Atkinsons Oud Save The Queen
- Echt origineel parfum
- Probeer voor je de hele flacon koopt
- Reisklaar 3ml, 10ml, 30ml
- Geur die blijft
Oud Save The Queen by Atkinsons pairs Earl Grey tea with oud and turns the combination floral rather than austere. Tea, clove and bergamot open it warm and faintly spiced. Jasmine and orange blossom bloom through the heart, keeping the tea from turning too sharp. Tonka bean, oud and guaiac wood settle into a rich, resinous base that lingers rather than fades. Francis Deleamont composed it in 2013, and its warmth draws men and women toward oud that carries real floral depth. Voters reach for it in autumn and winter, mostly at night and in the evening. Most people who wear it vote the longevity long-lasting, and most call the sillage strong, generous rather than shy. A 3ml decant gives you enough evenings to know if it belongs in your rotation.
Verzonden binnen 1 werkdagGratis EU-verzendingGratis verzending naar
Begin een discoveryset met Oud Save The Queen
Oud Save The Queen vult het eerste flesje. Kies er nog 3 van 3 ml: de goedkoopste is gratis en bij je eerste bestelling voegen we een 5e toe als cadeau van ons.
Bijna uitverkocht
Door de grote vraag is de voorraad beperkt.
Probeer het zorgeloos. Past de geur niet bij je, laat het ons dan binnen 30 dagen weten en we betalen je bestelling terug.*
50.000+ geurliefhebbers en het worden er meer
- Topeerste indruk
- Bergamot
- Kruidnagel
- Earl Grey-thee
- Hartna een paar minuten
- Basiswat blijft hangen
- Merk
- Atkinsons
- Parfumeur
- Francis Deleamont
- Geurprofiel
- Voor dames
- Uitgebracht
- Decantmaten
- 3ml, 10ml, 30ml
We verzenden in de hele EU. Bestellingen vanaf € 75,00 worden gratis verzonden. Retouren worden binnen 30 dagen na bezorging geaccepteerd.
Atkinsons Oud Save The Queen, uur na uur
Hoe de geur opent, tot rust komt en blijft hangen op je huid.
Wat je ruikt
Eerste spray0–15 min
- Bergamot
- Kruidnagel
- Earl Grey-thee
Hart15 min – 2 uur
Basis2 uur – 7–12 uur
- Houdt aan
- 7–12 uur
- Langdurig
- Sillage
- Sterk, 3 van 4
- Wanneer te dragen
Moment van de dagAvondje uit
Wat dragers zeggen
Stemmen uit parfumcommunity’s, de meest gekozen antwoorden eerst.
Houdbaarheid
Meeste stemmen: 52%Langdurig
Sillage
Meeste stemmen: 56%Sterk
Seizoen
Meeste stemmen: 40%Winter
Moment van de dag
Meeste stemmen: 40%Avondje uit
Alle stemmen bekijkenStemmen verbergen
Houdbaarheid, 288 stemmen
- Zeer zwak3%8 stemmen
- Zwak9%25 stemmen
- Matig23%65 stemmen
- Langdurig (Meeste stemmen)52%150 stemmen
- Eeuwig14%40 stemmen
Sillage, 250 stemmen
- Intiem6%15 stemmen
- Gemiddeld26%65 stemmen
- Sterk (Meeste stemmen)56%140 stemmen
- Enorm12%30 stemmen
Seizoen, 250 stemmen
- Lente18%46 stemmen
- Zomer6%15 stemmen
- Herfst36%90 stemmen
- Winter (Meeste stemmen)40%99 stemmen
Moment van de dag, 250 stemmen
- Overdag18%46 stemmen
- Kantoor10%24 stemmen
- Avond32%79 stemmen
- Avondje uit (Meeste stemmen)40%101 stemmen
Welk formaat past bij jou?
Elk formaat is afgevuld uit dezelfde originele flacon.
Geliefd bij 50.000+
Waarom parfumliefhebbers het bij ons proberen voordat ze de flacon kopen.
10ML versus blind kopen
Wat een decant je geeft en een flacon die je ongeroken koopt niet.
Als je Atkinsons Oud Save The Queen mooi vindt
Parfums met dezelfde kenmerkende geurnoten.
