Maison Margiela By the Fireplace
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
By the Fireplace by Maison Margiela is built to feel like a winter evening by an open fire: warm, smoky and a little sweet. Cloves, orange blossom and pink pepper open it, spiced rather than floral. Chestnut, guaiac wood and juniper settle into the heart, roasted and resinous, while cashmeran, Peru balsam and vanilla close it out soft and warm. Released in 2015, it's worn as unisex, a natural pick for anyone wanting a cosy scent through the coldest months. Voters keep it for winter and autumn, and firmly for night-time wear. On skin, most wearers call it long-lasting, and most also rate the sillage strong, so it holds a room without much effort. A 3ml decant is enough to test a few fireside nights before you commit to more.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met By the Fireplace
By the Fireplace vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Kruidnagels
- Oranjebloesem
- Roze peper
- Hartna een paar minuten
- Kastanje
- Pokhout
- Jeneverbes
- Merk
- Maison Margiela
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Maison Margiela By the Fireplace, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Hoofdakkoordenwarm kruidig, zoet, rokerig, houtig, vanille
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
- Kruidnagels
- Oranjebloesem
- Roze peper
Hart15 min – 2 uur
- Kastanje
- Pokhout
- Jeneverbes
Basis2 uur – 7–12 uur
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Sterk, 3 van 4
- Wanneer te dragen
SeizoenWinter
Moment van de dagAvondje uit
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 52%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 55%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 53%Winter
Moment van de dag
Meeste stemmen: 73%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 250 stemmen
- Zeer zwak2%5 stemmen
- Zwak8%20 stemmen
- Matig24%60 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)52%130 stemmen
- Eeuwig14%35 stemmen
Sillage, 220 stemmen
- Intiem7%15 stemmen
- Gemiddeld25%55 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)55%120 stemmen
- Enorm14%30 stemmen
Seizoen, 300 stemmen
- Lente5%15 stemmen
- Zomer2%5 stemmen
- Herfst40%120 stemmen
- Winter (Meeste stemmen)53%160 stemmen
Moment van de dag, 150 stemmen
- Overdag27%40 stemmen
- Kantoor0%0 stemmen
- Avond0%0 stemmen
- Avondje uit (Meeste stemmen)73%110 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Maison Margiela By the Fireplace mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Kastanje · Vanille
Deelt Jeneverbes · Oranjebloesem
- Sale · 10% korting
Deelt Perubalsem · Pokhout
Deelt Kruidnagels · Cashmeran
Deelt Perubalsem · Oranjebloesem
Deelt Cashmeran · Roze peper
- Bijna uitverkocht
Deelt Kruidnagels · Pokhout
Deelt Perubalsem · Vanille
Combineer met
Maison Margiela By the Fireplace + een van deze
- Bespaar 35%
Voegt Sandelhout · Ambroxan toe
Voegt Bergamot · Jasmijn toe
Voegt Patchoeli · Mandarijn toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Neroli · Muskus toe
Meer van Maison Margiela
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 38%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Maison Margiela By the Fireplace naar?
Maison Margiela By the Fireplace opent met Kruidnagels, Oranjebloesem en Roze peper. In het hart vind je Kastanje, Pokhout en Jeneverbes. Het droogt af naar Cashmeran, Perubalsem en Vanille. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als warm kruidig, zoet, rokerig, houtig en vanille.
Blijft Maison Margiela By the Fireplace lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (52% van de stemmen), en 66% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (55% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Maison Margiela By the Fireplace geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor winter; de zomer krijgt slechts 2% van de seizoensstemmen.
Is Maison Margiela By the Fireplace geschikt voor de winter?
Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 53% van de seizoensstemmen.
Is Maison Margiela By the Fireplace voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 73% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 27% naar overdag of kantoor.
Kan ik Maison Margiela By the Fireplace op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 0% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Maison Margiela By the Fireplace?
By the Fireplace is gemaakt door Maison Margiela. Het kwam uit in 2015.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Maison Margiela By the Fireplace dragen?
Een 10ml-decant van Maison Margiela By the Fireplace bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Maison Margiela kan ik proberen?
Naast Maison Margiela By the Fireplace heeft 10ML ook Jazz Club, Coffee Break en Autumn Vibes van Maison Margiela, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Maison Margiela By the Fireplace het originele parfum?
Ja. Elke decant van Maison Margiela By the Fireplace wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Maison Margiela, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







