Hermès Eau des Merveilles
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Eau des Merveilles by Hermès is a bright, resinous woody scent that glows rather than blooms. Lemon and orange open it with a zesty snap, and elemi gives the citrus a faintly peppery shimmer. In the middle, amber warms things up while pepper, pink pepper and a little violet keep it lively. The base turns dry and outdoorsy: fir, cedar, vetiver and oakmoss, rounded by sweet benzoin. It dates from 2004 and is mostly worn by women, though its crisp woods sit easily on anyone. Voters like it in autumn, for daytime and office hours. Its longevity vote leans moderate, and the sillage vote leans the same way. Try a 3ml decant through a week of cool days and see if it grows on you.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Eau des Merveilles
Eau des Merveilles vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Elemihars
- Citroen
- Sinaasappel
- Hartna een paar minuten
- Merk
- Hermès
- Geurprofiel
- Voor dames
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Hermès Eau des Merveilles, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
- Elemihars
- Citroen
- Sinaasappel
Hart15 min – 2 uur
Basis2 uur – 3–6 uur
- Houdt aan
- 3–6 uur
- Matig
- Sillage
- Gemiddeld, 2 van 4
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 42%Matig
Sillage
Meeste stemmen: 49%Gemiddeld
Seizoen
Meeste stemmen: 49%Herfst
Moment van de dag
Meeste stemmen: 46%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 2.309 stemmen
- Zeer zwak5%111 stemmen
- Zwak7%167 stemmen
- Matig (Meeste stemmen)42%973 stemmen
- Langdurig36%826 stemmen
- Eeuwig10%232 stemmen
Sillage, 2.739 stemmen
- Intiem19%511 stemmen
- Gemiddeld (Meeste stemmen)49%1.336 stemmen
- Sterk21%574 stemmen
- Enorm12%318 stemmen
Seizoen, 2.309 stemmen
- Lente25%581 stemmen
- Zomer6%128 stemmen
- Herfst (Meeste stemmen)49%1.135 stemmen
- Winter20%465 stemmen
Moment van de dag, 2.309 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)46%1.052 stemmen
- Kantoor30%691 stemmen
- Avond19%447 stemmen
- Avondje uit5%119 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Hermès Eau des Merveilles mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Sinaasappel · Eikenmos
Deelt Elemihars · Benzoë
- Sale · 10% korting
Deelt Benzoë · Amber
Deelt Sinaasappel · Eikenmos
Deelt Peper · Eikenmos
Deelt Eikenmos · Viooltje
- Bijna uitverkocht
Deelt Sinaasappel · Amber
Deelt Eikenmos · Viooltje
Combineer met
Hermès Eau des Merveilles + een van deze
Voegt Bergamot · Jasmijn toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Muskus · Bergamot toe
Voegt Patchoeli · Bergamot toe
Voegt Jasmijn · Roos toe
Meer van Hermès
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 38%
- Bespaar 38%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Hermès Eau des Merveilles naar?
Hermès Eau des Merveilles opent met Elemihars, Citroen en Sinaasappel. In het hart vind je Amber, Peper, Roze peper en Viooltje. Het droogt af naar Benzoë, Ceder, Spar en Madagaskarvetiver.
Blijft Hermès Eau des Merveilles lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (42% van de stemmen), en 46% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (49% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Hermès Eau des Merveilles geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst; de zomer krijgt slechts 6% van de seizoensstemmen.
Is Hermès Eau des Merveilles geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere seizoenen, maar de winter krijgt toch nog 20% van de seizoensstemmen.
Is Hermès Eau des Merveilles voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 75% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 25% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Hermès Eau des Merveilles op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere momenten van de dag, maar kantoor krijgt toch nog 30% van de stemmen voor het moment van de dag.
Wie maakt Hermès Eau des Merveilles?
Eau des Merveilles is gemaakt door Hermès. Het kwam uit in 2004.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Hermès Eau des Merveilles dragen?
Een 10ml-decant van Hermès Eau des Merveilles bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Hermès kan ik proberen?
Naast Hermès Eau des Merveilles heeft 10ML ook Terre d'Hermès, Un Jardin Sur Le Nil en Un Jardin en Méditerranée van Hermès, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Hermès Eau des Merveilles het originele parfum?
Ja. Elke decant van Hermès Eau des Merveilles wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Hermès, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







