Sospiro Basso, uur na uur

Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.

Hoofdakkoordenhoutig, aards, kruidig, citrus, groen

Basso van Sospiro, flacon met de belangrijkste geurnoten: Grapefruit, Anjer en Labdanum
  1. Eerste spray0–15 min

  2. Hart15 min – 2 uur

  3. Basis2 uur – 7–12 uur

Houdt aan
7–12 uur
Langdurig
Sillage
Sterk, 3 van 4
Wanneer te dragen

SeizoenHerfstWinter

Moment van de dagAvondje uit

Wat dragers zeggen

Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.

  • Houdbaarheid

    Meeste stemmen: 62%Langdurig

  • Sillage

    Meeste stemmen: 58%Sterk

  • Seizoen

    Meeste stemmen: 35%Herfst

  • Moment van de dag

    Meeste stemmen: 60%Avondje uit

Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen

Houdbaarheid, 203 stemmen

  • Zeer zwak1%2 stemmen
  • Zwak3%6 stemmen
  • Matig10%20 stemmen
  • Langdurig (Meeste stemmen)62%125 stemmen
  • Eeuwig25%50 stemmen

Sillage, 198 stemmen

  • Intiem4%8 stemmen
  • Gemiddeld13%25 stemmen
  • Sterk (Meeste stemmen)58%115 stemmen
  • Enorm25%50 stemmen

Seizoen

  • Lente20%
  • Zomer10%
  • Herfst (Meeste stemmen)35%
  • Winter35%

Moment van de dag

  • Overdag40%
  • Kantoor0%
  • Avond0%
  • Avondje uit (Meeste stemmen)60%

Welk formaat past bij jou?

Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.

  • 3ml

    Om te ontdekken

    Prijs: Nu € 14,13Eerder € 21,90BESPAAR 35%
    • Per ml: € 4,71/ml
    • ≈60 sprays
    • 20 dagen dragen
  • 30ml

    Om te houden

    Prijs: Nu € 102,54Eerder € 227,90BESPAAR 55%
    • Per ml: € 3,42/ml27% minder per ml dan 3ml
    • ≈600 sprays
    • 200 dagen dragen

    Uitverkocht

Geliefd bij 50.000+

Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.

10ML-decants in glazen flesjes en een reisverstuiver

10ML versus blind kopen

Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.

Waarom 10ML?
Blind kopen
Echt origineel parfum
Ja
Ja
Ruik het op je huid voordat je koopt
Ja
Nee
Probeer meerdere geuren voor de prijs van één flacon
Ja
Nee
Verstuiver voor onderweg
Ja
Nee
Geen hele flacon verspild als het niets voor je is
Ja
Nee

Als je Sospiro Basso mooi vindt

Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Guerlain Vétiver Fauve

    Guerlain

    Vétiver Fauve

    3ml: was € 27,90, nu € 17,64

    Deelt Eikenmos · Grapefruit

  • Decant van Maison Margiela Under the Stars

    Maison Margiela

    Under the Stars

    3ml: was € 12,90, nu € 8,01

    Deelt Zwarte peper · Labdanum

  • Decant van Xerjoff 1888

    Xerjoff

    1888

    3ml: was € 14,90, nu € 9,27

    Deelt Anjer · Sandelhout

  • Bespaar 38%
    Decant van Parfums de Marly Castley

    Parfums de Marly

    Castley

    3ml: was € 14,90, nu € 9,18

    Deelt Zwarte peper · Labdanum

  • Decant van Atelier des Ors Pomelo Riviera

    Atelier des Ors

    Pomelo Riviera

    3ml: was € 13,90, nu € 8,64

    Deelt Grapefruit · Roze peper

  • Decant van Atelier des Ors Villa Primerose

    Atelier des Ors

    Villa Primerose

    3ml: was € 15,90, nu € 9,90

    Deelt Grapefruit · Roze peper

  • Bespaar 55%
    Decant van Boadicea the Victorious Monarch

    Boadicea the Victorious

    Monarch

    30ml: was € 159,90, nu € 72,09

    Deelt Eikenmos · Grapefruit

  • Decant van Parfums de Marly Carios

    Parfums de Marly

    Carios

    3ml: was € 25,90, nu € 16,47

    Deelt Zwarte peper · Vetiver

Combineer met

Sospiro Basso + een van deze

  • Decant van Mugler Angel Stellar

    Mugler

    Angel Stellar

    3ml: was € 12,90, nu € 8,19

    Voegt Patchoeli · Bergamot toe

  • Bijna uitverkocht
    Decant van Montale Starry Nights

    Montale

    Starry Nights

    3ml: was € 10,90, nu € 7,02

    Voegt Citroen · Patchoeli toe

  • Decant van Giorgio Armani Si Nude Bloom

    Giorgio Armani

    Si Nude Bloom

    3ml: was € 11,90, nu € 7,56

    Voegt Bergamot · Citroen toe

  • Decant van Dolce&Gabbana The Only One

    Dolce&Gabbana

    The Only One

    3ml: was € 12,90, nu € 8,10

    Voegt Patchoeli · Vanille toe

Meer van Sospiro

Sospiro is een Italiaans nichehuis, in 2010 opgericht door Sergio Momo, dat zijn parfums rond muziek bouwt, tot in de namen toe.

Ontdek Sospiro (4)
  • Bijna uitverkocht
    Decant van Sospiro Vibrato

    Sospiro

    Vibrato

    3ml: was € 22,90, nu € 14,31

  • Decant van Sospiro Il Padrino

    Sospiro

    Il Padrino

    3ml: was € 21,90, nu € 14,13

  • Decant van Sospiro Mezzo

    Sospiro

    Mezzo

    3ml: was € 21,90, nu € 14,13

Veelgestelde vragen

Waar ruikt Sospiro Basso naar?

Sospiro Basso opent met Grapefruit. In het hart vind je Anjer en Labdanum. Het droogt af naar Zwarte peper, Ceder, Eikenmos en Roze peper. Leden van parfumcommunity’s omschrijven de belangrijkste akkoorden als houtig, aards, kruidig, citrus en groen.

Blijft Sospiro Basso lang hangen?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (62% van de stemmen), en 86% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (58% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.

Is Sospiro Basso geschikt voor de zomer?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 10% van de seizoensstemmen.

Is Sospiro Basso geschikt voor de winter?

Leden van parfumcommunity’s beoordelen het goed voor de winter: de winter krijgt 35% van de seizoensstemmen, vlak achter het seizoen met de meeste stemmen.

Is Sospiro Basso voor overdag of voor de avond?

Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 60% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 40% naar overdag of kantoor.

Kan ik Sospiro Basso op kantoor dragen?

Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 0% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.

Wie maakt Sospiro Basso?

Basso is gemaakt door Sospiro. Het kwam uit in 2022.

Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Sospiro Basso dragen?

Een 10ml-decant van Sospiro Basso bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.

Welke andere parfums van Sospiro kan ik proberen?

Naast Sospiro Basso heeft 10ML ook Vibrato, Il Padrino en Mezzo van Sospiro, allemaal afgevuld uit de originele flacon.

Is deze decant van Sospiro Basso het originele parfum?

Ja. Elke decant van Sospiro Basso wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Sospiro, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.

Wat is een decant?

Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.

Hoe werkt de geld-terug-garantie?

Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.