Hermès Un Jardin en Méditerranée, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

Un Jardin en Méditerranée van Hermès, flacon met de belangrijkste geurnoten: Bergamot, Citroen en Oranjebloesem
  1. Eerste spray0–15 min

  2. Hart15 min – 2 uur

  3. Basis2 uur – 3–6 uur

    • Cipres
    • Vijgenblad
    • Jeneverbes
    • Muskus
    • Pistache
    • Rode ceder
Houdt aan
3–6 uur
Matig
Sillage
Gemiddeld, 2 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenZomer

Moment van de dagOverdag

Het best voorWerk

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 60%Matig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 54%Gemiddeld

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 58%Zomer

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 55%Overdag

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid, 2.110 stemmen

  • Zeer zwak5%104 stemmen
  • Zwak9%198 stemmen
  • Matig (Meeste stemmen)60%1.265 stemmen
  • Langdurig20%421 stemmen
  • Eeuwig6%122 stemmen

Sillage, 2.676 stemmen

  • Intiem21%566 stemmen
  • Gemiddeld (Meeste stemmen)54%1.452 stemmen
  • Sterk16%418 stemmen
  • Enorm9%240 stemmen

Seizoen, 2.110 stemmen

  • Lente32%671 stemmen
  • Zomer (Meeste stemmen)58%1.228 stemmen
  • Herfst7%146 stemmen
  • Winter3%65 stemmen

Moment van de dag, 2.110 stemmen

  • Overdag (Meeste stemmen)55%1.152 stemmen
  • Kantoor33%695 stemmen
  • Avond9%185 stemmen
  • Avondje uit4%78 stemmen

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 7,29Eerder € 11,90BESPAAR 39%
    • Per ml: € 2,43/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 48,60Eerder € 107,90BESPAAR 55%
    • Per ml: € 1,62/ml33% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Hermès Un Jardin en Méditerranée mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Decant van Diptyque Eau des Sens

    Diptyque

    Eau des Sens

    3ml: was € 20,90, nu € 13,23

    Deelt Jeneverbes · Oranjebloesem

  • Klantfavoriet
    Decant van Tom Ford Figue Érotique

    Tom Ford

    Figue Érotique

    3ml: was € 35,90, nu € 22,41

    Deelt Vijgenblad · Mandarijn

  • Decant van New Notes Latte Pistachio

    New Notes

    Latte Pistachio

    3ml: was € 18,90, nu € 11,97

    Deelt Pistache · Citroen

  • Decant van Guerlain Aqua Allegoria Forte Nerolia Vetiver

    Guerlain

    Aqua Allegoria Forte Nerolia Vetiver

    3ml: was € 12,90, nu € 8,10

    Deelt Vijgenblad · Bergamot

  • Decant van Acqua di Parma Fico di Amalfi

    Acqua di Parma

    Fico di Amalfi

    3ml: was € 12,90, nu € 7,92

    Deelt Vijgenblad · Citroen

  • Bespaar 36%
    Decant van Tom Ford Eau de Soleil Blanc

    Tom Ford

    Eau de Soleil Blanc

    3ml: was € 22,90, nu € 14,58

    Deelt Pistache · Oranjebloesem

  • Decant van Sospiro Mezzo

    Sospiro

    Mezzo

    3ml: was € 21,90, nu € 14,13

    Deelt Jeneverbes · Mandarijn

  • Decant van Acqua di Parma Fico di Amalfi La Spugnatura

    Acqua di Parma

    Fico di Amalfi La Spugnatura

    3ml: was € 15,90, nu € 9,81

    Deelt Vijgenblad · Bergamot

Combineer met

Hermès Un Jardin en Méditerranée + een van deze

  • Decant van Lalique L'Amour

    Lalique

    L'Amour

    3ml: was € 9,90, nu € 6,90

    Voegt Jasmijn · Ceder toe

  • Sale · 15% korting
    Decant van Atelier des Ors Riviera Sunrise

    Atelier des Ors

    Riviera Sunrise

    3ml: was € 9,60, nu € 8,16, 15% korting

    Voegt Neroli · Roos toe

  • Decant van Xerjoff Torino23

    Xerjoff

    Torino23

    3ml: was € 22,90, nu € 14,49

    Voegt Jasmijn · Amber toe

  • Decant van By Kilian Voulez-Vous Coucher Avec Moi

    By Kilian

    Voulez-Vous Coucher Avec Moi

    3ml: was € 32,90, nu € 20,79

    Voegt Sandelhout · Ceder toe

Meer van Hermès

Hermès is een Frans huis waarvan het verhaal in 1837 begint, en de parfums delen dezelfde rustige zelfverzekerdheid: strakke lijnen, niets geschreeuwd.

Ontdek Hermès (16)

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Hermès Un Jardin en Méditerranée naar?

Hermès Un Jardin en Méditerranée opent met Bergamot, Citroen en Mandarijn. In het hart vind je Oranjebloesem en Witte nerium-oleander. Het droogt af naar Cipres, Vijgenblad, Jeneverbes en Muskus.

Blijft Hermès Un Jardin en Méditerranée lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als matig (60% van de stemmen), en 26% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als gemiddeld (54% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Hermès Un Jardin en Méditerranée geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het als zomergeur: zomer is het seizoen met de meeste stemmen, en de zomer krijgt 58% van de seizoensstemmen.

Is Hermès Un Jardin en Méditerranée geschikt voor de winter?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor de winter: slechts 3% van de seizoensstemmen gaat naar de winter.

Is Hermès Un Jardin en Méditerranée voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral overdag: 88% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 12% naar avonden en avondjes uit.

Kan ik Hermès Un Jardin en Méditerranée op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s geven de voorkeur aan andere momenten van de dag, maar kantoor krijgt toch nog 33% van de stemmen voor het moment van de dag.

Wie maakt Hermès Un Jardin en Méditerranée?

Un Jardin en Méditerranée is gemaakt door Hermès. Het kwam uit in 2003.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Hermès Un Jardin en Méditerranée dragen?

Een 10ml-decant van Hermès Un Jardin en Méditerranée bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van Hermès kan ik proberen?

Naast Hermès Un Jardin en Méditerranée heeft 10ML ook Terre d'Hermès, Un Jardin Sur Le Nil en Eau des Merveilles van Hermès, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van Hermès Un Jardin en Méditerranée het originele parfum?

Ja. Elke decant van Hermès Un Jardin en Méditerranée wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Hermès, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.