Ex Nihilo Lust in Paradise Extrait
Betaal op jouw manier met
of 3 renteloze betalingen van€ 59,33met0% rente
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Lust in Paradise Extrait van Ex Nihilo, uitgebracht in 2026, opent helder en licht gekruid: zwarte bes, gember, roze peper en rosyfolia geven hem een sappige, aromatische frisheid. Roos, sambac-jasmijn en petalia vormen een modern, stralend bloemenhart, zacht in plaats van zwaar. De basis wordt schoon en muskusachtig, met cederhout, akigalawood en ambrofix achter het fruit en de bloemen. Hij is bewust unisex en past bij wie fruit en kruiden wil boven iets poederachtigs of ouderwets. Stemmers dragen hem in zomer en lente, zowel overdag als ’s nachts. Bij de geurduur kiest de stem duidelijk voor langdurig, en bij de sillage net zo duidelijk voor sterk. Met een 3ml-decant kom je makkelijk door een week warme dagen en nachten.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Lust in Paradise Extrait
Lust in Paradise Extrait vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
Het oordeel van de community
Voor de meesten is Lust in Paradise Extrait langdurig met een sterke sillage. De geur opent met zwarte bes en gember, waarna roos en jasmijn overgaan in een houtige basis. Sommigen vinden geurduur en sillage allebei gematigd. Het bloemige, houtige karakter past bij zomernachten, en lentedagen werken ook.
Samengevat met AI uit beoordelingen van parfumcommunity’s
- Topeerste indruk
- Zwarte bes
- Gember
- Roze peper
- Rosyfolia
- Hartna een paar minuten
- Sambac-jasmijn
- Petalia
- Roos
- Basiswat blijft hangen
- Akigalawood
- Ambrofix
- Cederhout
- Muskus
- Merk
- Ex Nihilo
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Ex Nihilo Lust in Paradise Extrait, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Hoofdakkoordenbloemig, houtig, musk
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
- Zwarte bes
- Gember
- Roze peper
- Rosyfolia
Hart15 min – 2 uur
- Sambac-jasmijn
- Petalia
- Roos
Basis2 uur – 7–12 uur
- Akigalawood
- Ambrofix
- Cederhout
- Muskus
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Sterk, 3 van 4
- Wanneer te dragen
SeizoenZomer
Moment van de dagAvondje uitOverdag
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 52%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 50%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 40%Zomer
Moment van de dag
Meeste stemmen: 55%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 106 stemmen
- Zeer zwak3%3 stemmen
- Zwak8%8 stemmen
- Matig24%25 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)52%55 stemmen
- Eeuwig14%15 stemmen
Sillage
- Intiem5%
- Gemiddeld30%
- Sterk (Meeste stemmen)50%
- Enorm15%
Seizoen
- Lente30%
- Zomer (Meeste stemmen)40%
- Herfst20%
- Winter10%
Moment van de dag
- Overdag45%
- Kantoor0%
- Avond0%
- Avondje uit (Meeste stemmen)55%
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Ex Nihilo Lust in Paradise Extrait mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bespaar 30%
Deelt Petalia · Roze peper
Deelt Ambrofix · Akigalawood
Deelt Ambrofix · Akigalawood
- Bespaar 37%
Deelt Ambrofix · Akigalawood
Deelt Ambrofix · Zwarte bes
Deelt Ambrofix · Akigalawood
- Klantfavoriet
Deelt Zwarte bes · Roze peper
Deelt Akigalawood · Gember
Combineer met
Ex Nihilo Lust in Paradise Extrait + een van deze
Voegt Bergamot · Vetiver toe
Voegt Sandelhout · Patchoeli toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Bergamot · Sandelhout toe
Voegt Amber · Mandarijn toe
Meer van Ex Nihilo
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 38%
- Bespaar 37%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Ex Nihilo Lust in Paradise Extrait naar?
Ex Nihilo Lust in Paradise Extrait opent met Zwarte bes, Gember, Roze peper en Rosyfolia. In het hart vind je Sambac-jasmijn, Petalia en Roos. Het droogt af naar Akigalawood, Ambrofix, Cederhout en Muskus. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als bloemig, houtig en musk.
Blijft Ex Nihilo Lust in Paradise Extrait lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (52% van de stemmen), en 66% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (50% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Ex Nihilo Lust in Paradise Extrait geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: zomer is het seizoen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 40% van de seizoensstemmen.
Is Ex Nihilo Lust in Paradise Extrait geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 10% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.
Is Ex Nihilo Lust in Paradise Extrait voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het zowel overdag als ’s avonds: 45% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 55% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Ex Nihilo Lust in Paradise Extrait op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 0% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Ex Nihilo Lust in Paradise Extrait?
Lust in Paradise Extrait is gemaakt door Ex Nihilo. Het kwam uit in 2026.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Ex Nihilo Lust in Paradise Extrait dragen?
Een 10ml-decant van Ex Nihilo Lust in Paradise Extrait bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Ex Nihilo kan ik proberen?
Naast Ex Nihilo Lust in Paradise Extrait heeft 10ML ook Blue Talisman Extrait de Parfum, Blue Talisman en Lust in Paradise van Ex Nihilo, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Ex Nihilo Lust in Paradise Extrait het originele parfum?
Ja. Elke decant van Ex Nihilo Lust in Paradise Extrait wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Ex Nihilo, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







