Ex Nihilo Demon Dancer
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Demon Dancer van Ex Nihilo opent snel: bergamot, bloedsinaasappel, pepermunt en rabarber knetteren samen in een bruisende, bijna wrange citrusstoot. Oranjebloesem en zwarte bes brengen een fruitig-bloemige puls in het hart, voordat een moderne basis van musk, tonkaboon, ambrofix, georgywood en akigalawood het overneemt. Jordi Fernandez maakte hem unisex, en hij staat goed bij iedereen die een heldere, energieke geur wil in plaats van iets stils. Mensen grijpen er in zomer en lente naar, vooral voor overdag en op kantoor. Volgens de community helt de geurduur naar langdurig en de sillage naar sterk, dus met een paar sprays kom je de werkdag door. Een 3ml-decant is genoeg om zijn citrus- en houtenergie te testen voordat je voor meer kiest.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Demon Dancer
Demon Dancer vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
Het oordeel van de community
Demon Dancer brengt bergamot, bloedsinaasappel en pepermunt naar oranjebloesem en zwarte bes en eindigt op houtachtige basisnoten. De leidende mening is langdurig met sterke sillage, al vinden sommigen beide gematigd. De frisse citrusstijl past bij zomerdagen, en lente en kantoor werken ook goed.
Samengevat met AI uit beoordelingen van parfumcommunity’s
- Topeerste indruk
- Bergamot
- Bloedsinaasappel
- Pepermunt
- Rabarber
- Hartna een paar minuten
- Zwarte bes
- Oranjebloesem
- Merk
- Ex Nihilo
- Parfumeur
- Jordi Fernandez
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Ex Nihilo Demon Dancer, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Hoofdakkoordencitrus, fris, fruitig, aromatisch, houtig
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 42%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 44%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 39%Zomer
Moment van de dag
Meeste stemmen: 39%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 330 stemmen
- Zeer zwak2%8 stemmen
- Zwak7%22 stemmen
- Matig27%90 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)42%140 stemmen
- Eeuwig21%70 stemmen
Sillage, 343 stemmen
- Intiem5%18 stemmen
- Gemiddeld32%110 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)44%150 stemmen
- Enorm19%65 stemmen
Seizoen, 223 stemmen
- Lente37%82 stemmen
- Zomer (Meeste stemmen)39%88 stemmen
- Herfst16%35 stemmen
- Winter8%18 stemmen
Moment van de dag, 223 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)39%88 stemmen
- Kantoor31%70 stemmen
- Avond20%45 stemmen
- Avondje uit9%20 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Ex Nihilo Demon Dancer mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Georgywood · Ambrofix
- Bijna uitverkocht
Deelt Georgywood · Akigalawood
Deelt Ambrofix · Akigalawood
Deelt Ambrofix · Zwarte bes
Deelt Ambrofix · Akigalawood
Deelt Pepermunt · Oranjebloesem
- Bespaar 37%
Deelt Ambrofix · Akigalawood
Deelt Rabarber · Bergamot
Combineer met
Ex Nihilo Demon Dancer + een van deze
- Bijna uitverkocht
Voegt Neroli · Roos toe
Voegt Vanille · Mandarijn toe
Voegt Sandelhout · Ceder toe
- Bespaar 37%
Voegt Citroen · Amber toe
Meer van Ex Nihilo
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 37%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Ex Nihilo Demon Dancer naar?
Ex Nihilo Demon Dancer opent met Bergamot, Bloedsinaasappel, Pepermunt en Rabarber. In het hart vind je Zwarte bes en Oranjebloesem. Het droogt af naar Akigalawood, Ambrofix, Georgywood en Muskus. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als citrus, fris, fruitig, aromatisch en houtig.
Blijft Ex Nihilo Demon Dancer lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (42% van de stemmen), en 64% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (44% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Ex Nihilo Demon Dancer geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: lente en zomer zijn de seizoenen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 39% van de seizoensstemmen.
Is Ex Nihilo Demon Dancer geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 8% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Ex Nihilo Demon Dancer voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 71% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 29% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Ex Nihilo Demon Dancer op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere momenten van de dag, maar kantoor krijgt toch nog 31% van de stemmen voor het moment van de dag.
Wie maakt Ex Nihilo Demon Dancer?
Demon Dancer is gemaakt door Ex Nihilo. De parfumeur is Jordi Fernandez. Het kwam uit in 2026.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Ex Nihilo Demon Dancer dragen?
Een 10ml-decant van Ex Nihilo Demon Dancer bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Ex Nihilo kan ik proberen?
Naast Ex Nihilo Demon Dancer heeft 10ML ook Lust in Paradise Extrait, Blue Talisman Extrait de Parfum en Blue Talisman van Ex Nihilo, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Ex Nihilo Demon Dancer het originele parfum?
Ja. Elke decant van Ex Nihilo Demon Dancer wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Ex Nihilo, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







