Sospiro Basso
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Basso van Sospiro begint scherp en citrusachtig, met grapefruit die hem een bijna bittere helderheid geeft. Anjer en labdanum maken het hart warmer en licht gekruid. In de basis wordt het serieus: zwarte peper, ceder, eikenmos, roze peper, sandelhout en vetiver, aards en dicht onder de eerste helderheid. Hij kwam uit in 2022 en past bij mannen en vrouwen die een houtgeur met echte grip willen in plaats van iets zachts. Stemmers bewaren hem voor herfst en winter, en hij werkt even goed overdag als ’s nachts. De community-stem landt qua geurduur duidelijk op eeuwig en qua sillage duidelijk op enorm, dus één spray vult een kamer. Probeer hem als 10ml-decant als je al weet dat je van zware houtgeuren houdt.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Basso
Basso vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
Het oordeel van de community
Basso opent met grapefruit voordat anjer en labdanum overgaan in zwarte peper, ceder en eikenmos. De meeste dragers melden een langdurige geur en sterke sillage. Het houtige, aardse karakter past het best bij herfstnachten, al werken winter en overdag ook.
Samengevat met AI uit beoordelingen van parfumcommunity’s
- Topeerste indruk
- Hartna een paar minuten
- Anjer
- Labdanum
- Basiswat blijft hangen
- Merk
- Sospiro
- Geurprofiel
- Unisex
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Sospiro Basso, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Hoofdakkoordenhoutig, aards, kruidig, citrus, groen
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
Hart15 min – 2 uur
- Anjer
- Labdanum
Basis2 uur – 7–12 uur
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Sterk, 3 van 4
- Wanneer te dragen
Moment van de dagAvondje uit
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 62%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 58%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 35%Herfst
Moment van de dag
Meeste stemmen: 60%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 203 stemmen
- Zeer zwak1%2 stemmen
- Zwak3%6 stemmen
- Matig10%20 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)62%125 stemmen
- Eeuwig25%50 stemmen
Sillage, 198 stemmen
- Intiem4%8 stemmen
- Gemiddeld13%25 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)58%115 stemmen
- Enorm25%50 stemmen
Seizoen
- Lente20%
- Zomer10%
- Herfst (Meeste stemmen)35%
- Winter35%
Moment van de dag
- Overdag40%
- Kantoor0%
- Avond0%
- Avondje uit (Meeste stemmen)60%
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Sospiro Basso mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
- Bijna uitverkocht
Deelt Eikenmos · Grapefruit
Deelt Zwarte peper · Labdanum
Deelt Anjer · Sandelhout
- Bespaar 38%
Deelt Zwarte peper · Labdanum
Deelt Grapefruit · Roze peper
Deelt Grapefruit · Roze peper
- Bespaar 55%
Deelt Eikenmos · Grapefruit
Deelt Zwarte peper · Vetiver
Combineer met
Sospiro Basso + een van deze
Voegt Patchoeli · Bergamot toe
- Bijna uitverkocht
Voegt Citroen · Patchoeli toe
Voegt Bergamot · Citroen toe
Voegt Patchoeli · Vanille toe
Meer van Sospiro
- Bijna uitverkocht
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Sospiro Basso naar?
Sospiro Basso opent met Grapefruit. In het hart vind je Anjer en Labdanum. Het droogt af naar Zwarte peper, Ceder, Eikenmos en Roze peper. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als houtig, aards, kruidig, citrus en groen.
Blijft Sospiro Basso lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (62% van de stemmen), en 86% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (58% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Sospiro Basso geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 10% van de seizoensstemmen.
Is Sospiro Basso geschikt voor de winter?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het goed voor de winter: de winter krijgt 35% van de seizoensstemmen, vlak achter het seizoen met de meeste stemmen.
Is Sospiro Basso voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 60% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 40% naar overdag of kantoor.
Kan ik Sospiro Basso op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 0% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Sospiro Basso?
Basso is gemaakt door Sospiro. Het kwam uit in 2022.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Sospiro Basso dragen?
Een 10ml-decant van Sospiro Basso bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Sospiro kan ik proberen?
Naast Sospiro Basso heeft 10ML ook Vibrato, Il Padrino en Mezzo van Sospiro, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Sospiro Basso het originele parfum?
Ja. Elke decant van Sospiro Basso wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Sospiro, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







