Maison Margiela Under the Stars
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Under the Stars by Maison Margiela is dark and resinous, made by perfumer Meabh McCurtin around smoke and leather rather than sweetness. Black pepper and cinnamon open it with a warm, spiced bite. Cypriol and cedar settle into a dry, woody heart. Oud, labdanum and leather build the base into something heavy and a little smoky, the kind of scent that reads as night rather than day. It launched in 2023 and suits men and women who want warmth with an edge. Voters keep it for winter and autumn, worn after dark rather than by day. The community vote lands clearly on long-lasting for longevity, and clearly on strong for sillage, so one spray is usually enough. A 3ml decant tells you quickly if that density suits you.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Under the Stars
Under the Stars vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Hartna een paar minuten
- Ceder
- Cypriol
- Merk
- Maison Margiela
- Parfumeur
- Meabh McCurtin
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Maison Margiela Under the Stars, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Hoofdakkoordenwarm kruidig, houtig, leer, oud, rokerig
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
Hart15 min – 2 uur
- Ceder
- Cypriol
Basis2 uur – 7–12 uur
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Sterk, 3 van 4
- Wanneer te dragen
SeizoenWinter
Moment van de dagAvondje uit
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 53%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 57%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 54%Winter
Moment van de dag
Meeste stemmen: 84%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 245 stemmen
- Zeer zwak2%5 stemmen
- Zwak6%15 stemmen
- Matig20%50 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)53%130 stemmen
- Eeuwig18%45 stemmen
Sillage, 210 stemmen
- Intiem5%10 stemmen
- Gemiddeld21%45 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)57%120 stemmen
- Enorm17%35 stemmen
Seizoen, 260 stemmen
- Lente6%15 stemmen
- Zomer2%5 stemmen
- Herfst38%100 stemmen
- Winter (Meeste stemmen)54%140 stemmen
Moment van de dag, 155 stemmen
- Overdag16%25 stemmen
- Kantoor0%0 stemmen
- Avond0%0 stemmen
- Avondje uit (Meeste stemmen)84%130 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Maison Margiela Under the Stars mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Cypriol · Kaneel
- Bijna uitverkocht
Deelt Labdanum · Kaneel
Deelt Cypriol · Labdanum
Deelt Cypriol · Zwarte peper
Deelt Zwarte peper · Oud
Deelt Kaneel · Oud
- Bespaar 35%
Deelt Kaneel · Oud
Deelt Kaneel · Oud
Combineer met
Maison Margiela Under the Stars + een van deze
- Bespaar 37%
Voegt Saffraan · Patchoeli toe
Voegt Vetiver · Saffraan toe
Voegt Patchoeli · Nootmuskaat toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Saffraan · Nootmuskaat toe
Meer van Maison Margiela
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 38%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Maison Margiela Under the Stars naar?
Maison Margiela Under the Stars opent met Zwarte peper en Kaneel. In het hart vind je Ceder en Cypriol. Het droogt af naar Labdanum, Leer en Oud. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als warm kruidig, houtig, leer, oud en rokerig.
Blijft Maison Margiela Under the Stars lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (53% van de stemmen), en 71% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (57% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Maison Margiela Under the Stars geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor winter; de zomer krijgt slechts 2% van de seizoensstemmen.
Is Maison Margiela Under the Stars geschikt voor de winter?
Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 54% van de seizoensstemmen.
Is Maison Margiela Under the Stars voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 84% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 16% naar overdag of kantoor.
Kan ik Maison Margiela Under the Stars op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 0% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Maison Margiela Under the Stars?
Under the Stars is gemaakt door Maison Margiela. De parfumeur is Meabh McCurtin. Het kwam uit in 2023.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Maison Margiela Under the Stars dragen?
Een 10ml-decant van Maison Margiela Under the Stars bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Maison Margiela kan ik proberen?
Naast Maison Margiela Under the Stars heeft 10ML ook By the Fireplace, Jazz Club en Coffee Break van Maison Margiela, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Maison Margiela Under the Stars het originele parfum?
Ja. Elke decant van Maison Margiela Under the Stars wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Maison Margiela, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







