Maison Margiela Coffee Break
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Coffee Break by Maison Margiela is built around a warm coffee accord, softened by lavender and a milky sweetness rather than left bitter. Black pepper and orange blossom open it with a spicy lift, and patchouli adds depth early on. At the centre, coffee, benzoin and tonka bean sit beside lavender and milk for a rounded, comforting warmth, while the base of cedar, vanilla and vetiver keeps it grounded instead of sugary. Launched in 2019, it is worn equally by men and women who like gourmand scents that lean spicy rather than sweet. Voters wear it across winter and autumn, by day and by night alike. Wearers' votes lean long-lasting for how it holds, and lean strong for how it carries. A 10ml decant covers weeks of cold-weather mornings before you commit to more.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Coffee Break
Coffee Break vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Merk
- Maison Margiela
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Maison Margiela Coffee Break, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Hoofdakkoordenwarm kruidig, zoet, koffie, poederig, lavendel
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 37%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 42%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 44%Winter
Moment van de dag
Meeste stemmen: 57%Overdag
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 215 stemmen
- Zeer zwak5%10 stemmen
- Zwak16%35 stemmen
- Matig35%75 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)37%80 stemmen
- Eeuwig7%15 stemmen
Sillage, 190 stemmen
- Intiem13%25 stemmen
- Gemiddeld37%70 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)42%80 stemmen
- Enorm8%15 stemmen
Seizoen, 250 stemmen
- Lente12%30 stemmen
- Zomer4%10 stemmen
- Herfst40%100 stemmen
- Winter (Meeste stemmen)44%110 stemmen
Moment van de dag, 140 stemmen
- Overdag (Meeste stemmen)57%80 stemmen
- Kantoor0%0 stemmen
- Avond0%0 stemmen
- Avondje uit43%60 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Maison Margiela Coffee Break mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Melk · Koffie
- Bespaar 37%
Deelt Koffie · Benzoë
Deelt Koffie · Benzoë
Deelt Zwarte peper · Tonkaboon
Deelt Melk · Oranjebloesem
Deelt Zwarte peper · Benzoë
- Bijna uitverkocht
Deelt Melk · Ceder
Deelt Melk · Patchoeli
Combineer met
Maison Margiela Coffee Break + een van deze
- Bespaar 38%
Voegt Bergamot · Kardemom toe
Voegt Jasmijn · Bergamot toe
Voegt Bergamot · Grapefruit toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Kardemom · Roze peper toe
Meer van Maison Margiela
- Bijna uitverkocht
- Bespaar 38%
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Maison Margiela Coffee Break naar?
Maison Margiela Coffee Break opent met Zwarte peper, Oranjebloesem en Patchoeli. In het hart vind je Benzoë, Koffie, Lavendel en Melk. Het droogt af naar Ceder, Vanille en Vetiver. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als warm kruidig, zoet, koffie, poederig en lavendel.
Blijft Maison Margiela Coffee Break lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (37% van de stemmen), en 44% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (42% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Maison Margiela Coffee Break geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 4% van de seizoensstemmen.
Is Maison Margiela Coffee Break geschikt voor de winter?
Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 44% van de seizoensstemmen.
Is Maison Margiela Coffee Break voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het zowel overdag als ’s avonds: 57% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar overdag of kantoor, 43% naar avonden en avondjes uit.
Kan ik Maison Margiela Coffee Break op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 0% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Maison Margiela Coffee Break?
Coffee Break is gemaakt door Maison Margiela. Het kwam uit in 2019.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Maison Margiela Coffee Break dragen?
Een 10ml-decant van Maison Margiela Coffee Break bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Maison Margiela kan ik proberen?
Naast Maison Margiela Coffee Break heeft 10ML ook By the Fireplace, Jazz Club en Autumn Vibes van Maison Margiela, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Maison Margiela Coffee Break het originele parfum?
Ja. Elke decant van Maison Margiela Coffee Break wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Maison Margiela, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







