Maison Margiela Jazz Club
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Jazz Club by Maison Margiela opens sharp and citrus-bright, with lemon, neroli and a flick of pink pepper. Clary sage and rum move in fast, giving the heart a warm, boozy lift, while vetiver keeps it from turning sticky-sweet. The base is where it gets smoky: styrax and tobacco sit under tonka bean and vanilla, dry leather-like warmth with a sweet edge underneath. Launched in 2013, its late-hour mood tends to pull in men and women who like their evenings a little dark and a little sweet at once. Voters choose it for autumn and winter, almost always at night. The community vote leans long-lasting, and the sillage vote leans strong too, so a couple of sprays hold their own. A 3ml decant is enough to spend a season working out how you feel about it.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Jazz Club
Jazz Club vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Hartna een paar minuten
- Merk
- Maison Margiela
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Maison Margiela Jazz Club, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Hoofdakkoordenwarm kruidig, zoet, rokerig, leer, likeurachtig
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
Hart15 min – 2 uur
Basis2 uur – 7–12 uur
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Sterk, 3 van 4
- Wanneer te dragen
SeizoenWinter
Moment van de dagAvondje uit
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 43%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 49%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 50%Winter
Moment van de dag
Meeste stemmen: 80%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 235 stemmen
- Zeer zwak4%10 stemmen
- Zwak13%30 stemmen
- Matig30%70 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)43%100 stemmen
- Eeuwig11%25 stemmen
Sillage, 205 stemmen
- Intiem10%20 stemmen
- Gemiddeld32%65 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)49%100 stemmen
- Enorm10%20 stemmen
Seizoen, 280 stemmen
- Lente7%20 stemmen
- Zomer4%10 stemmen
- Herfst39%110 stemmen
- Winter (Meeste stemmen)50%140 stemmen
Moment van de dag, 150 stemmen
- Overdag20%30 stemmen
- Kantoor0%0 stemmen
- Avond0%0 stemmen
- Avondje uit (Meeste stemmen)80%120 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Maison Margiela Jazz Club mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Klantfavoriet
Deelt Rum · Tabak
Deelt Muskaatsalie · Vetiver
Deelt Muskaatsalie · Tabak
- Bespaar 36%
Deelt Styrax · Muskaatsalie
Deelt Styrax · Vanille
Deelt Citroen · Tonkaboon
Deelt Neroli · Citroen
- Bespaar 36%
Deelt Neroli · Tonkaboon
Combineer met
Maison Margiela Jazz Club + een van deze
- Bijna uitverkocht
Voegt Bergamot · Patchoeli toe
Voegt Ceder · Bergamot toe
Voegt Jasmijn · Patchoeli toe
- Sale · 15% korting
Voegt Kaneel · Geranium toe
Meer van Maison Margiela
- Bespaar 38%
- Bijna uitverkocht
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Maison Margiela Jazz Club naar?
Maison Margiela Jazz Club opent met Citroen, Neroli en Roze peper. In het hart vind je Muskaatsalie, Rum en Vetiver. Het droogt af naar Styrax, Tabak, Tonkaboon en Vanille. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als warm kruidig, zoet, rokerig, leer en likeurachtig.
Blijft Maison Margiela Jazz Club lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (43% van de stemmen), en 53% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (49% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Maison Margiela Jazz Club geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor winter; de zomer krijgt slechts 4% van de seizoensstemmen.
Is Maison Margiela Jazz Club geschikt voor de winter?
Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 50% van de seizoensstemmen.
Is Maison Margiela Jazz Club voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 80% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 20% naar overdag of kantoor.
Kan ik Maison Margiela Jazz Club op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 0% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Maison Margiela Jazz Club?
Jazz Club is gemaakt door Maison Margiela. Het kwam uit in 2013.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Maison Margiela Jazz Club dragen?
Een 10ml-decant van Maison Margiela Jazz Club bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Maison Margiela kan ik proberen?
Naast Maison Margiela Jazz Club heeft 10ML ook By the Fireplace, Coffee Break en Autumn Vibes van Maison Margiela, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Maison Margiela Jazz Club het originele parfum?
Ja. Elke decant van Maison Margiela Jazz Club wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Maison Margiela, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







