oud en Framboos. In het hart vind je Geranium, Roos en Saffraan. Het droogt af naar Benzoë en Wierook.
Blijft Louis Vuitton Ombre Nomade lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als eeuwig (55% van de stemmen), en 91% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (60% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Louis Vuitton Ombre Nomade geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor winter; de zomer krijgt slechts 2% van de seizoensstemmen.
Is Louis Vuitton Ombre Nomade geschikt voor de winter?
Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 61% van de seizoensstemmen.
Is Louis Vuitton Ombre Nomade voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 93% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 7% naar overdag of kantoor.
Kan ik Louis Vuitton Ombre Nomade op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 1% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Louis Vuitton Ombre Nomade?
Ombre Nomade is gemaakt door Louis Vuitton. Het kwam uit in 2018.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Louis Vuitton Ombre Nomade dragen?
Een 10ml-decant van Louis Vuitton Ombre Nomade bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Louis Vuitton kan ik proberen?
Naast Louis Vuitton Ombre Nomade heeft 10ML ook Imagination, Pacific Chill en L'Immensité van Louis Vuitton, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Louis Vuitton Ombre Nomade het originele parfum?
Ja. Elke decant van Louis Vuitton Ombre Nomade wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Louis Vuitton, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







