Ex Nihilo The Hedonist Extrait
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
The Hedonist Extrait, from Ex Nihilo, opens sharp with citrus and turns darker and more woody through the drydown. Bergamot, ginger and grapefruit lead, tart and quick. Akigalawood, cedarwood and lychee follow in the heart, an odd, likeable pairing of fruit against timber. Patchouli, amberwood, tonka bean and vetiver hold the base, warm and faintly sweet. Perfumer Jordi Fernandez built it as a citrus, aromatic woody scent, launched in 2024 for men and women who want more weight behind their citrus. Voters keep it for fall and winter, strictly after dark. The community is decisive here: most wearers call it long-lasting, and most also vote its sillage strong. A 3ml decant across a few late nights tells you quickly if it belongs in your rotation.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met The Hedonist Extrait
The Hedonist Extrait vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Merk
- Ex Nihilo
- Parfumeur
- Jordi Fernandez
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Ex Nihilo The Hedonist Extrait, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Hoofdakkoordenhoutig, aromatisch, citrus
Wat je ruikt
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Sterk, 3 van 4
- Wanneer te dragen
Moment van de dagAvondje uit
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 55%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 55%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 35%Herfst
Moment van de dag
Meeste stemmen: 65%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid
- Zeer zwak2%
- Zwak5%
- Matig20%
- Langdurig (Meeste stemmen)55%
- Eeuwig18%
Sillage
- Intiem5%
- Gemiddeld25%
- Sterk (Meeste stemmen)55%
- Enorm15%
Seizoen
- Lente20%
- Zomer15%
- Herfst (Meeste stemmen)35%
- Winter30%
Moment van de dag
- Overdag35%
- Kantoor0%
- Avond0%
- Avondje uit (Meeste stemmen)65%
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Ex Nihilo The Hedonist Extrait mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Akigalawood · Tonkaboon
Deelt Grapefruit · Vetiver
- Klantfavoriet
Deelt Grapefruit · Gember
Deelt Amberhout · Akigalawood
Deelt Grapefruit · Gember
Deelt Amberhout · Akigalawood
Deelt Akigalawood · Gember
- Bespaar 37%
Deelt Lychee · Cederhout
Combineer met
Ex Nihilo The Hedonist Extrait + een van deze
- Bijna uitverkocht
Voegt Citroen · Lavendel toe
Voegt Kardemom · Citroen toe
Voegt Kardemom · Vanille toe
- Bespaar 34%
Voegt Mandarijn · Citroen toe
Meer van Ex Nihilo
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 38%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Ex Nihilo The Hedonist Extrait naar?
Ex Nihilo The Hedonist Extrait opent met Bergamot, Gember en Grapefruit. In het hart vind je Akigalawood, Cederhout en Lychee. Het droogt af naar Amberhout, Patchoeli, Tonkaboon en Vetiver. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als houtig, aromatisch en citrus.
Blijft Ex Nihilo The Hedonist Extrait lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (55% van de stemmen), en 73% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (55% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Ex Nihilo The Hedonist Extrait geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 15% van de seizoensstemmen.
Is Ex Nihilo The Hedonist Extrait geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het goed voor de winter: de winter krijgt 30% van de seizoensstemmen, vlak achter het seizoen met de meeste stemmen.
Is Ex Nihilo The Hedonist Extrait voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 65% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 35% naar overdag of kantoor.
Kan ik Ex Nihilo The Hedonist Extrait op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 0% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Ex Nihilo The Hedonist Extrait?
The Hedonist Extrait is gemaakt door Ex Nihilo. De parfumeur is Jordi Fernandez. Het kwam uit in 2024.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Ex Nihilo The Hedonist Extrait dragen?
Een 10ml-decant van Ex Nihilo The Hedonist Extrait bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Ex Nihilo kan ik proberen?
Naast Ex Nihilo The Hedonist Extrait heeft 10ML ook Lust in Paradise Extrait, Blue Talisman Extrait de Parfum en Blue Talisman van Ex Nihilo, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Ex Nihilo The Hedonist Extrait het originele parfum?
Ja. Elke decant van Ex Nihilo The Hedonist Extrait wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Ex Nihilo, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







