Creed Royal Princess Oud
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Royal Princess Oud by Creed is a soft floral oud with a regal, velvety feel. Bergamot, violet and rose open it gently, more petals than citrus. The heart grows richer with iris and jasmine, while patchouli and vanilla give it warmth and a smooth sweetness. In the base, oud meets sandalwood, benzoin and styrax, turning the finish resinous and deep but never harsh. It is a scent for dressing up: winter evenings, celebrations and nights when you want to feel polished. Anyone who has found oud too dark or too dry should try this softer, more floral side of it. A 3ml decant lets you wear it to a few special occasions before you decide on the bottle.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Royal Princess Oud
Royal Princess Oud vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Basiswat blijft hangen
- Merk
- Creed
- Geurprofiel
- Unisex
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Creed Royal Princess Oud, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 52%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 56%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 41%Winter
Moment van de dag
Meeste stemmen: 44%Avond
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 288 stemmen
- Zeer zwak3%8 stemmen
- Zwak9%25 stemmen
- Matig23%65 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)52%150 stemmen
- Eeuwig14%40 stemmen
Sillage, 250 stemmen
- Intiem6%15 stemmen
- Gemiddeld26%65 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)56%140 stemmen
- Enorm12%30 stemmen
Seizoen, 229 stemmen
- Lente12%28 stemmen
- Zomer7%16 stemmen
- Herfst39%90 stemmen
- Winter (Meeste stemmen)41%95 stemmen
Moment van de dag, 193 stemmen
- Overdag13%25 stemmen
- Kantoor9%18 stemmen
- Avond (Meeste stemmen)44%85 stemmen
- Avondje uit34%65 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Creed Royal Princess Oud mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Klantfavoriet
Deelt Viooltje · Benzoë
Deelt Benzoë · Agarhout (oud)
Deelt Viooltje · Iris
Deelt Viooltje · Benzoë
- Bespaar 36%
Deelt Agarhout (oud) · Roos
Deelt Viooltje · Iris
Deelt Agarhout (oud) · Roos
- Bespaar 38%
Deelt Viooltje · Iris
Combineer met
Creed Royal Princess Oud + een van deze
- Bespaar 37%
Voegt Muskus · Lavendel toe
Voegt Muskus · Saffraan toe
Voegt Muskus · Citroen toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Tonkaboon · Kardemom toe
Meer van Creed
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 35%
- Bespaar 38%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Creed Royal Princess Oud naar?
Creed Royal Princess Oud opent met Bergamot, Roos en Viooltje. In het hart vind je Iris, Jasmijn, Patchoeli en Vanille. Het droogt af naar Agarhout (oud), Benzoë, Sandelhout en Styrax.
Blijft Creed Royal Princess Oud lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (52% van de stemmen), en 66% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (56% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Creed Royal Princess Oud geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 7% van de seizoensstemmen.
Is Creed Royal Princess Oud geschikt voor de winter?
Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 41% van de seizoensstemmen.
Is Creed Royal Princess Oud voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 78% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 22% naar overdag of kantoor.
Kan ik Creed Royal Princess Oud op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 9% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Creed Royal Princess Oud?
Royal Princess Oud is gemaakt door Creed.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Creed Royal Princess Oud dragen?
Een 10ml-decant van Creed Royal Princess Oud bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Creed kan ik proberen?
Naast Creed Royal Princess Oud heeft 10ML ook Aventus, Green Irish Tweed en Silver Mountain Water van Creed, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Creed Royal Princess Oud het originele parfum?
Ja. Elke decant van Creed Royal Princess Oud wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Creed, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