Deelt Kruidnagel · Agarhout (oud)
- Bespaar 36%
Deelt Kruidnagel · Tonkaboon
Deelt Pokhout · Jasmijn
Deelt Oranjebloesem · Jasmijn
- Bespaar 35%
Deelt Oranjebloesem · Tonkaboon
Deelt Oranjebloesem · Tonkaboon
Deelt Oranjebloesem · Tonkaboon
- Bijna uitverkocht
Deelt Oranjebloesem · Tonkaboon
Combineer met
Atkinsons Oud Save The Queen + een van deze
- Bijna uitverkocht
Voegt Vanille · Muskus toe
Voegt Sandelhout · Vanille toe
Voegt Saffraan · Wierook toe
- Bespaar 37%
Voegt Muskus · Sandelhout toe
Meer van Atkinsons
- Bijna uitverkocht
- Sale · 10% korting
Veelgestelde vragen
Waar ruikt Atkinsons Oud Save The Queen naar?
Atkinsons Oud Save The Queen opent met Bergamot, Kruidnagel en Earl Grey-thee. In het hart vind je Jasmijn en Oranjebloesem. Het droogt af naar Agarhout (oud), Pokhout en Tonkaboon.
Blijft Atkinsons Oud Save The Queen lang hangen?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen de houdbaarheid het vaakst als langdurig (52% van de stemmen), en 66% noemt hem langdurig of eeuwig. De sillage beoordelen ze het vaakst als sterk (56% van de stemmen). Hoe lang de geur op jou blijft, hangt ook af van je huid en van hoeveel je opbrengt.
Is Atkinsons Oud Save The Queen geschikt voor de zomer?
Leden van parfumcommunity’s beoordelen het vooral voor herfst en winter; de zomer krijgt slechts 6% van de seizoensstemmen.
Is Atkinsons Oud Save The Queen geschikt voor de winter?
Ja. Leden van parfumcommunity’s kiezen de winter als het beste seizoen, met 40% van de seizoensstemmen.
Is Atkinsons Oud Save The Queen voor overdag of voor de avond?
Leden van parfumcommunity’s dragen het vooral na zonsondergang: 72% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar avonden en avondjes uit, 28% naar overdag of kantoor.
Kan ik Atkinsons Oud Save The Queen op kantoor dragen?
Leden van parfumcommunity’s kiezen het zelden voor kantoor: slechts 10% van de stemmen voor het moment van de dag gaat naar kantoor.
Wie maakt Atkinsons Oud Save The Queen?
Oud Save The Queen is gemaakt door Atkinsons. De parfumeur is Francis Deleamont. Het kwam uit in 2013.
Hoe vaak kun je een 10ml-decant van Atkinsons Oud Save The Queen dragen?
Een 10ml-decant van Atkinsons Oud Save The Queen bevat ongeveer 200 sprays, goed voor zo’n 67 dagen dragen. De 3ml-decant bevat ongeveer 60 sprays, zo’n 20 dagen. De 30ml-decant bevat ongeveer 600 sprays, zo’n 200 dagen.
Welke andere parfums van Atkinsons kan ik proberen?
Naast Atkinsons Oud Save The Queen heeft 10ML ook Oud Save The King, Gold Fair In Mayfair en Shine Despite Everything van Atkinsons, allemaal afgevuld uit de originele flacon.
Is deze decant van Atkinsons Oud Save The Queen het originele parfum?
Ja. Elke decant van Atkinsons Oud Save The Queen wordt met de hand gevuld uit een originele flacon van Atkinsons, zonder iets toe te voegen of te verdunnen, zodat hij net als de flacon opent, in de drydown overgaat en op je huid blijft hangen. Wij verkopen alleen authentieke originelen.
Wat is een decant?
Een kleine hoeveelheid parfum, uit de originele flacon gehaald en in een reisverstuiver gedaan. Je krijgt de echte geur in een maat waarmee je er dagenlang mee kunt leven voordat je over de hele flacon beslist.
Hoe werkt de geld-terug-garantie?
Past een geur niet bij je, neem dan binnen 30 dagen na aankomst contact met ons op en we regelen een terugbetaling. Er gelden voorwaarden. Zie ons terugbetalingsbeleid.







