Hermès Eau des Merveilles, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

Eau des Merveilles van Hermès, flacon met de belangrijkste geurnoten: Elemihars, Citroen en Amber
  1. Eerste spray0–15 min

  2. Hart15 min – 2 uur

  3. Basis2 uur – 3–6 uur

Houdt aan
3–6 uur
Matig
Sillage
Gemiddeld, 2 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenHerfst

Moment van de dagOverdag

Het best voorWerk

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 42%Matig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 49%Gemiddeld

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 49%Herfst

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 46%Overdag

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid, 2.309 stemmen

  • Zeer zwak5%111 stemmen
  • Zwak7%167 stemmen
  • Matig (Meeste stemmen)42%973 stemmen
  • Langdurig36%826 stemmen
  • Eeuwig10%232 stemmen

Sillage, 2.739 stemmen

  • Intiem19%511 stemmen
  • Gemiddeld (Meeste stemmen)49%1.336 stemmen
  • Sterk21%574 stemmen
  • Enorm12%318 stemmen

Seizoen, 2.309 stemmen

  • Lente25%581 stemmen
  • Zomer6%128 stemmen
  • Herfst (Meeste stemmen)49%1.135 stemmen
  • Winter20%465 stemmen

Moment van de dag, 2.309 stemmen

  • Overdag (Meeste stemmen)46%1.052 stemmen
  • Kantoor30%691 stemmen
  • Avond19%447 stemmen
  • Avondje uit5%119 stemmen

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 10,08Eerder € 15,90BESPAAR 37%
    • Per ml: € 3,36/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 76,95Eerder € 170,90BESPAAR 55%
    • Per ml: € 2,57/ml24% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Hermès Eau des Merveilles mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Decant van Xerjoff Levar del Sole

    Xerjoff

    Levar del Sole

    3ml: was € 14,90, nu € 9,27

    Deelt Sinaasappel · Eikenmos

  • Decant van Roja Dove Elysium Absolue Pour Femme

    Roja Dove

    Elysium Absolue Pour Femme

    3ml: was € 56,90, nu € 35,91

    Deelt Elemihars · Benzoë

  • Sale · 10% korting
    Decant van Valentino Donna Born In Roma Intense

    Valentino

    Valentino Donna Born In Roma Intense

    3ml: was € 9,90, nu € 8,91, 10% korting

    Deelt Benzoë · Amber

  • Decant van Chloé Nomade

    Chloé

    Nomade

    3ml: was € 14,90, nu € 9,63

    Deelt Sinaasappel · Eikenmos

  • Decant van Perles de Lalique

    Lalique

    Perles de Lalique

    3ml: was € 9,90, nu € 6,90

    Deelt Peper · Eikenmos

  • Decant van Burberry Her

    Burberry

    Burberry Her

    3ml: was € 13,90, nu € 8,91

    Deelt Eikenmos · Viooltje

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Parfums de Marly Safanad

    Parfums de Marly

    Safanad

    3ml: was € 21,90, nu € 14,04

    Deelt Sinaasappel · Amber

  • Decant van Mancera Feminity

    Mancera

    Feminity

    3ml: was € 9,90, nu € 6,57

    Deelt Eikenmos · Viooltje

Combineer met

Hermès Eau des Merveilles + een van deze

  • Decant van Armaf Club de Nuit Woman

    Armaf

    Club de Nuit Woman

    3ml: was € 9,90, nu € 6,90

    Voegt Bergamot · Jasmijn toe

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Xerjoff More Than Words

    Xerjoff

    More Than Words

    3ml: was € 15,90, nu € 9,99

    Voegt Muskus · Bergamot toe

  • Decant van Lancôme Idôle

    Lancôme

    Idôle

    3ml: was € 10,90, nu € 7,02

    Voegt Patchoeli · Bergamot toe

  • Decant van Guerlain La Petite Robe Noire Eau de Parfum Intense

    Guerlain

    La Petite Robe Noire Eau de Parfum Intense

    3ml: was € 13,90, nu € 8,64

    Voegt Jasmijn · Roos toe

Meer van Hermès

Hermès is een Frans huis waarvan het verhaal in 1837 begint, en de parfums delen dezelfde rustige zelfverzekerdheid: strakke lijnen, niets geschreeuwd.

Ontdek Hermès (16)

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Hermès Eau des Merveilles naar?

Hermès Eau des Merveilles opent met Elemihars, Citroen en Sinaasappel. In het hart vind je Amber, Peper, Roze peper en Viooltje. Het droogt af naar Benzoë, Ceder, Spar en Madagaskarvetiver.

Blijft Hermès Eau des Merveilles lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (42% van de stemmen), en 46% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (49% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Hermès Eau des Merveilles geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst; de zomer krijgt slechts 6% van de seizoensstemmen.

Is Hermès Eau des Merveilles geschikt voor de winter?

Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere seizoenen, maar de winter krijgt toch nog 20% van de seizoensstemmen.

Is Hermès Eau des Merveilles voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 75% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 25% naar avonden en avondjes uit.

Kan ik Hermès Eau des Merveilles op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere momenten van de dag, maar kantoor krijgt toch nog 30% van de stemmen voor het moment van de dag.

Wie maakt Hermès Eau des Merveilles?

Eau des Merveilles is gemaakt door Hermès. Het kwam uit in 2004.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Hermès Eau des Merveilles dragen?

Een 10ml-decant van Hermès Eau des Merveilles bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van Hermès kan ik proberen?

Naast Hermès Eau des Merveilles heeft 10ML ook Terre d'Hermès, Un Jardin Sur Le Nil en Un Jardin en Méditerranée van Hermès, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van Hermès Eau des Merveilles het originele parfum?

Ja. Elke decant van Hermès Eau des Merveilles wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Hermès, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.